Mindenféle > OFF-topic

Közösségi oldalak (iwiw, facebook, etc.)

(1/30) > >>

cujethu:
Gondoltam nyitok egy ilyent (is).

Talán még közelebb hozza az embereket!  :pofa:

Írjon aki fenn van!
átírtam a címet - music

Misi:

--- Idézetet írta: "cujethu" ---Gondoltam nyitok egy ilyent (is).

Talán még közelebb hozza az embereket!  :pofa:

Írjon aki fenn van!
--- Idézet vége ---


De ha valaki fentvan, akkor ott úgyis megtalál(od), nem?

Vagy ez az IWIW IWIW-je? Mert akkor lassan nyitni kell egy olyan tipicot is, ahol beírhatjuk, hogy beírtad e már magad abba a topicba ahova azt kellett beírni, hogy fent vagy egy mindenki által látott helyen.

cujethu:

--- Idézetet írta: "Misi" ---
--- Idézetet írta: "cujethu" ---Gondoltam nyitok egy ilyent (is).

Talán még közelebb hozza az embereket!  :pofa:

Írjon aki fenn van!
--- Idézet vége ---


De ha valaki fentvan, akkor ott úgyis megtalál(od), nem?

Vagy ez az IWIW IWIW-je? Mert akkor lassan nyitni kell egy olyan tipicot is, ahol beírhatjuk, hogy beírtad e már magad abba a topicba ahova azt kellett beírni, hogy fent vagy egy mindenki által látott helyen.
--- Idézet vége ---


Szerintem így lényegesen könyebben menne a dolog.
Én példuául sok emberkének a rendes nevét nem is ismerem. És néha a becenév alapján nem tudom beazonosítani (pl. Palack, Pécsrõl van fenn valaki, de a képrõl nem jövök rá ki az, mert egy boros üveg van csak ott)

De ha szerintetek nem fér el ez a topic, hát töröljétek.

Misi:
A topic elfér, csak ne vágom az értelmét, de attól még bõven maradhat.
(A klubtag listában egyébként megtalálod a tagok "rendes" nevét is.)
 :kacsint:

(Amúgy minek bejelölni egy olyan embert, akinek még a nevét sem tudod? De tovább megyek, minek ország-világ elött tudatni mindenkivel, hogy ismered xy-t? Ezt már korábban sem értettem. Ezért nem is vagyok fent. A barátaimat max. a telefonomban "jelölöm" be. Félre értés ne essék, nem rólad van szó, ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak. De ahogy mondani szoktam, a kedvenc színünk sem egyforma...)

Peti:

--- Idézetet írta: "Misi" ---...minek ország-világ elött tudatni mindenkivel, hogy ismered xy-t? Ezt már korábban sem értettem
--- Idézet vége ---


A nemzetbiztonságiak ennek tuti örülnek... :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése