Mindenféle > OFF-topic

Közösségi oldalak (iwiw, facebook, etc.)

<< < (2/30) > >>

cujethu:
OK.

Igazatok van.

Töröljétek!

Peti:

--- Idézetet írta: "cujethu" ---OK.

Igazatok van.

Töröljétek!
--- Idézet vége ---


Nem azért írtam!
Én fönt vagyok és jó pár 1028éve nem látott ismerõst megtaláltam, van aki meg "ismerkedési esten" :P  nem ad meg tel.számot :arrow: hanem a wiwen fent vagy??? Majd ott dumálunk. :shock:

Továbbá néha jó akárcsak egy képet is társítani a beszélgetõpartner mellé, nemcsak egy 100*100as képet meg egy nicknevet...

Úgyhogy jópofa dolog az csak 22h után érdemes fent lenni, mert addig tetûlassú!

Satriani:

--- Idézetet írta: "Misi" ---...ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak...
--- Idézet vége ---

Azt hittem én is. De amióta gördülékenyen összehoztunk a segítségével egy osztálytalálkozót, és elõkerültek olyan emberkék, akiket 5-10 éve különbözõ okokból nem is láttam, már nem így gondolom. :)

Misi:

--- Idézetet írta: "Satriani" ---
--- Idézetet írta: "Misi" ---...ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak...
--- Idézet vége ---

Azt hittem én is. De amióta gördülékenyen összehoztunk a segítségével egy osztálytalálkozót, és elõkerültek olyan emberkék, akiket 5-10 éve különbözõ okokból nem is láttam, már nem így gondolom. :)
--- Idézet vége ---


Az osztálytársaim nevére sem emléxem, nemhogy találkozót szervezzek...
 :nagymosoly:

(Értem én az induló szándékot, de személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha valaki fontos nekem, vagy engem tart fontosnak, akkor nincs szükség IWIW-re, mert nem veszünk el egymás számára. Kb. 2 hónapig voltam regisztrálva ott, ezalatt egy embert kerestem meg, aki kicsit elveszett. Megjegyzem nem volt regisztrálva, csak egy ismerõs által lett meg. Ha nincs az IWIW, akkor 5 perccel késõbb találom meg, telefonon. Szóval személy szerint nekem nem nyújt semmi pluszt, ettõl még másnak lehet jó móka....)

rezol:
Ezt a (demagóg) oldaladat eddig nem ismertem.... :rolleyes:  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése