Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 778503 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1365 Dátum: 2008.12.16 14:07:40 »
Végre elindult a www.naviextras.com , ahol legálisan lehet frissíteni, térképet venni az iGo8-at, és remélem rövidesen egyre több, ezt használó PNA-t.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1366 Dátum: 2008.12.17 12:53:37 »
Végre elindult a www.naviextras.com , ahol legálisan lehet frissíteni, térképet venni az iGo8-at, és remélem rövidesen egyre több, ezt használó PNA-t.
Valóban, az Omniához adott iGO8-at sikerült frissítenem. Van Megyeri híd, és van TMC is (de az (még) nem az Omnián).

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1367 Dátum: 2008.12.17 15:40:16 »
Valóban, az Omniához adott iGO8-at sikerült frissítenem. Van Megyeri híd, és van TMC is (de az (még) nem az Omnián).

Nekem talál valami TMC-t, aztán elindít valami rendszerprogramot, és utána nem megy. Meséld majd el, neked mit csinál. Elég antennának a hozzá adott fejhallgató kábel.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1368 Dátum: 2008.12.17 16:34:05 »
Valóban, az Omniához adott iGO8-at sikerült frissítenem. Van Megyeri híd, és van TMC is (de az (még) nem az Omnián).

Nekem talál valami TMC-t, aztán elindít valami rendszerprogramot, és utána nem megy. Meséld majd el, neked mit csinál. Elég antennának a hozzá adott fejhallgató kábel.
Ugyanazt. Viszont van egy srác, aki dolgozik már a megoldáson.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1369 Dátum: 2008.12.17 19:22:59 »
Valóban, az Omniához adott iGO8-at sikerült frissítenem. Van Megyeri híd, és van TMC is (de az (még) nem az Omnián).

Nekem talál valami TMC-t, aztán elindít valami rendszerprogramot, és utána nem megy. Meséld majd el, neked mit csinál. Elég antennának a hozzá adott fejhallgató kábel.
Ugyanazt. Viszont van egy srác, aki dolgozik már a megoldáson.
Vicces volt, hogy tegnap találkoztam a magyar TMc szolgáltató ügyvezetőjével NavNGo sajtóeseményen.. Neki is Omniája van, de még neki sem ment a TMC, sőt a bevallása szerint még az iGo-t sem indította el rajta. :clap:

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1370 Dátum: 2008.12.17 20:32:12 »
Vicces volt, hogy tegnap találkoztam a magyar TMc szolgáltató ügyvezetőjével NavNGo sajtóeseményen.. Neki is Omniája van, de még neki sem ment a TMC, sőt a bevallása szerint még az iGo-t sem indította el rajta. :clap:
Heckenast?

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1371 Dátum: 2008.12.17 20:38:49 »
Vicces volt, hogy tegnap találkoztam a magyar TMc szolgáltató ügyvezetőjével NavNGo sajtóeseményen.. Neki is Omniája van, de még neki sem ment a TMC, sőt a bevallása szerint még az iGo-t sem indította el rajta. :clap:
Heckenast?
Aha.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9519
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1372 Dátum: 2008.12.17 21:08:38 »
Vicces volt, hogy tegnap találkoztam a magyar TMc szolgáltató ügyvezetőjével NavNGo sajtóeseményen.. Neki is Omniája van, de még neki sem ment a TMC, sőt a bevallása szerint még az iGo-t sem indította el rajta. :clap:
Heckenast?
Aha.
Ő nem egy kütyü-bolond...

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1373 Dátum: 2008.12.22 21:45:03 »
...nem tudom az Asus képes-é WPA-ra. ...
Tudja, a WPA-t, sőt, WPA2-t is, ha WM6-ra frissíted a hivatalos weboldalról. Legalábbis az N-es 636 tudta, mielőtt eladtam.
Nefelejtsétek el a TMC bővíthetőséget.
Na p560-at vettem, köszönim mindenkinek a segítséget,=re ismerkedünk, még nem volt PDA-m, kicsit szokatlan.
Nekem a wifi beállításoknál a hitelesítésnél lehet választani: megnyitás; megosztott, WPA, WPA-PSK WPA2 és WPA2-PSK lehetőségek között, akkor ezek szerint tudja ez is a WPA-t?
Milyen progikat ajánlotok hozzá?
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1374 Dátum: 2008.12.22 22:06:43 »
Na p560-at vettem, köszönim mindenkinek a segítséget,=re ismerkedünk, még nem volt PDA-m, kicsit szokatlan.
Nekem a wifi beállításoknál a hitelesítésnél lehet választani: megnyitás; megosztott, WPA, WPA-PSK WPA2 és WPA2-PSK lehetőségek között, akkor ezek szerint tudja ez is a WPA-t?
Milyen progikat ajánlotok hozzá?
Gratula, jó választás volt. Nekem ugyan ASUS van, még az ős 636, ami csak a "sima" WPA-t tudja. Progik? Mire akarod használni? Internet, Skype, multimédia, navigáció? Erre mind léteznek, mint PDA-ra kalibrált szoftverek. :yes:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1375 Dátum: 2008.12.22 23:10:37 »
...nem tudom az Asus képes-é WPA-ra. ...
Tudja, a WPA-t, sőt, WPA2-t is, ha WM6-ra frissíted a hivatalos weboldalról. Legalábbis az N-es 636 tudta, mielőtt eladtam.
Nefelejtsétek el a TMC bővíthetőséget.
Na p560-at vettem, köszönim mindenkinek a segítséget,=re ismerkedünk, még nem volt PDA-m, kicsit szokatlan.
Nekem a wifi beállításoknál a hitelesítésnél lehet választani: megnyitás; megosztott, WPA, WPA-PSK WPA2 és WPA2-PSK lehetőségek között, akkor ezek szerint tudja ez is a WPA-t?
Milyen progikat ajánlotok hozzá?
WPA-t tud elméletileg, csak nem tudtuk az istennek se rácsatlakoztatni WPA-s AP-ra.

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1376 Dátum: 2008.12.23 08:18:12 »
WPA-t tud elméletileg, csak nem tudtuk az istennek se rácsatlakoztatni WPA-s AP-ra.
Én egy ismerősnek állítottam be 3Com WLAN routerhez és simán ment a WPA2 (AES). Ott a laptoppal volt a baj, mert az meg csak WPA-t tudott. :wacko:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1377 Dátum: 2008.12.24 00:00:50 »
WPA-t tud elméletileg, csak nem tudtuk az istennek se rácsatlakoztatni WPA-s AP-ra.
Én egy ismerősnek állítottam be 3Com WLAN routerhez és simán ment a WPA2 (AES). Ott a laptoppal volt a baj, mert az meg csak WPA-t tudott. :wacko:
A P560ról van szó, azt nem tudtuk wpa,wpa2re akasztani. Ellenben a P360 spectec 821es kártyával simán.

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1378 Dátum: 2008.12.24 12:25:19 »
WPA-t tud elméletileg, csak nem tudtuk az istennek se rácsatlakoztatni WPA-s AP-ra.
Én egy ismerősnek állítottam be 3Com WLAN routerhez és simán ment a WPA2 (AES). Ott a laptoppal volt a baj, mert az meg csak WPA-t tudott. :wacko:
A P560ról van szó, azt nem tudtuk wpa,wpa2re akasztani. Ellenben a P360 spectec 821es kártyával simán.
Én is a P560-ról írtam... :yes:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #1379 Dátum: 2008.12.24 15:50:35 »
Én is a P560-ról írtam... :yes:
Hát akkor vagy a dlink, vagy a tplink, vagy az asus routerek wifijeivel volt a gond:)