Szerző Téma: Közösségi oldalak (iwiw, facebook, etc.)  (Megtekintve 79359 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Közösségi oldalak (iwiw, facebook, etc.)
« Dátum: 2007.02.12 22:35:43 »
Gondoltam nyitok egy ilyent (is).

Talán még közelebb hozza az embereket!  :pofa:

Írjon aki fenn van!
átírtam a címet - music
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.08 22:06:05 írta music »
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: iWiW
« Válasz #1 Dátum: 2007.02.12 22:51:25 »
Idézetet írta: "cujethu"
Gondoltam nyitok egy ilyent (is).

Talán még közelebb hozza az embereket!  :pofa:

Írjon aki fenn van!


De ha valaki fentvan, akkor ott úgyis megtalál(od), nem?

Vagy ez az IWIW IWIW-je? Mert akkor lassan nyitni kell egy olyan tipicot is, ahol beírhatjuk, hogy beírtad e már magad abba a topicba ahova azt kellett beírni, hogy fent vagy egy mindenki által látott helyen.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
Re: iWiW
« Válasz #2 Dátum: 2007.02.12 22:56:15 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "cujethu"
Gondoltam nyitok egy ilyent (is).

Talán még közelebb hozza az embereket!  :pofa:

Írjon aki fenn van!


De ha valaki fentvan, akkor ott úgyis megtalál(od), nem?

Vagy ez az IWIW IWIW-je? Mert akkor lassan nyitni kell egy olyan tipicot is, ahol beírhatjuk, hogy beírtad e már magad abba a topicba ahova azt kellett beírni, hogy fent vagy egy mindenki által látott helyen.


Szerintem így lényegesen könyebben menne a dolog.
Én példuául sok emberkének a rendes nevét nem is ismerem. És néha a becenév alapján nem tudom beazonosítani (pl. Palack, Pécsrõl van fenn valaki, de a képrõl nem jövök rá ki az, mert egy boros üveg van csak ott)

De ha szerintetek nem fér el ez a topic, hát töröljétek.
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
iWiW
« Válasz #3 Dátum: 2007.02.12 23:26:21 »
A topic elfér, csak ne vágom az értelmét, de attól még bõven maradhat.
(A klubtag listában egyébként megtalálod a tagok "rendes" nevét is.)
 :kacsint:

(Amúgy minek bejelölni egy olyan embert, akinek még a nevét sem tudod? De tovább megyek, minek ország-világ elött tudatni mindenkivel, hogy ismered xy-t? Ezt már korábban sem értettem. Ezért nem is vagyok fent. A barátaimat max. a telefonomban "jelölöm" be. Félre értés ne essék, nem rólad van szó, ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak. De ahogy mondani szoktam, a kedvenc színünk sem egyforma...)

Peti

  • Vendég
iWiW
« Válasz #4 Dátum: 2007.02.12 23:55:00 »
Idézetet írta: "Misi"
...minek ország-világ elött tudatni mindenkivel, hogy ismered xy-t? Ezt már korábban sem értettem


A nemzetbiztonságiak ennek tuti örülnek... :D

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
iWiW
« Válasz #5 Dátum: 2007.02.13 00:01:18 »
OK.

Igazatok van.

Töröljétek!
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Peti

  • Vendég
iWiW
« Válasz #6 Dátum: 2007.02.13 00:11:11 »
Idézetet írta: "cujethu"
OK.

Igazatok van.

Töröljétek!


Nem azért írtam!
Én fönt vagyok és jó pár 1028éve nem látott ismerõst megtaláltam, van aki meg "ismerkedési esten" :P  nem ad meg tel.számot :arrow: hanem a wiwen fent vagy??? Majd ott dumálunk. :shock:

Továbbá néha jó akárcsak egy képet is társítani a beszélgetõpartner mellé, nemcsak egy 100*100as képet meg egy nicknevet...

Úgyhogy jópofa dolog az csak 22h után érdemes fent lenni, mert addig tetûlassú!

Satriani

  • Vendég
iWiW
« Válasz #7 Dátum: 2007.02.13 10:29:02 »
Idézetet írta: "Misi"
...ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak...

Azt hittem én is. De amióta gördülékenyen összehoztunk a segítségével egy osztálytalálkozót, és elõkerültek olyan emberkék, akiket 5-10 éve különbözõ okokból nem is láttam, már nem így gondolom. :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
iWiW
« Válasz #8 Dátum: 2007.02.13 11:13:54 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Misi"
...ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak...

Azt hittem én is. De amióta gördülékenyen összehoztunk a segítségével egy osztálytalálkozót, és elõkerültek olyan emberkék, akiket 5-10 éve különbözõ okokból nem is láttam, már nem így gondolom. :)


Az osztálytársaim nevére sem emléxem, nemhogy találkozót szervezzek...
 :nagymosoly:

(Értem én az induló szándékot, de személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha valaki fontos nekem, vagy engem tart fontosnak, akkor nincs szükség IWIW-re, mert nem veszünk el egymás számára. Kb. 2 hónapig voltam regisztrálva ott, ezalatt egy embert kerestem meg, aki kicsit elveszett. Megjegyzem nem volt regisztrálva, csak egy ismerõs által lett meg. Ha nincs az IWIW, akkor 5 perccel késõbb találom meg, telefonon. Szóval személy szerint nekem nem nyújt semmi pluszt, ettõl még másnak lehet jó móka....)

rezol

  • Vendég
iWiW
« Válasz #9 Dátum: 2007.02.13 13:43:10 »
Ezt a (demagóg) oldaladat eddig nem ismertem.... :rolleyes:  :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
iWiW
« Válasz #10 Dátum: 2007.02.13 13:55:41 »
Idézetet írta: "Szonár"
Ezt a (demagóg) oldaladat eddig nem ismertem.... :rolleyes:  :)


És még a fõztömbõl sem ettél...
 :nagymosoly:

Néhány dologról sarkos a véleményem, van ilyen.
Mondjuk szerintem ez még nem demagógia.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
iWiW
« Válasz #11 Dátum: 2007.02.13 13:56:33 »
Szerintem hasznos az iwiw, eddig csak jó tapasztalataim voltak.
És jelöljön be nyugodtan bármelyik toyotaclubos, vagy csak fórumozó, aki eddig még nem tette meg  :pofa:
És a sok ismerõs nem azt jelenti, hogy minden hülyeséget visszajelölök, bár nyilvánvaló van olyan közte, akit személyesen nem ismerek, vagy egy hely pl.  :szemez:
Szóval a lényeg, jó, hogy van  :pofa:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

CindR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
iWiW
« Válasz #12 Dátum: 2007.02.13 14:42:49 »
Idézetet írta: "Tide"
Szerintem hasznos az iwiw, eddig csak jó tapasztalataim voltak.
És jelöljön be nyugodtan bármelyik toyotaclubos, vagy csak fórumozó, aki eddig még nem tette meg  :pofa:

Megtettem.  :nagymosoly:
Elsõnek Palaczkot kerestem meg, mert talán õ tudni fogja miért jelöltem meg. Aztán rajta keresztül nézelõdtem( :oops: ). Hihetetlen miket talál az ember... Számomra most derült ki, hogy Palaczkal közös a hobbink (fényképezés), aztán megtaláltam Szekét, akirõl megtudtam, hogy szokott játszani a Call of Dutyval, ami azért érdekes, mert akár az is lehet, hogy játszottunk egymás ellen...

Ez az iwiw böngészés most feldobott.  :nagymosoly:
1979 Toyota Corolla KE70 1.3 - restaurálás alatt - http://corolla-ke70.blog.com/
1999 Toyota Avensis 1.6 Sol - a családi

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9505
iWiW
« Válasz #13 Dátum: 2007.02.13 15:32:56 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Misi"
...ezt az egész IWIW-et tartom végtelen nagy marhaságnak...

Azt hittem én is. De amióta gördülékenyen összehoztunk a segítségével egy osztálytalálkozót, és elõkerültek olyan emberkék, akiket 5-10 éve különbözõ okokból nem is láttam, már nem így gondolom. :)


Az osztálytársaim nevére sem emléxem, nemhogy találkozót szervezzek...
 :nagymosoly:

(Értem én az induló szándékot, de személy szerint úgy vagyok vele, hogy ha valaki fontos nekem, vagy engem tart fontosnak, akkor nincs szükség IWIW-re, mert nem veszünk el egymás számára. Kb. 2 hónapig voltam regisztrálva ott, ezalatt egy embert kerestem meg, aki kicsit elveszett. Megjegyzem nem volt regisztrálva, csak egy ismerõs által lett meg. Ha nincs az IWIW, akkor 5 perccel késõbb találom meg, telefonon. Szóval személy szerint nekem nem nyújt semmi pluszt, ettõl még másnak lehet jó móka....)

Misi, szívembõl szóltál. Személyiségi adatok nyílvánosságáról nem is beszélve...

Satriani

  • Vendég
iWiW
« Válasz #14 Dátum: 2007.02.13 16:55:19 »
Idézetet írta: "Misi"
...valaki fontos nekem, vagy engem tart fontosnak, akkor nincs szükség IWIW-re, mert nem veszünk el egymás számára....

Alapvetõen egyetértek, viszont nekem egy csomó ismerõsöm kiköltözött külföldre, vagy csak mostanában jött haza, és több olyan ismerõsömet is megtaláltam, akikrõl egyetem óta semmit nem tudtam. Persze erre nem lehet kapcsolatokat alapozni, tényleg felszínes a rendszer (van vagy 700 ismerõsöm, ennek a fele jelenlegi vagy volt hallgatóm, akikkel sosem beszéltem 5 szónál többet, kivéve órán), de nekem azért a 4-5 emberért, akik itt kerültek elõ, valamint az osztálytalálkozóért már megérte a regisztráció. A barátaimmal én sem ezen keresztül tartom a kapcsolatot, de egy-két rég nem látott ismerõssel jó üzenetet váltani.