Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 777661 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4485 Dátum: 2016.01.11 10:40:30 »
Van jelentősége, hogy androidos, vagy ms-os?
Az androidról sok helyütt írják, hogy nagy lyukak vannak a biztonsági rendszerében, viszont - gondolom nem ok nélkül - sokkal elterjedtebb.
Beállíthatod, hogy mit mennyire osszon meg, illetve, rajtad múlik, használod-e a droidos felhő szolgáltatásokat. Én nem félnék tőle, mert nem töltögetek fel sehova olyan tartalmakat, amiket féltek. A Play áruházban rengeteg app létezik, ingyenesek is és fizetősek is, az is rajtad múlik, hogy mit telepítesz fel. Pontosan emiatt, viszont kevésbé stabil a rendszer, mint egy zártabb fajta (iOS, vagy MS).
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4486 Dátum: 2016.01.11 19:57:17 »
Music én WPt és Droidot is használom, mert a cégesnek WP-t adtak.  Ha nincsenek csavaros igényeid, akkor meg leszel egy Lumia 535 telóval elégedve. (WP). Droidban a Honor/Huawei család kisebb modelljeit ajánlom.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4487 Dátum: 2016.01.12 08:24:13 »
A mostanival a legfőbb problémám, hogy egyrészt lassú a netje, még 3G-t sem tud, másrészt bizonyos dolgokat nem enged letölteni, (de nem tudom, hogy a telefon, vagy az előfizetés, mert azt írja ki, hogy nem támogatott fájlformátum,) gyakorlatilag a levelezésemben semmilyen csatolmányt, plusz néha jó lenne megnézni pl. BKV/busz/vonat menetrendet, meg ilyesmiket. Ennél több nem kell.
Illetve mivel nem ismerem a lehetőségeket, nem tudom, miről mondok le...
music     

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4488 Dátum: 2016.01.12 16:41:31 »
A mostanival a legfőbb problémám, hogy egyrészt lassú a netje, még 3G-t sem tud, másrészt bizonyos dolgokat nem enged letölteni, (de nem tudom, hogy a telefon, vagy az előfizetés, mert azt írja ki, hogy nem támogatott fájlformátum,) gyakorlatilag a levelezésemben semmilyen csatolmányt, plusz néha jó lenne megnézni pl. BKV/busz/vonat menetrendet, meg ilyesmiket. Ennél több nem kell.
Illetve mivel nem ismerem a lehetőségeket, nem tudom, miről mondok le...
Mik azok a formátumok?
Nem lehet, hogy egyszerűen nincs telepítve  PDF, Office olvasó és azért nem támogatott formátum?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4489 Dátum: 2016.01.12 19:42:00 »
A mostanival a legfőbb problémám, hogy egyrészt lassú a netje, még 3G-t sem tud, másrészt bizonyos dolgokat nem enged letölteni, (de nem tudom, hogy a telefon, vagy az előfizetés, mert azt írja ki, hogy nem támogatott fájlformátum,) gyakorlatilag a levelezésemben semmilyen csatolmányt, plusz néha jó lenne megnézni pl. BKV/busz/vonat menetrendet, meg ilyesmiket. Ennél több nem kell.
Illetve mivel nem ismerem a lehetőségeket, nem tudom, miről mondok le...

Én már LTE képes telókat ajánlottam, a 4G, ha új telót vennék, alap.  A menetrendeket simán tudja az alap okos is, de szerintem azokat nem érdemes megvenni. Nekem már megvolt a tanulópénz. Alig bírják ki a két évet. 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4490 Dátum: 2016.01.12 20:15:30 »
Mik azok a formátumok?
Nem lehet, hogy egyszerűen nincs telepítve  PDF, Office olvasó és azért nem támogatott formátum?
Biztos, hogy nincs telepítve, de lehet, hogy nem is bírná el. Egy kicsit is színesebb oldalnál - pl. nemzetisport főoldal - már kiírja, hogy túl nagy az oldalméret. Alapvetően nem netre van kitalálva - amúgy egy ilyen. Gyerekálló (értsd: por-, víz-, és ütésálló) telefont kerestem, azért ilyen nagy és ronda...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4491 Dátum: 2016.01.14 20:49:37 »
Ha rá tudsz szánni nagyjából 50e Ft-ot, akkor már jó készüléket kaphatsz a Honor 4C, vagy a Huawei Y6 személyében. Támogatás van hozzá, 24 hónap garival adják. Edigitalban a Honor 4C 53990Ft, a Media Marktban a Huawei Y6 49900Ft. A nagyobb márkák ilyen tudást, mint ezeké, kb 70e Ft-tól kezdve adnak. 50e Ft alatt nagyon kompromisszumos androidos készülékek vannak, illetve, még megfelelő hardverrel gyártott, de kisebb nevű típusok. Én azt mondom most is, hogy az ilyen huszon-harminc ezres telefonokat el kell felejteni.
Bővül annyira a kínálat, és a lehetőségek tárháza, hogy érdemes legyen kicsit feljebb meghúzni a határt, (mondjuk még ötszámjegyű legyen az összeg), vagy nincs minőségi ugrás odáig?
music     

