Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 803610 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #840 Dátum: 2007.05.05 21:48:34 »
Az EDigitalnál az Airis márkájú GPS navigációs kütyü most csak 39.990 Ft, térkép nélkül.
A Mio-k ára is kezd 50 köré, illetve alá menni  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #841 Dátum: 2007.05.05 22:29:58 »
Idézetet írta: "whis"
Az EDigitalnál az Airis márkájú GPS navigációs kütyü most csak 39.990 Ft, térkép nélkül.
A Mio-k ára is kezd 50 köré, illetve alá menni  :roll:


Szépen mennek le az árak, valóban 50e alatt lehet már több típust is beszerezni.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #842 Dátum: 2007.05.18 21:07:15 »
Idézetet írta: "robi"
Egy ingyenes, és tökjó magyar billentyûzetet mindenkinek szeretettel ajánlok:

Zion Hungarian Keyboard - lásd itt


Van VGA (640x480) és QVGA (320x240) verzió is, megy WM2003 és WM5 alatt is. Tökjó, teljesen megfelel a magyar billentyûkiosztásnak: AltGR meg minden :kacsint:
Legjobb benne, hogy egyszerûségének köszönhetõen nagyon stabilan és megbízhatóan mûködik, nem tolja szét a gépet és nem lassítja le.

És hozzá nemrég találtam egy jó kis kiegészítõ progit, ami a WM5 bug-ját kikerüli, miszerint a kiválasztott billentyûzet nem ugrik többé vissza a gyárira magátol. Részletek itt.

És ez is ingyenes  :nagymosoly:
Egyszer kiválasztod benne a magyart, azt utána mindörökké az marad kiválasztva. Nem ugrik vissza! Mit le szívtam emiatt...

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #843 Dátum: 2007.05.21 23:17:03 »
Most olvasom vissza a régi hozzászolásokat.
Itt lehet aksit kapni.
www.akkuk.hu
lehet hogy már ismered
ha kell, megveszem neked, leküldöm postán, ha még aktuális. Elvileg minden típusra van náluk, elég proffinak tûnik a srác, már voltam nála múlt héten.

Idézetet írta: "squiddy"
Kezd döglõdni a 2 éves Asus mypal A 620-asom akkuja. Vajon az újaké belemegy? Konkrétan ehhez a típushoz nem találtam sehol akksit.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #844 Dátum: 2007.05.21 23:19:06 »
Lehet hogy nagy hülyeséget kérdezek, de nagyon kiváncsi lennék rá: rá lehet-e kötni a pda-t a corolla számítógépére kötni?

Remélhetõleg a napokban megjön a mio p550m-es pda-m, már meg van rendelve, de a cégnél nem volt készleten. :(
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #845 Dátum: 2007.05.22 08:37:11 »
sztem semmi esély. eccerüen nem egy platform.  max annyit tehjetsz vele h ha mp3at akarsz hallgatni a pda kimenetét rádugod a kocsi rádiójának nem létezö aux bemenetére és zenét hallgatsz
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #846 Dátum: 2007.05.22 10:04:16 »
Idézetet írta: "molnarl"

Itt lehet aksit kapni.
www.akkuk.hu
lehet hogy már ismered
ha kell, megveszem neked, leküldöm postán, ha még aktuális.

Nos a dolog aktuális, de mondom nem tudom, hogy jó-e a náluk forgalmazott az én régi Asusomhoz. A 7végén szétszedtem és ezeket a feliratokat találtam az 55mm széles, 69 mm hosszú akkun:
AF 1G4B05000004

Alá meg ez volt írva (a mûanyag házon, fejjel lefelé): 13-A4H1APO21

Esetleg ha rá tudnál kérdezni az jó lenne...köszi!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #847 Dátum: 2007.06.02 21:06:04 »

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #848 Dátum: 2007.06.02 21:26:50 »
Idézetet írta: "robi"
Jó hír:
http://www.i-go.com/hu/news/index.php?aid=120
Nem feltétlen. Miért nem lehet majd külön külön megkapni? És a PNA-kba hogy lesz ezután?
Idézet
Szeptembertõl változást jelent majd az, hogy a térkép- és szoftverfrissítések térítés ellenében lesznek elérhetõk.
Ez se jó hír  :szomoru:
Ez 1 jó marketingfogás volt, olcsóbb lett, hogy a frissítésekbõl majd visszaszedjék a maradék lóvét  :szomoru:

