Szerző Téma: xB  (Megtekintve 318892 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
xB
« Válasz #15 Dátum: 2007.02.10 16:57:33 »
Hamár xB a Metro áruházban találkoztam a minap egy 1:24-es makettel (fehér színben)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #16 Dátum: 2007.02.18 18:55:05 »
Így azért már sokkal jobb a helyzet:

      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

leszilaci

  • Vendég
xB
« Válasz #17 Dátum: 2007.02.18 19:28:52 »
:vag2:  :10:

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #18 Dátum: 2007.02.24 16:20:00 »
Egy hete vagyok Scion tulajdonos.Sokat gondolkoztam hogy meg merjem-e  venni,de nem bírtam neki ellenállni.
Sok kocsit kipróbáltam,de ez tetszett magasan a legjobban és eddig nem is csalódtam benne.
Hihetetlen hogy egy ekkora tengelytávú kocsiba hogy lehet ekkora hely.
Lapat!Neked hogy  régebben megvan a Scionod milyen tapasztalataid vannak?

[a csatolmányt egy admin törölte]

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #19 Dátum: 2007.02.25 09:54:41 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
Egy hete vagyok Scion tulajdonos.Sokat gondolkoztam hogy meg merjem-e  venni,de nem bírtam neki ellenállni.
Sok kocsit kipróbáltam,de ez tetszett magasan a legjobban és eddig nem is csalódtam benne.
Hihetetlen hogy egy ekkora tengelytávú kocsiba hogy lehet ekkora hely.
Lapat!Neked hogy  régebben megvan a Scionod milyen tapasztalataid vannak?


Hû még egy Scion tulaj. Csinálhatunk találkozót  :D

Az hogy régen lenne meg az túlzás, mert én is csak december elején vettem. Eddig nem igazán vannak rossz tapasztalataim. Hibák nem nagyon jöttek elõ legalábbis olyanok nem amit egy kis buherálással ne lehett volna kijavítani (zörgések, fordulatszámmérõ leállása).

Egyedül a fogyasztással nem vagyok megelégedve, de ezért a formáért bármit  :lol:

Én elõtte a cégnél Yaris Versot vezettem, és azzal sem volt semmi baj. Remélem ezzel sem lesz...

Most éppen átalakítom a belsejét egy kicsit, mert nem tetszett, hogy a fejegység csak az amerikai normás rádióadókat fogja.

A családban mindenki nagyon szereti, annak ellenére, hogy a formájával nincs mindenki kibékülve.

Egyébként te hol vetted? Teleprõl vagy magánszemélytõl (Csongrádi-tól esetleg)?
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #20 Dátum: 2007.02.25 14:09:32 »
BP-en vettem magánszemélytõl de telepen volt leadva.
Tavaly hozták be,most van benne 6400Km.Ráadásul ez teljesen hihetõ Km.
Teljesen szalonállapotú és ami a lényeg automata.
Hazahoztam Bp-rõl/160KM/100-130-as sebességgel,itthon sok haver próbálta,tehát nem volt kimélve/+90Km/
így jött ki a fogyasztása kerek 8 literre.Én többre számítottam.
Te mennyivel jössz ki?

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #21 Dátum: 2007.02.25 19:05:58 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
BP-en vettem magánszemélytõl de telepen volt leadva.
Tavaly hozták be,most van benne 6400Km.Ráadásul ez teljesen hihetõ Km.
Teljesen szalonállapotú és ami a lényeg automata.
Hazahoztam Bp-rõl/160KM/100-130-as sebességgel,itthon sok haver próbálta,tehát nem volt kimélve/+90Km/
így jött ki a fogyasztása kerek 8 literre.Én többre számítottam.
Te mennyivel jössz ki?



Akkor ültem is az autódban :)  Valószínûleg ugyan az a "beszerzés".

Éppen tegnap jártam felétek... találkozhattunk volna, nem lett volna túl nagy kitérõ. Nézték volna rendesen a két dobozt 8)

Én olyan 8,5-9 literrel megyek, igaz hogy ez nagyrészt városi használat, meg erõltetett autópálya menet.
Nekem ez azért sok, mert elõtte is hasonló súlyú automatám volt igaz kisebb köbcentivel, de az jobban ment és kevesebbet fogyasztott.

De nem panaszkodom, mert ritka kényelmes ez az autó (igaz néha azért jó volna kinyújtani a lábamat elöl) és ez megéri a többletköltséget.
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #22 Dátum: 2007.02.25 19:30:26 »
Kár hogy nem beszéltünk hamarabb,mert szivesen megnéztem volna a tiedet.
De a Sciontalálkozót majd összehozzuk valamikor.Néha úgyis szoktunk BP-en járni.
Nekem azt mondták hogy 5 Scion volt,de már csak az enyém és egy bordó volt meg.
Ha láttad az enyémet akkor arra lennék kiváncsi hogy a tied miben különbözik az enyémtõl és hogy mennyibe sikerült megvenned.

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #23 Dátum: 2007.02.25 19:43:47 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
Kár hogy nem beszéltünk hamarabb,mert szivesen megnéztem volna a tiedet.
De a Sciontalálkozót majd összehozzuk valamikor.Néha úgyis szoktunk BP-en járni.
Nekem azt mondták hogy 5 Scion volt,de már csak az enyém és egy bordó volt meg.
Ha láttad az enyémet akkor arra lennék kiváncsi hogy a tied miben különbözik az enyémtõl és hogy mennyibe sikerült megvenned.



Majd gyere a tavaszi találkozóra. Ott biztosan ott leszek. Szépen beállítjuk õket a Yaris Versok közé. De ha pesten jársz szólj és megbeszélünk egy talit.

Egyébként szinte semmi különbség nincs a két autó között.
A tiednek ha jól emlékszem feketére van fújva minden belül, az ényémnek meg fehérre.
Más a felni rajta, és más a színe. Ezen kívül sok különbség nincs  :D
Mindegyiket a srác designolta, akitõl valószínûleg mindketten vettük.
Nekem 3,3-ba fájt. Neked?

Amúgy a bordóval a srác jár, és az többet is tudott valamivel (tempomat, jobb hifi), de amikor megláttam a rengeteg matricát rajta, elment tõle a kedvem. Meg amúgy is imádom a fehéret.
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #24 Dátum: 2007.02.25 20:05:22 »
Tehát aki behozta õket az jár a bordóval?
Nekem nagynehezen adták ide 3.29-ért.Az Üllõi úti kereskedõ mondta hogy volt egy fehér is,ami ezek szerint a tied lett.
Biztos az enyémet láttad,mert fekete a konzolja.
Te sok Sciont megnéztél a vétel elõtt?

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #25 Dátum: 2007.02.26 06:36:39 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
Tehát aki behozta õket az jár a bordóval?
Nekem nagynehezen adták ide 3.29-ért.Az Üllõi úti kereskedõ mondta hogy volt egy fehér is,ami ezek szerint a tied lett.
Biztos az enyémet láttad,mert fekete a konzolja.
Te sok Sciont megnéztél a vétel elõtt?


Igen, aki behozta õket. Én is az Üllõin láttam meg (ott dolgozom 2 km-re), de már a sráctól vettem közvetlenül, ami nem is nagyon tetszett a kereskedõnek  :szomoru:
Ha lemondtam volna a kerekekrõl akkor odaadta volna olcsóbban, de nagyon tetszettek és csak 100e volt a felár.

Csak hármat láttam: A fehéret, az ezüstöt és a bordót. Ez a három volt a srácnak. Voltak még fent a neten, de azok nem tetszettek, annyira, mert teljesen alapok voltak (se szárny, se elsõ légterelõ, se aluküszöb, se alufelni).
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #26 Dátum: 2007.02.26 11:51:36 »
Már bánom hogy nem hamarabb beszéltem veled,pedig már 2hete néztem ezt a fórumot.
A tulaj még biztos engedett volna.
Pedig nem volt egyszerû ezt a 215000-et lealkudni.
A Hûvösvölgyi úton láttuk elõször ott nagynehezen skerült lealkudni 3.39-re.Utána a neten láttam hogy az Üllõi úton is ugyanaz kocsi van.Mondtam a telefonon hogy ennyit nem tudunk érte adni ezért hívja fel a tulajt hogy mennyi a vége.Másnap hÍvtak hogy 3.29 a vége.  Másnap elmentünk,még próbálkoztam alkudni,de csak az eredetvizsga árát engedték el nagynehezen.
Amúgy a helyi Toyotaszalonból felhívtuk a BP-i  központot és azt mondták hogy mindent tudnak hozzá rendelni.Ez nagyon fontos.
 Cascod van?Vagy már próbáltál rá intézni?

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #27 Dátum: 2007.02.26 13:00:32 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
Már bánom hogy nem hamarabb beszéltem veled,pedig már 2hete néztem ezt a fórumot.
A tulaj még biztos engedett volna.
Pedig nem volt egyszerû ezt a 215000-et lealkudni.
A Hûvösvölgyi úton láttuk elõször ott nagynehezen skerült lealkudni 3.39-re.Utána a neten láttam hogy az Üllõi úton is ugyanaz kocsi van.Mondtam a telefonon hogy ennyit nem tudunk érte adni ezért hívja fel a tulajt hogy mennyi a vége.Másnap hÍvtak hogy 3.29 a vége.  Másnap elmentünk,még próbálkoztam alkudni,de csak az eredetvizsga árát engedték el nagynehezen.
Amúgy a helyi Toyotaszalonból felhívtuk a BP-i  központot és azt mondták hogy mindent tudnak hozzá rendelni.Ez nagyon fontos.
 Cascod van?Vagy már próbáltál rá intézni?


A tulaj sem engedett sokat, csak azért örülök, hogy tõle vettem mert elég rendes csávó.
Úgy emlékszem, hogy 3,2-re tartotta az ezüstöt. :(
Az eredetiségvizsga amúgy is az eladót terheli  :nana:
Elvileg minden alkatrésze a Yaris Verso-é és a Yaris TS-é. Ez alól csak a kasztni elemek kivételek.
Cascom nincs és nem is lesz...
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #28 Dátum: 2007.02.26 22:15:11 »
www.ebay.com -ot nézted már?Rengeteg xb és hozzávalo tuning cucc van rajta.
Én sajnos nem tudok angolul de ha jól értelmeztem pl. 1pár ledes hátsólámpa kb.22000Ft.
Nézzd meg érdemes!Ha bejön a honlap felül van a rajta keresõ.Oda írd be hogy scion xb és már adja is.
Jó böngészést.
Hali

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #29 Dátum: 2007.02.27 09:10:39 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
www.ebay.com -ot nézted már?Rengeteg xb és hozzávalo tuning cucc van rajta.
Én sajnos nem tudok angolul de ha jól értelmeztem pl. 1pár ledes hátsólámpa kb.22000Ft.
Nézzd meg érdemes!Ha bejön a honlap felül van a rajta keresõ.Oda írd be hogy scion xb és már adja is.
Jó böngészést.
Hali


Igen nézegettem már. Az elsõ lámpák (angeleye-os) is 20e körül vannak, de nem tetszenek. Szerintem nem illenek az autóhoz. Meg azért problémás, mert nagyrészt csak amerikába lehet szállítatni, bár erre is van megoldás...
Sokat rendelek ebayrõl, most épp izgulok, hogy mikor jönnek már meg a számítógép alkatrészei vagy megjönnek e egyáltalán mert kicsit késnek.
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB