Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 778444 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4260 Dátum: 2015.07.23 19:43:55 »
Nyitott vagyok, de dual sim-re semmi szükségem. Pontosabban lehetne, de mivel az egyik teló céges, nem akarom kavarni a kettőt, szeretném külön tartani. Amúgy az honor nem huawei termék?  :surrender:

Jah, még valami: kifejezetten szimpatikus ha egy telefonnak fémháza van.

szerk.: most olvasom, hogy nem cserélhető az akksija....  :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2015.07.23 19:46:50 írta Kgabe »
Gabe 254.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23131
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4261 Dátum: 2015.07.23 19:47:35 »
Gabe, nézd meg a hasonló árkategóriás Windowsos Sony Xperia-kat is. Akku üzemidőben ver minden droidot és almát. Stabilak is, nincs 4 havonta ujra telepítés.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4262 Dátum: 2015.07.23 20:02:30 »
Picivel  drágább, de jobb vásár: Ez

vagy

Emez

Nagyon ajánlom, nekem a nagytesó van, de azt láttad.

Ezek ollan igazságügyis telók lehetnek!? (Honor) Viszont ha neked a nagytesó van, az akkor alkotmánybírós lehet? ;) :D
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4263 Dátum: 2015.07.23 20:14:12 »
Nyitott vagyok, de dual sim-re semmi szükségem. Pontosabban lehetne, de mivel az egyik teló céges, nem akarom kavarni a kettőt, szeretném külön tartani. Amúgy az honor nem huawei termék?  :surrender:

Jah, még valami: kifejezetten szimpatikus ha egy telefonnak fémháza van.

szerk.: most olvasom, hogy nem cserélhető az akksija....  :censored:

Éééés??? Semmivel sem jobb a cserélhetős.  Egyébként lehet cserélni, de minek???  Én is tamáskodtam, de ez a nagyteljesítményű teló, két napig bírja.  A kistesók, melyeket ajánlottam biztosan kibírják két napig.

Igen a Honor a Huawei márkája. Kicsit olyan, mint a Lexus-Toyota, Infinity-Nissan. stb.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4264 Dátum: 2015.07.23 20:48:21 »
gabe. s4 mini meg s5 mini sem xar.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4265 Dátum: 2015.07.23 21:26:44 »
Tegnap elfüstölt a telefonom. Gyanítom szó szerint. Töltés, forró autó+navigálás megette. Szállásra visszaérve semmire sem reagált.
...

Előre is köszi a válaszokat!

Ha telefonálni, és navigálni kell, szerintem Nokia.

2 éve használom a 625-öt, soha nem fagyott le, még mindig 2-3 napot bír az akksija (lásd adás-vétel topicban a képernyőfotót). Navi tökéletes, jobbat csak dedikált GPS készüléken futtatott IGO-n tapasztaltam, viszont a helyek keresése a Nokiában jobb így is szerintem. (internet miatt)

Frissítések folyamatosak 2 év után is, és ígéretek szerint továbbra is az lesz...

Nekem a következő is Nokia lesz...  ::)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4266 Dátum: 2015.07.24 00:45:55 »
Nekem egy Nokia füstölt el most. Bizalom kissé megingott...Samsungot kizárnám, de jó eséllyel droidos lesz.

Trotter: már csak az a kérdés, melyik a lexus? ;)
Gabe 254.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4267 Dátum: 2015.07.24 05:53:01 »
Nekem egy Nokia füstölt el most. Bizalom kissé megingott...Samsungot kizárnám, de jó eséllyel droidos lesz.

Trotter: már csak az a kérdés, melyik a lexus? ;)

Honor6 most kifutó modell, ha  igazán erős gép kell, akkor ezt venném, a Honor6+, illetőleg a most kijövő Honor7 lesz a zászlóshajó.

Visszatérve: én a 4x-et venném, a korábban ajánlott kettőből.  Még egy dolog: a Honor supportja baromi jó. Sem a Samu, sem a Nokia nem supportálja ennyire a termékeit. Hiába vannak újabb fejlesztések a Honor 6-ra is jönnek a gyári(!!!) Rom-ok, nemsokára a Lollipop is elérhető. tulajdonképpen már most is, csak béta)
Nekem már bizonyított.

A Samuban csalódtam, párhuzamosan van egy XCover2, de lassú, nem személyre szabható (nem lehet a telepített Samus dolgokat kihajítani, ezáltal kicsi a tárhely)  Nem szeretem, ha rám erőltetnek egy csomó olyan programot, amit egyáltalán nem használok, de legalább nem tudom az általam preferáltakat feltelepíteni, mert nincsen hely.  Ezzel együtt a kolléga által említett s4-5 sem rossz teló.

A WP-t nem ismerem, de untig elég a csempékből a PC-n...

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4268 Dátum: 2015.07.24 05:54:31 »
Ezek ollan igazságügyis telók lehetnek!? (Honor) Viszont ha neked a nagytesó van, az akkor alkotmánybírós lehet? ;) :D

Nem, Lacikám, nekem Big Brother van.  :whistling: :devil:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4269 Dátum: 2015.07.24 09:22:29 »
Honor6 most kifutó modell, ha  igazán erős gép kell, akkor ezt venném, a Honor6+, illetőleg a most kijövő Honor7 lesz a zászlóshajó.

Visszatérve: én a 4x-et venném, a korábban ajánlott kettőből.  Még egy dolog: a Honor supportja baromi jó. Sem a Samu, sem a Nokia nem supportálja ennyire a termékeit. Hiába vannak újabb fejlesztések a Honor 6-ra is jönnek a gyári(!!!) Rom-ok, nemsokára a Lollipop is elérhető. tulajdonképpen már most is, csak béta)
Nekem már bizonyított.

A Samuban csalódtam, párhuzamosan van egy XCover2, de lassú, nem személyre szabható (nem lehet a telepített Samus dolgokat kihajítani, ezáltal kicsi a tárhely)  Nem szeretem, ha rám erőltetnek egy csomó olyan programot, amit egyáltalán nem használok, de legalább nem tudom az általam preferáltakat feltelepíteni, mert nincsen hely.  Ezzel együtt a kolléga által említett s4-5 sem rossz teló.

A WP-t nem ismerem, de untig elég a csempékből a PC-n...
ezekben a honor telókban azt telepítesz meg törölsz,amit akarsz?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4270 Dátum: 2015.07.24 10:49:52 »
Egy bizonyos korlátig lehet ilyet bizonyos gyártók telefonjain. Pl. a Prestigio appok között is van olyan ami gyárilag fent van ugyan, de le lehet szedni, de számtalan olyan is van, amit nem (pl. Google Play-t nem lehet, igaz az nem Prestigio-app, de szintén gyárinak minősül).

A CyangogenMod utólagos ROM-ban, nevéhez híven, nincs semmi ilyesmi. Szerencsére még Google app-ok sincsenek, így BigBrother-ezés sem megy vele  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2015.07.24 10:55:06 írta robi (Robi) »

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4271 Dátum: 2015.07.24 11:41:39 »
Ezek ollan igazságügyis telók lehetnek!? (Honor)
Max olyan országban ahol tesznek a biztonságra.
A kínai telefononok még a dél-koreai kormányzati alkalmazottaknál is tiltólistán vanak , a hazai Samsung al együtt. A speciálisan módosított szoftverű Samuk használatát csak nemrég engedélyezték alacsony kockázati besorolású beosztottaknál.
A gyári Android a nyíltsága és az anyacég kapcsolatai miatt nem biztonságos, WP pedig az MS miatt. A szifon a támadások középpontjában van, és a cég nagyon lassan reagál, de a célközönségének sem a biztonság az elsődleges.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4272 Dátum: 2015.07.24 12:27:03 »
GSM vonal még VÉLETLEN SE!
         

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4273 Dátum: 2015.07.24 12:28:34 »
Gabe, nézd meg a hasonló árkategóriás Windowsos Sony Xperia-kat is. Akku üzemidőben ver minden droidot és almát. Stabilak is, nincs 4 havonta ujra telepítés.
Windows és az Xperia?  :D
         

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re:GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #4274 Dátum: 2015.07.24 12:42:59 »