Más:

PNA-val meg lehet etetni SD-n lévõ IGO-t? Myguide-nál olvastam, hogy lehet, de Mio-val is?
Laco 73 :D

A Csaszi

  • Vendég
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #849 Dátum: 2007.06.02 22:32:51 »
Idézetet írta: "KLaco"
Más:
PNA-val meg lehet etetni SD-n lévõ IGO-t? Myguide-nál olvastam, hogy lehet, de Mio-val is?
Nagyon valószínû, mert vhol pont ezt írták, mint megoldást, ha az ember nem éri be az adott térképekkel.
 Apósnak van egy Mio C510-e ,azt upgradeltem SDvel Kelet-Európáról teljessé. :-) Igaz nem teljesen eredeti módszerrel, de ment.  :kacsint:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #850 Dátum: 2007.06.02 23:54:56 »
Nekem is van SD-n IGO teljes, csak az a kérdés, megeszi-e a MIO PNA, amiben beégetve Kelet-EU van. Mert akkor nem adok ki + pénzt PDA-ért, ami tuti megeszi.
Laco 73 :D

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #851 Dátum: 2007.06.03 09:20:25 »
A pna nem eszi meg a pda-s igot. Ezekben a mio cuccokban miomap van. Ugye tudjuk hogy igo clone, de mégsem igo. Viszont a miomap az igo térképeket csont nélkül megeszi! Ha olyan mio pna-t veszel ami csak kelet eu-s, akkor nem fogja megenni alapból a nyugat europa terkepeket. Viszont van rá megoldás...  :kacsint:

Szoval vedd csak meg a legolcsóbbat, megvan rá a megoldás hogy lehet belõle full térképest csinálni. Nekem h610 van teljes európás, de én is meghákoltam, mert nem ette meg az usa térképeket.

Aranyosan ezek az igos fiuk hogy ezekutan fizetni kell a frissitésekért. Nekem a miotól kellene upgradeket töltenem, de õszintén még ki sem próbáltam.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #852 Dátum: 2007.06.03 14:55:56 »
Idézetet írta: "KLaco"
Ez 1 jó marketingfogás volt, olcsóbb lett, hogy a frissítésekbõl majd visszaszedjék a maradék lóvét  :szomoru:
Vedd úgy, hogy idáig bónuszban éltél. Többi GPS szoftverkészítõ is így csinálja, iGO is felzárkózott. Eddig ingyen adták a frissítéseket, a 2006-hoz, meg a Plus-hoz, hogy piacot szerezzenek, népszerûvé válljanak. Egyértemû volt, hogy egyszer eljön ez az idõ is. Hát eljött.
A jó dolog viszont az, hogy a full EU most tényleg olcsóbb.
És ha már fizetõs lesz a frissítés, akkor valószínüleg teljesül az a lehetõség, amit igen sokan igényelnek, hogy a frissítést külön országonként lehessen megvenni. Nyilván ezért szüntették meg a kelet-nyugat Eu-s verziókat. Most olcsóbban megveheted valóban a fullEu-t azt majd utazásod elõtt egy héttel frissítheted magadnak azt az országot, ahvá mész, ami összességében olcsóbb, mert nem kell egyszerre kiadd a pénzt.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #853 Dátum: 2007.06.03 16:58:31 »
PNA-kon is Windows Mobile, vagy Windows CE fut a háttérben. És ezeken pedig tud futni iGO. Kell egy kis buhera hozzá, és menni fog.
Tulajdonképpen a mio-t kell eltávolítani róla, és helyére felrakni az iGO-t. Keress a neten, találsz rá megoldást.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #854 Dátum: 2007.06.04 16:48:20 »
Ezek szerint a Mio C250 Kelet-Európa térképpel megérné a 49e pénzt?
Vagy inkább egy PDA, mert azon egyszerûbb a térképes móka  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety