Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 778153 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2175 Dátum: 2010.09.27 10:58:24 »
Google Calendar Syncet használok (a franc se akar a hülle outlook-kal tökölni, csak amennyit muszáj), majd megnézem az áthozza-e az ilyen 3x 1 évben jellegű bejegyzéseket vagy sem. Illetve hogy a google calendar tudja-e.

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2176 Dátum: 2010.09.27 11:09:40 »
Google calendar tudja, Wave calendar tudja, csak a Samsung-féle widgetek, amik a bondi apira épülnek, azok nem tudják. Ha jól tudom, a Galaxy S is ezeket használja. Ha az Ear által említett Jorte más apira épül, az működhet jól.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2177 Dátum: 2010.09.27 12:08:41 »
Android-ozik itt valaki?

Spica Galaxy elég régóta. Miért?

HTC Desire , pár hónapja ..... miért ?

Egy olyan advanced kérdésem van, hogy OpenVPN kliens van-e android-ra, működik-e rendesen? És Badára?


MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2178 Dátum: 2010.09.27 12:36:47 »
Van hozzá OpenVPN, de csak root -olt rendszeren tud működni.
Más vpn -ek meg általában fizetősek. Én a Hamachi -hoz kerestem ahhoz még nincs kliens.


HTC Desire , pár hónapja ..... miért ?

Egy olyan advanced kérdésem van, hogy OpenVPN kliens van-e android-ra, működik-e rendesen? És Badára?
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2179 Dátum: 2010.09.27 12:43:40 »
Google calendar tudja, Wave calendar tudja, csak a Samsung-féle widgetek, amik a bondi apira épülnek, azok nem tudják. Ha jól tudom, a Galaxy S is ezeket használja. Ha az Ear által említett Jorte más apira épül, az működhet jól.

Na de a Widgetek nem a kiválasztott naptárak tartalmát jelenítik meg egy az egyben? Mondjuk én nem Samsungos beépítettet használok (most direkt megnéztem, csak az órával egybekötött Calendar Clock van hasonló a Samu widgetek között), hanem régebben Smooth Calendart vagy újabban Agenda Widgetet.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2180 Dátum: 2010.09.27 12:48:56 »
Egy olyan advanced kérdésem van, hogy OpenVPN kliens van-e android-ra, működik-e rendesen? És Badára?

Nekem a beállításoknál van VPN, de sose próbáltam és nem tudom hogy jó lenne-e neked.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2181 Dátum: 2010.09.27 12:50:41 »
Egy olyan advanced kérdésem van, hogy OpenVPN kliens van-e android-ra, működik-e rendesen? És Badára?

Nekem a beállításoknál van VPN, de sose próbáltam és nem tudom hogy jó lenne-e neked.


Neeem. Az OpenVPN egy külön alkalmazás, amit fel kéne rá telepíteni (opensource-linux kategória, de van sok platformra belőle, én egy routeren futtatom és Windows Mobile alatt is megy, XP-n és 7-esen pláne). Ez érdekelne...

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2182 Dátum: 2010.09.27 13:56:31 »
Na de a Widgetek nem a kiválasztott naptárak tartalmát jelenítik meg egy az egyben?

Pont ez a baj, hogy a bondi alapú widgetek nem...

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2183 Dátum: 2010.09.27 13:58:19 »
Egy olyan advanced kérdésem van, hogy OpenVPN kliens van-e android-ra, működik-e rendesen? És Badára?

Androidra van (google kidobja), badára készülőben.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2184 Dátum: 2010.09.27 16:29:07 »

Neeem. Az OpenVPN egy külön alkalmazás, amit fel kéne rá telepíteni (opensource-linux kategória, de van sok platformra belőle, én egy routeren futtatom és Windows Mobile alatt is megy, XP-n és 7-esen pláne). Ez érdekelne...

Nekem működött, amíg volt a cégnél, bár valamit variálni kellett miatta a szerveren, de hogy mit nem tudom. Viszont nem volt gyors, igaz nem éppen apró pdf állományok nézésére használtam.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2185 Dátum: 2010.09.27 18:13:26 »
...Viszont nem volt gyors...
Hát 1024bit-es real-time adatfolyam titkosítás mindkét irányba egy mobil telefon aggyal, naná, hogy nem gyors. De fő a biztonság és a kényelem :clap:

Köszi a hozzászólásokat, rendben.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2186 Dátum: 2010.09.28 16:16:58 »
Van spec. vizallo navi, vagy motorra zacskozni kell a meglevot?
kisa
born to ride

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2187 Dátum: 2010.09.28 16:38:37 »
A garminnak vannak motoros navijai, vízálló mind, itthon 130 rongy a legolcsóbb.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2188 Dátum: 2010.09.28 16:48:48 »
Aham. Nincs ket hete, hogy vettem a TomTom-ot. Nagyon jo, ismeri az osszes telepitett kamerat. Mindossze 30ezer forint volt, egyenlore azt zacskozom. Vagy veszek vizallo tokot neki: lGivi tok.
Ha ez a megoldas nem valik be, akkor osszeszoritott foggal eloveszem a terkepet, amit kaptam (mert Garminra most nincs penz)
kisa
born to ride

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2189 Dátum: 2010.09.28 20:39:57 »
Aham. Nincs ket hete, hogy vettem a TomTom-ot. Nagyon jo, ismeri az osszes telepitett kamerat. Mindossze 30ezer forint volt, egyenlore azt zacskozom. Vagy veszek vizallo tokot neki: lGivi tok.
Ha ez a megoldas nem valik be, akkor osszeszoritott foggal eloveszem a terkepet, amit kaptam (mert Garminra most nincs penz)

Csak két gyártó a Garmin és a TomTom csinál normális motoros navigációt, minden más erősen szükségmegoldás.