Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 777836 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2115 Dátum: 2010.08.17 20:53:38 »
A Desire-rel egy baj van, a processzora. A HTC valamiért a Snapdragont erőlteti, pedig a Cortexek jobbak. Lásd iPhone, GalaxyS, stb.

Bada? Szösz se tudja, az is Linux-alapú, de az alkalmazások még hiányoznak. Iszonyú pénzeket öl bele a Samsung de ki tudja mi lesz belőle. Emlékeim szerint a tesztelőknek tetszett.

De miért nem veszed meg a Legendet függetlenül, ha az a szíved vágya?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2116 Dátum: 2010.08.17 20:58:17 »
Nekem is az a bajom a Badával, hogy isten tudja, mikor lesz akkora siker, elterjedt mint az Android és mikor gondolják úgy a fejlesztők, hogy megéri rá programokat készíteni. Jelenleg a programok száma vetekedik a napi középhőmérséklettel...
         

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2117 Dátum: 2010.08.17 21:02:42 »
De miért nem veszed meg a Legendet függetlenül, ha az a szíved vágya?

Mert ~110 rongyot adjon a halál egy telefonért, ami egy év múlva a felét éri. ~80 körül van nálam a lélektani határ. Egy Wave is fölötte lenne függetlenül, de előfizetéssel, kedvezményekkel kb. 60e - a Legend meg 100 alatt sehol nincs. Ha fürdőszoba-csempe vagy nappalibútor lenne, nem érdekelne, de bakker, mégis "csak egy telefon"...

Nekem is az a bajom a Badával, hogy isten tudja, mikor lesz akkora siker, elterjedt mint az Android és mikor gondolják úgy a fejlesztők, hogy megéri rá programokat készíteni. Jelenleg a programok száma vetekedik a napi középhőmérséklettel...

Na ja. Ha lehetne _tudni_, hogy ez két év múlva sem egy bukott platform lesz, tuti, hogy belevágnék.

Egyébként a Legendben az is vonz, hogy nincs még egy ilyen telefon, ami egy darab alutömbből lenne. Nyilván értékállóbb lesz emiatt, mint mondjuk a deziré, ami _csak_ a mostani mezőnyből emelkedik ki, fél év múlva már csak átlagos lesz.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2118 Dátum: 2010.08.17 21:06:34 »
Egyébként a Legendben az is vonz, hogy nincs még egy ilyen telefon, ami egy darab alutömbből lenne. Nyilván értékállóbb lesz emiatt, mint mondjuk a deziré, ami _csak_ a mostani mezőnyből emelkedik ki, fél év múlva már csak átlagos lesz.
Ősszel mutatja be a HTC az egyik új mobilját, amely a Desire nevet viszi tovább, DE a Legend egy alutömb kialakítását! HTC Desire HD vagy HTC Ace.

         

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2119 Dátum: 2010.08.17 22:43:05 »
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2120 Dátum: 2010.08.17 22:47:41 »
Mindenesetre egy ingyenes időutazás lesz holnap újra elővenni a kedvenc kis Siemensemet.  :wub:
Tetszik a teszt első mondatának vége :clap:
"Siemens has fallen behind other competitors lately in terms of introducing new technologies such as colour screens..."
Gabe 254.

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2121 Dátum: 2010.08.18 01:27:07 »
Olvasgattam "kicsit" :D Leragad a szemem  :yawn: , de legalább közelebb jutottam: asszem, Wave lesz. Van benne egy kis lutri az oprendszer miatt, a hardver viszont elég pöpec, állítólag nagyban egyezik a Galaxy S-szel, és egyáltalán nem kizárt, hogy lesz rá android:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=693127
http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=5926.0
http://badaforums.net/forums/viewtopic.php?f=18&t=114
Alszom rá egyet, meglátjuk. Sosem volt Samsungom, sosem akartam, sosem szimpatizáltam vele, viszont ez a vas ennyiért ajándéknak tűnik.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2122 Dátum: 2010.08.18 07:51:49 »
Miért nem taperolsz meg egyet vásárlás előtt valahol? T-pont, sarki GSM bót, Pesten vmelyik nagyáruházban...?

Az én kedvenc Siemensem :clap: : (S55-öt sose mertem venni a két alsó, szélső gombjai miatt, amit egyébként sűrűn is kellett volna a billzár miatt használni. A C55 a mai napig megvan, ez a bulis/strandolós telefon.  :innocent: (Meg a SE K810)


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2123 Dátum: 2010.08.18 09:34:09 »
én nem vennék samut. ha az oldalán van a töltöcsati egy év múlva kontakthibás lesz , mehet a teló a kukába
a szinkronizáló progija egy rémálom.  legalábbis én így jártam párral..
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Satriani

  • Vendég
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2124 Dátum: 2010.08.18 09:34:47 »
Ezek a régi kis Siemensek de jópofák voltak.  :wub: Feleségemnek kettő is volt, ellopták őket.

(Wave-et már tapiztam valamelyik t-pontban, szép és jó. De valami támogatottabb platformot szeretnék, amire van kismilliárd használhatatlan, de jó móka program, úgyhogy még nem 100%, hogy megveszem.)

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2125 Dátum: 2010.08.18 14:51:37 »
Az én kedvenc Siemensem :clap: : (S55-öt sose mertem venni a két alsó, szélső gombjai miatt, amit egyébként sűrűn is kellett volna a billzár miatt használni.
Pedig nagyon jó kis telefon (volt) az S55. Nekem is van egy elfekvő, de egyébként teljesen működő, karcmentes példány, csak az akkuja halott. Ebben már akkor benne volt az e-mail kliens, amikor a többiek még csak tervezgették ezt a funkciót. :yes:
Van kettő darab C55 is, egyik a lakásriasztó GSM modulja gyanánt (3 éve nem volt kikapcsolva), a másik ennek vésztartaléka. Semmi bajuk, pedig nem mai masinák. :sorcerer:
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.18 14:53:22 írta Sanyesz »

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2126 Dátum: 2010.08.18 15:33:58 »
OFF: Sanyesz! Most látom csak az aláírásodban, hogy milyen géped lett. Egy beszámoló a megfelelő topicban? ON
Gabe 254.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2127 Dátum: 2010.08.18 16:47:43 »
én nem vennék samut. ha az oldalán van a töltöcsati egy év múlva kontakthibás lesz , mehet a teló a kukába
a szinkronizáló progija egy rémálom.  legalábbis én így jártam párral..

Nekem az i780 nem lett kontakthibás. A GalaxyS-nek meg felül van a szabványos micro USB csatlakozója. Plusz az Androidon a szinkronizáció nem kérdés többé. :)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2128 Dátum: 2010.08.18 18:55:22 »
én nem vennék samut. ha az oldalán van a töltöcsati egy év múlva kontakthibás lesz , mehet a teló a kukába
a szinkronizáló progija egy rémálom.  legalábbis én így jártam párral..
Nekem az i780 nem lett kontakthibás. A GalaxyS-nek meg felül van a szabványos micro USB csatlakozója. Plusz az Androidon a szinkronizáció nem kérdés többé. :)
:yes: :yes: :yes: Nagyon régóta nem volt murray kezében Samsung a jelek szerint, százezer éve nem érvényes egyik negatív jelző sem rá, amit írt. :) Legfeljebb a nagyon gagyi, full fapad mobilokra.
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #2129 Dátum: 2010.08.18 19:50:28 »
tőlem.  :hug:
akko öröm és bódottá!  :szemez:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002