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4492 Dátum: 2016.01.14 21:15:18 »
érdemes legyen kicsit feljebb meghúzni a határt, (mondjuk még ötszámjegyű legyen az összeg), vagy nincs minőségi ugrás odáig?
Amennyiben nincs szükséged sok kíváncsi fingós appra, akkor érdemes megfontolni a BB Q5,Q10, Z10, vagy kicsit drágábban a Z30, Classic ot.
Torque fut mindegyiken, egyébként stabil munka telefonok. A Classic megbízhatóságban és kezelhetőségben a régi faék egyszerű telefonokat hozza ma már koros hw-el, egyedi, gördülékeny,  és biztonságra kihegyezett op rendszerrel.
« Utoljára szerkesztve: 2016.01.14 21:18:47 írta Agyarka »

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4493 Dátum: 2016.01.14 21:29:37 »

Bővül annyira a kínálat, és a lehetőségek tárháza, hogy érdemes legyen kicsit feljebb meghúzni a határt, (mondjuk még ötszámjegyű legyen az összeg), vagy nincs minőségi ugrás odáig?
Kinek hogy. Ha anyagilag belefér, érdemes lehet. Sztem annyi a lényeg, hogy azért legalább 50-et szánj rá, az ez alatti kategória a különféle kompromisszumokról szól.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4494 Dátum: 2016.01.14 22:12:25 »
Bővül annyira a kínálat, és a lehetőségek tárháza, hogy érdemes legyen kicsit feljebb meghúzni a határt, (mondjuk még ötszámjegyű legyen az összeg), vagy nincs minőségi ugrás odáig?
honor6 90ért...tuti!!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4495 Dátum: 2016.01.15 07:55:08 »
Bővül annyira a kínálat, és a lehetőségek tárháza, hogy érdemes legyen kicsit feljebb meghúzni a határt, (mondjuk még ötszámjegyű legyen az összeg), vagy nincs minőségi ugrás odáig?

Akkor a Honor6-ot nézd meg.  Nálam másfél éve zökkenőmentesen működik, nagyon jó a supportja, már Lollipop rendszer is elérhető rá, ha esetleg az újak még nem azzal jöttek volna ki.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4496 Dátum: 2016.01.15 10:56:58 »
music, neked Samsung Galaxy S4 Mini lesz a jó. Mint ahogy nejemnek is totálisan jól bejött.
- nagy brand, rendes garanciával és támogatással
- kiváló Androidos felület gyárilag, nagyon jól és könnyen kezelhető, akár szőkenősen is (tényleg!)
- pikk-pakk gyors, nem lassul be, stb. (csatlakozva az előttem szólóhoz, "amennyiben nincs szükséged sok kíváncsi fingós appra")
- árba is belefér.
Egy párszázas szilikon tokkal még egészen jól tudod védeni kisebb leesések ellen is.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4497 Dátum: 2016.01.15 22:30:45 »
honor6 90ért...tuti!!!
és melyik Honor 6? Van sima, Plus, mindkettő 16/32 GB-os kivitelben, és van egy SIM-kártyás. (Nekem nem létszükséglet a dual).
Véleményekben azt írják, hogy recsegősen szól.
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4498 Dátum: 2016.01.16 07:46:00 »
és melyik Honor 6? Van sima, Plus, mindkettő 16/32 GB-os kivitelben, és van egy SIM-kártyás. (Nekem nem létszükséglet a dual).
Véleményekben azt írják, hogy recsegősen szól.

Nekem az EU-s egysimes LTE van. L-04 a kódja.   Recsegősen a kínai belpiacos szól, jellemzően. Nekem E-Digitalos van, ez nem recseg, nem sárgul a kijelző, semmi baja.  Normális EU-st kell venni.  Egyébiránt ízlés kérdése, hogy melyiket veszed, mert a beltartalom szinte ugyanaz.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4499 Dátum: 2016.01.16 11:41:47 »
és melyik Honor 6? Van sima, Plus, mindkettő 16/32 GB-os kivitelben, és van egy SIM-kártyás. (Nekem nem létszükséglet a dual).
Véleményekben azt írják, hogy recsegősen szól.
a sima... plust nem ismerem...
edigitalbol...most 88e ft...
« Utoljára szerkesztve: 2016.01.16 11:43:43 írta akibor000 (Robi) »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки