Szerző Téma: GPS, PDA, kütyük...  (Megtekintve 774078 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #120 Dátum: 2005.10.17 07:23:19 »
Hát igen, Tamásnak mindig van egy jobb ajánlata  :lol:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #121 Dátum: 2005.10.17 08:19:56 »
Tamás69:
Van még sulinetben kedvező áron 120-160-as IDE-s winyód?

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #122 Dátum: 2005.10.17 22:15:35 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tamás69:
Van még sulinetben kedvező áron 120-160-as IDE-s winyód?


Még 11-napig!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #123 Dátum: 2005.10.18 07:53:18 »
Tamás69: Pont azért kérdeztem. Esetleg ha egy kicsit részletesebben leírnád melyik, mennyiért van, mennyi garanciával, mit ajánlasz stb. akkor azt megköszönném.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #124 Dátum: 2005.10.18 07:58:46 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tamás69: Pont azért kérdeztem. Esetleg ha egy kicsit részletesebben leírnád melyik, mennyiért van, mennyi garanciával, mit ajánlasz stb. akkor azt megköszönném.


Samsung, 3 év garancia, maxtor felejtős az utóbbi időben.

120-200, amit szeretnél ( ma megyek 200-as sulinetes vincsiért, ha 2-ig rámszólsz, hozzádobhatok mégegyet!)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #125 Dátum: 2005.10.18 09:01:27 »
Idézetet írta: "squiddy"
Tamás69: Pont azért kérdeztem. Esetleg ha egy kicsit részletesebben leírnád melyik, mennyiért van, mennyi garanciával, mit ajánlasz stb. akkor azt megköszönném.

Olyan 20e körül lehet a 200-as, a kisebbek meg kb 2e Ft-tal olcsóbbak, sz'al jobban megéri a nagyobb. tudod, helyből sosem elég  :wink:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #126 Dátum: 2005.10.18 14:31:59 »
Meg is rendeltem Tamáséknál a 200-as Samsungot :)

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #127 Dátum: 2005.10.22 15:29:58 »
Nekem egy Mitac Mio 168as van. Jópár hetet malmoztam, hogy melyik legyen (ASUS, HP MiTAC). Nekem mindenképpen olyan PDA kellett amit mindenfélére tudok használni, megfizethető áron.
A Mio beépített gps-el rendelkezik, van aki szereti van aki nem. Szerintem előnyös. Igaz, hogy nem csúcsteljesítményű a procija, de eddig még egyik futtatott alkalmazással sem volt problémája. Nem kell hozzá külön GPS. Nem utolsó sorban rettentő korrekt a support - és az alapcsomagba is sokmindent beletesznek. Aki ismeri a márkát, az tudja, hogy a megbízhatósággal nem szokott gond lenni.

Térkép: az összes MO-on kapható térképszoftver fut rajta. Nemtom Tamás69 kivel beszélt az "importőr"-nél, de ha jól tudom Mickey-nek is ilyen gépe volt, és már a 2004-es tavaszi talin is ezzel rohangált - térképpel együtt. Sőt, kapható olyan csomagban is, ahol a ROM-ba van "égetve" a térképszoftver. (MioMap)

KLaco: kiváncsi lennék egy ilyen felszeretséggel hol és menniyért kapnál HP-t... szerintem sehol. Tehát a drágaság relatív. :)
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #128 Dátum: 2005.10.22 15:55:11 »
Idézetet írta: "kavarc"
Nekem egy Mitac Mio 168as van. Jópár hetet malmoztam, hogy melyik legyen (ASUS, HP MiTAC). Nekem mindenképpen olyan PDA kellett amit mindenfélére tudok használni, megfizethető áron.
A Mio beépített gps-el rendelkezik, van aki szereti van aki nem. Szerintem előnyös. Igaz, hogy nem csúcsteljesítményű a procija, de eddig még egyik futtatott alkalmazással sem volt problémája. Nem kell hozzá külön GPS. Nem utolsó sorban rettentő korrekt a support - és az alapcsomagba is sokmindent beletesznek. Aki ismeri a márkát, az tudja, hogy a megbízhatósággal nem szokott gond lenni.

Térkép: az összes MO-on kapható térképszoftver fut rajta. Nemtom Tamás69 kivel beszélt az "importőr"-nél, de ha jól tudom Mickey-nek is ilyen gépe volt, és már a 2004-es tavaszi talin is ezzel rohangált - térképpel együtt. Sőt, kapható olyan csomagban is, ahol a ROM-ba van "égetve" a térképszoftver. (MioMap)

KLaco: kiváncsi lennék egy ilyen felszeretséggel hol és menniyért kapnál HP-t... szerintem sehol. Tehát a drágaság relatív. :)

Mert mennyibe is került?
Laco 73 :D

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #129 Dátum: 2005.10.22 21:12:36 »
Idézetet írta: "KLaco"

Mert mennyibe is került?

Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Satriani"

Ezek szerint van hozzá. Ez pedig Intel processzoros (szemben az Acer Samsungjával), így gondolom, egyéb szoftvereket is könnyen lehet hozzá találni...

Ennyi pénzért már majdnem laptopot lehet kapni. Nem tom, de szerintem ennyiért már ASUS-t, vagy HP-t lehet kapni, ami nem problémás. Mindenesetre én tuti nem adnék ennyi pénzt ezért.


