Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 764800 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #15 Dátum: 2004.04.02 22:31:22 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Nem lehet elbújni :)
Szétolvastam az agyam, mire döntöttem. PDA-t akartam venni és végül ez lett.
Eddig teljesen OK minden. Meglepően pontos és semmi külső antenna nem kell az autóban.
Talira viszem, akinek kell megnézzük mennyit csal az órája :)


Gondoltam rá,hogy lehet nem akarod írni,mert nem osztottad meg itt(meglepi),de azért merészeltem megkérdezni,mert az Általánosban írtad már hogy lesz GPS nálad és tudunk sebességet mérni. :) Remélen nem okoztam bajt?  :?
Egyébként és is nézegettem,jókat olvastam.De,akkor majd nálad megnézem.
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #16 Dátum: 2004.04.02 22:42:07 »
Nincs semmi gond. Annyira új a dolog, hogy még csak keresgetem a dolgokat amivel jobb ki tudom használni.
(Nekem főleg a számítógép kellett az 1000 dolgot feljegyezni. Már elsüllyedtem a fecnikben, meg a telefonszámokban. Ez a GPS egy jó plusz dolog.)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #17 Dátum: 2004.04.05 09:02:33 »
Idézetet írta: "music"
Én meg a Zeneakadémián tanításért kapok óránként bruttó - kapaszkodj meg - 900 Ft-ot, azaz nettó 550-et. Egy egyetemen...
Bocs az OFF dühömért.  :evil:

Kicsit OFF - ne aggódj, én az előző munkahelyemen egy 24 órás ügyeletért kaptam 5000 Ft (ötezer) bruttót. És az is egyetem volt.
On

Ez a PDA érdekes dolog. Biztosan hasznos is. Én a mobillal voltam úgy, hogy amíg nem olyanom volt, amibe sok telszám fért el és nem lehetett bele feljegyzéseket, emlékeztetőket, címeket írni, addig nagyon vágytam rá. Most két telefonom is olyan, és soha nem használom ezeket a funkciókat.  :wink:  Sőt, az egyik infrás is, vet(et)tem hozzá infraportot, hogy a szgéphez lehessen csatolni, de a feltelepítésen kívül még sose használtam. Szerintem így lennék a PDA-val is  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #18 Dátum: 2004.04.07 15:10:57 »
A PDA-val nem biztos, hogy így lennél. Nagyon jó pl. mobil netezésre. Gondold el, hogy pl. piros lámpánál tudnál fórumozni :-) Nem kell bekapcsolni a gépet, monitort, stb. Csak előkapod és böködöd. A GPS-es dolog meg külön hab a tortán. Jobb, mint egy computer a kocsiban, ami csak hőmérsékletet írja ki. Átlagsebesség, megtett táv, hátralévő út, idő stb. Megmondja merre jártál (asszonynak is, ha tudja kezelni :-) és a jobb helyekre vissza is talál. TV távirányítónak is használhatod, vagy lefekvés előtt egy jó kis fejtörőnek, amitől biztosan elalszol. Az eBook segítségével a világirodalom is a kezed ügyében lesz. Én pl. azon olvastam ki a Sorstalanságot. A könyvet nem tudtam megvenni, viszont el tudtam olvasni. MP3-at is tudsz rajta hallgatni és ha lesz erősítő a kocsiban, el tudod dönteni, hogy érdemes e megvenni a legújabb albumát Tóth Veronikának.
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #19 Dátum: 2004.04.07 21:42:25 »
Ha távirányítónak is jó, az más :!:   :wink:
 8)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #20 Dátum: 2004.04.10 15:05:25 »
nem erősítő függő, én egy Sony (Nem Hama, mert az borzalmas) adapterrel hallgattam róla zenét ...

És menet közben fel tudsz venni jegyzeteket és még írni sem kell csak megnyomsz egy gombot és rámondod mire gondolsz épp (kihangosított telefonbeszélgetést is persze ...)

A fórumozással kapcsolatban azért azt el kell mondani hogy kell még hozzá mondjuk egy Bluetoth GPRS telefon, GPRS lehetőséggel és akkor mehet a dolog. (vagy infra és egy tükör)

Mickey, Meg úgy mindenki,

A beépített lehetőségtől nagyságrenddel jobb a PocketInformant, mindenkinek nagyon ajánlom, mert a beépített adatbázisokra épül rá, de sokkal többet tud, főként a naptára szenzációs ... Highly recommended.

Ha lejár a demo verziód és nem tudsz rá megoldást akkor jelezd! :)
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #21 Dátum: 2004.04.10 15:17:48 »
PocketInformant: Azt használom, :) tényleg jó.

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #22 Dátum: 2004.04.10 15:38:32 »
már is rátaláltál? akkor jó.

Ha esetleg tudsz valami tudományos benzin fogyasztás, kocsira költés progit, persze excelben is meg lehetne csinálni, de mégis akkor szólj.
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #23 Dátum: 2004.04.10 15:40:03 »
a kütyüs közösségnek fel tudnék ajánlani egy kelet európa térképet ala Route Planner és Navigator 2 nyugat európa térképekkel. Itthon Aeromap-ot használok.
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #24 Dátum: 2004.04.11 20:50:47 »
Aeromap megvan, mert benne volt a csomagban, de egy tomtom -ot megnéznék közelebbről :)

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #25 Dátum: 2004.04.11 22:35:51 »
a route Planner 1 CD, a navigator 8 . melyikre lennél kiváncsi?
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #26 Dátum: 2004.04.11 22:49:46 »
Ausztriai nyaraláshoz kéne egy jobbik. Navigátor? Szerinted?

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #27 Dátum: 2004.04.12 11:58:54 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Ausztriai nyaraláshoz kéne egy jobbik. Navigátor? Szerinted?


MiCKEY, nekem van egy 2 CD-s Tomtom navigator (ausztria, NO meg svajc aszem)  ha gondolod jovo heten osszefuthatunk vmikor...

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #28 Dátum: 2004.04.12 17:42:14 »
Igen mindenképp a Navigátor. már van 3-as is, de gondolom a 2-es elérhető nekem is az van, teljes európa. De nem tudom melyiken melyik ...
a 102 felajánlása célszerűnek látszik.
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #29 Dátum: 2004.04.12 18:07:18 »
Idézetet írta: "szazketto"
MiCKEY, nekem van egy 2 CD-s Tomtom navigator (ausztria, NO meg svajc aszem)  ha gondolod jovo heten osszefuthatunk vmikor...


Ok. Holnap hívlak.