Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 799781 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #420 Dátum: 2006.05.08 13:41:05 »
És van SD ár is, csak ezek alapverziók, nincs sebességük (20-40x mindegyik)

128 MB Secure Digital Card A-Data Hologramos   1 881
256 MB Secure Digital Card A-Data Hologramos   2 585
256 MB Secure Digital Card Kingmax Hologramos   2 805
512 MB Secure Digital Card Toshiba Hologramos   3 795
512 MB Secure Digital Card Kingmax Hologramos   4 125
1 GB Secure Digital Card Toshiba Hologramos   5 995
1 GB Secure Digital Card Kingston Hologramos   6 655
2 GB Secure Digital Card A-Data Hologramos   11 385
2 GB Secure Digital Card Kingmax Hologramos   13 145
128 MB Mini Secure Digital Card Kingmax Hologramos   2 145
256 MB Mini Secure Digital Card Kingmax Hologramos   3 025
512 MB Mini Secure Digital Card Kingmax Hologramos   4 455
1 GB Mini Secure Digital Card Kingston Hologramos   6 985
128 MB Micro Secure Digital Card Kingmax Hologramos   2 255
256 MB Micro Secure Digital Card Kingston Hologramos   3 355
512 MB Micro Secure Digital Card Kingston Hologramos   6 655


(ezek nettó árak)

Ha az árszintek érdekelnek, akkor WWW.GEPBOLT.HU  irányárnak jó - enél olcsóbban tudom hozni általában!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #421 Dátum: 2006.05.08 15:17:59 »
Idézetet írta: "Tamás69"
közben meglett az ASUS A636 ára, 86000+áfa, és van raktáron -most jött kb fél óraja!

Köszike, gondoltam, hogy az elõtte megadott ár túl szép, hogy igaz legyen  :nagymosoly:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #422 Dátum: 2006.05.08 17:06:15 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "Tamás69"
közben meglett az ASUS A636 ára, 86000+áfa, és van raktáron -most jött kb fél óraja!

Köszike, gondoltam, hogy az elõtte megadott ár túl szép, hogy igaz legyen  :nagymosoly:


igen, ott valószínûleg elírták az árat :(
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #423 Dátum: 2006.05.08 21:46:39 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "Tamás69"
közben meglett az ASUS A636 ára, 86000+áfa, és van raktáron -most jött kb fél óraja!

Köszike, gondoltam, hogy az elõtte megadott ár túl szép, hogy igaz legyen  :nagymosoly:


igen, ott valószínûleg elírták az árat :(

Hát igen, ez sajnos még a régi ár bruttójánál is több. Ennyiért én is meg tom szerezni Útinfó Magyarország progival. (Bár tom, ez nem sokat ér.) :kacsint:
A memóriakártya árakat még nem tudom mennyire versenyképesek számomra. Mindenesetre köszönöm a segítséget! :nagymosoly:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #424 Dátum: 2006.05.09 11:19:00 »
Ki mit tud a beégetett iGO-val érkezõ Mitac PDA-król?

Satriani

  • Vendég
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #425 Dátum: 2006.05.09 13:32:25 »
Idézetet írta: "Ear"
Ki mit tud a beégetett iGO-val érkezõ Mitac PDA-król?

Én semmit. :) Mindenesetre nagyon érdekesen hangzik. A beégetett vajon azt jelenti, hogy hard reset után is tartalmazni fogja az iGO-t a rendszer?

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #426 Dátum: 2006.05.09 14:19:24 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Ear"
Ki mit tud a beégetett iGO-val érkezõ Mitac PDA-król?

Én semmit. :) Mindenesetre nagyon érdekesen hangzik. A beégetett vajon azt jelenti, hogy hard reset után is tartalmazni fogja az iGO-t a rendszer?


Igen, ezt a pletykát hallottam, hoyg Bios szerûen lesz része a készüléknek az iGO. Holnap estére remélem már többet fogok tudni.

Satriani

  • Vendég
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #427 Dátum: 2006.05.09 14:43:26 »
Ez azért lehet érdekes, mert gondolom, a Mitac nem fog kifejleszteni külön egy op.rendszert minden ország számára, így csak a program lehet integrálva a ROM-ban. (Hülyén nézne ki, hogy ROM frissítésnél külön méretű és tartalmú ROM-ot kellene letölteni a luxemburgiaknak és az olaszoknak :)) A térképek úgyis méretes darabok, így gondolom, ezeket utólag kell a gépre/SD-re tölteni.

Következő kézenfekvő kérdés: honnan szerzek majd térképet? A magyar piacon magyar térképet raknak a dobozba, pár házzal odébb szlovákot?

Egyre kíváncsibb vagyok.  :hmm:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #428 Dátum: 2006.05.09 14:48:18 »
1 buta kérdés, nem lehet, hogy csak magát a progit égetik romba, a térkép, az marad mindenkinek SD-s, kinek mi kell?
Laco 73 :D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #429 Dátum: 2006.05.09 15:09:01 »
Idézetet írta: "Satriani"
Ez azért lehet érdekes, mert gondolom, a Mitac nem fog kifejleszteni külön egy op.rendszert minden ország számára, így csak a program lehet integrálva a ROM-ban. (Hülyén nézne ki, hogy ROM frissítésnél külön méretû és tartalmú ROM-ot kellene letölteni a luxemburgiaknak és az olaszoknak :)) A térképek úgyis méretes darabok, így gondolom, ezeket utólag kell a gépre/SD-re tölteni.

Következõ kézenfekvõ kérdés: honnan szerzek majd térképet? A magyar piacon magyar térképet raknak a dobozba, pár házzal odébb szlovákot?

Egyre kíváncsibb vagyok.  :hmm:


Nem tudom. Gondolom ha már, akkor már egész Európa szerepelhet rajta, ez logisztikailag egyszerûbb. Az 1 gigás SD kártyán ugye ez elfér, és már korábban is volt ilyen változat: " A Mio A201-est másutt beépített navigációs szoftverrel ellátott, vagy anélküli verzióban dobták piacra. Nyugat-Európában 349 euróért lehet a navigációs térkép nélküli kiadást megvásárolni, de SD kártyára másolt vagy másolható térképekkel is kapható."  http://72.14.207.104/search?q=cache:5ILY1A_MCIUJ:www.gpsmagazin.hu/content/view/237/+mitac+mio&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=9

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #430 Dátum: 2006.05.09 15:21:21 »

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #431 Dátum: 2006.05.09 19:41:59 »
Idézetet írta: "Satriani"
Ez azért lehet érdekes, mert gondolom, a Mitac nem fog kifejleszteni külön egy op.rendszert minden ország számára, így csak a program lehet integrálva a ROM-ban. (Hülyén nézne ki, hogy ROM frissítésnél külön méretû és tartalmú ROM-ot kellene letölteni a luxemburgiaknak és az olaszoknak :)) A térképek úgyis méretes darabok, így gondolom, ezeket utólag kell a gépre/SD-re tölteni.

Következõ kézenfekvõ kérdés: honnan szerzek majd térképet? A magyar piacon magyar térképet raknak a dobozba, pár házzal odébb szlovákot?

Egyre kíváncsibb vagyok.  :hmm:


No, szóval korábban is léteztek ilyenek; a MiTAC-nál biztosan.
Természetesen nem a térképet égették a ROM-ba. De, ha belegondolsz 32 v 64 mega romba nem is lehet komplett Európát, sõt még egy Németországot sem beletenni. A Mitac MioMap néven a Destinator-t tette a régebbi gépeibe, szal simán el tudom képzelni, hogy az iGO annyira tetszett nekik, hogy azt nyomják tovább. A ROM-ba csak a keretprogramot égették bele, ugyanúgy megkaptad a 2 cd-t, amin az országok térképei voltak és a térképeket neked kellett feltölteni...
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

Satriani

  • Vendég
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #432 Dátum: 2006.05.09 20:31:14 »
Idézetet írta: "kavarc"
De, ha belegondolsz 32 v 64 mega romba nem is lehet komplett Európát, sõt még egy Németországot sem beletenni.

Pont erről írtam én is.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #433 Dátum: 2006.05.10 08:59:22 »
Aztán lehet, hogy a Mio PDA-khoz csak simán csomagolják az iGO-t, és a PDA-ra megtévesztésig hasonlító kézi navigációs rendszereknél indul automatikusan a program. Kicsi a határ, már ezek is tudnak képeket és zenét lejátszani, és már PDA-ban is van TMC funkció.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #434 Dátum: 2006.05.11 09:24:14 »
Idézetet írta: "Ear"
Aztán lehet, hogy a Mio PDA-khoz csak simán csomagolják az iGO-t, és a PDA-ra megtévesztésig hasonlító kézi navigációs rendszereknél indul automatikusan a program. Kicsi a határ, már ezek is tudnak képeket és zenét lejátszani, és már PDA-ban is van TMC funkció.


Na kiokosodtam. Az új Mio PDA-k hoz, a megszokott módon mini SD kártyán lehet lehet betölteni az iGO-t, az újdonság az, hogy a PDA-k már mindenhez kacsolódnak, és elfut rajtuk a SKYPE is lazán.

Az újdonság a két kézi navigációs kütyü, amelyekben valóban elõre telepített kelet európa iGO van, és ezt egy SD kártyával lehet nyugateurópával bõvíteni. Ugye ezen kívül még jó képnézésre, zenehallgatásra, és videólejátszásra, és 107+fa az ára a kisebb modellnek. Szerintem ez jó ajánlat.