Azt hittem Te tudod, ha annyiért nem vennél. Egyébként ez iGO-s ár, szal a sw mindenhol annyi amennyi (ha jól tévedek br. 27k).
Az alapcsomag 94k ebben az iGo kivételében minden ugyanaz, mint a fenti linken.
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #130 Dátum: 2005.10.22 21:34:16 »
@KLaco
Itt egy hasonló kaliberű HP:
iPAQ hx2110 GPS csomagban
link
Ebben ugyanaz van, mint a Mio alapcsomagban. És a HP mennyibe kerül? 141000. Azért ez hol van a 94-hez. Najó ez a HP tud BT-t. Nade 50ezerrel nem ér többet.
Tényleg, a Tiéd melyik HP típus?

Persze, hogy ki mire akarja használni ezeket a kütyüket, az már más tészta. A külső is lehet, hogy szempont vkiknél. Viszont az ár teljesítméyn sztem önmagáért beszél. Az már nem szubjektív dolog...
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #131 Dátum: 2005.10.22 22:15:49 »
Idézetet írta: "kavarc"
@KLaco
Itt egy hasonló kaliberű HP:
iPAQ hx2110 GPS csomagban
link
Ebben ugyanaz van, mint a Mio alapcsomagban. És a HP mennyibe kerül? 141000. Azért ez hol van a 94-hez. Najó ez a HP tud BT-t. Nade 50ezerrel nem ér többet.
Tényleg, a Tiéd melyik HP típus?

Persze, hogy ki mire akarja használni ezeket a kütyüket, az már más tészta. A külső is lehet, hogy szempont vkiknél. Viszont az ár teljesítméyn sztem önmagáért beszél. Az már nem szubjektív dolog...

Na szóval nem akarok itt ellentéteket kiváltani, szal én 100 felett tuti nem vennék az fix, mert annyit nem ér meg. Én tavaly nyáron vettem 60ezerért a legalapabb Hp-t, az 1930-ast. Adtak hozzá térkép szoftvert. Vetem mellé 256M SD-t, arról hallgatok mp3-at, miközben tudok térképet is nézegetni :D Bár GPS nincs benne, lehetne venni hozzá, csak drága, akkoriban még nem sokban volt integrált GPS. Szal van 1001 féle progi rajta és minden progi megy rajta. Szal nekem nagyon bevált, bár inkább mp3 playerként használom, meg néha ha unatkozom, akkor játszok rajta, vagy veszek rá hangot mp3-ba. Szal nekem bejön, és nem került semmibe, mert Sulinetes volt annó :D
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #132 Dátum: 2005.10.22 22:18:17 »
Idézetet írta: "kavarc"
Idézetet írta: "KLaco"

Mert mennyibe is került?

Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Satriani"

Ezek szerint van hozzá. Ez pedig Intel processzoros (szemben az Acer Samsungjával), így gondolom, egyéb szoftvereket is könnyen lehet hozzá találni...

Ennyi pénzért már majdnem laptopot lehet kapni. Nem tom, de szerintem ennyiért már ASUS-t, vagy HP-t lehet kapni, ami nem problémás. Mindenesetre én tuti nem adnék ennyi pénzt ezért.


Azt hittem Te tudod, ha annyiért nem vennél. Egyébként ez iGO-s ár, szal a sw mindenhol annyi amennyi (ha jól tévedek br. 27k).
Az alapcsomag 94k ebben az iGo kivételében minden ugyanaz, mint a fenti linken.

A fenti link 119 ezres árából indultam ki elsősorban, és néztem máshol is konkrét a HP1710est is. Ne sértődj meg, de előbb vennék ilyet. Biztos bennem van a hiba  :oops:
Laco 73 :D

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #133 Dátum: 2005.10.22 22:56:50 »
Idézetet írta: "KLaco"

Na szóval nem akarok itt ellentéteket kiváltani, szal én 100 felett tuti nem vennék az fix, mert annyit nem ér meg. Én tavaly nyáron vettem 60ezerért a legalapabb Hp-t, az 1930-ast. Adtak hozzá térkép szoftvert. Vetem mellé 256M SD-t, arról hallgatok mp3-at, miközben tudok térképet is nézegetni :D Bár GPS nincs benne, lehetne venni hozzá, csak drága, akkoriban még nem sokban volt integrált GPS. Szal van 1001 féle progi rajta és minden progi megy rajta. Szal nekem nagyon bevált, bár inkább mp3 playerként használom, meg néha ha unatkozom, akkor játszok rajta, vagy veszek rá hangot mp3-ba. Szal nekem bejön, és nem került semmibe, mert Sulinetes volt annó :D

Jaaa, sulinetes, az nemér! :)
Okés, értem amiket írsz. Ezek teljesen normálisak, mondhatni alapfelhasználás. Autóstöltőd és tartód is van? Gondolom, anélkül kicsit kellemetlen a térképnézegetés és zenehallgatás menetközben. De az gondolom nem volt benne a 60ban. Egyébként az arm-processzoros gépeken szinte az összes szoftver fut. Ilyen a legtöbb Mitac, HP és Asus is.
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
GPS, PDA, kütyük...
« Válasz #134 Dátum: 2005.10.22 22:59:47 »
Idézetet írta: "KLaco"

A fenti link 119 ezres árából indultam ki elsősorban, és néztem máshol is konkrét a HP1710est is. Ne sértődj meg, de előbb vennék ilyet. Biztos bennem van a hiba  :oops:

Semmi gond. Kinek a pap, kinek a papné... :)
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI