Szerző Téma: xB  (Megtekintve 325178 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #270 Dátum: 2007.10.11 00:42:49 »
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10681
xB
« Válasz #271 Dátum: 2007.10.11 17:30:05 »
Nekem az új is tetszik, csak az a 2.4-es motor az itthoni regadó miatt eléggé megemeli a behozatal költségeit...  :banging:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #272 Dátum: 2007.10.17 17:45:05 »
Ma véletlenül összefutottam egy ezüst xB-vel. Mint kiderült a tulaja hozza be õket. Õ árulja azokat amik a használtautón vannak 4.2-ért. Kilencet hozott be belõlük és most rendelt újabb hatot.
Amivel õ jár az nagyon szépen néz ki. 17-es felniei vannak annak is mint az enyémnek, de 215/45-ös gumikkal és ha jól néztem akkor 7.5-es felnin, mert kicsit szélsebbnek tûnt. Meg van ültetve elég rendesen, bõr TRD ülésekkel tuning hátsólámpával, toronymerevítõvel, direktszûrõvel és elõbb-utóbb turbóval.
Cuccok behozatalában tud segíteni, úgyhogy ha valakinek kell valami, akkor szóljon majd összehozom vele.
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

leszilaci

  • Vendég
xB
« Válasz #273 Dátum: 2007.10.17 19:29:34 »
Idézetet írta: "lapat"

Cuccok behozatalában tud segíteni, úgyhogy ha valakinek kell valami, akkor szóljon majd összehozom vele.

meg tudnád nekem kérdezni,h milyen üléseket tudna, és mennyiért? :magasztal:
yarisomba kellene a mostani kissámli helyett valami ülõalkamatosság :nagymosoly:
nézegettem Ts-yaris ülést, meg celica ülés is szóba jöhet, kiváncsi vagyok még milyen alternaítívák vannak :hmm:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #274 Dátum: 2007.10.18 18:35:14 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "lapat"

Cuccok behozatalában tud segíteni, úgyhogy ha valakinek kell valami, akkor szóljon majd összehozom vele.

meg tudnád nekem kérdezni,h milyen üléseket tudna, és mennyiért? :magasztal:
yarisomba kellene a mostani kissámli helyett valami ülõalkamatosság :nagymosoly:
nézegettem Ts-yaris ülést, meg celica ülés is szóba jöhet, kiváncsi vagyok még milyen alternaítívák vannak :hmm:


Nem tudom, hogy a Yarisnak is ugyan az e az ülésfelfogatása mint a Versonak, de mondta, hogy van neki még valami bõr ülése. Majd holnap rácsörgök...
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

leszilaci

  • Vendég
xB
« Válasz #275 Dátum: 2007.10.24 11:20:34 »
Idézetet írta: "lapat"

Nem tudom, hogy a Yarisnak is ugyan az e az ülésfelfogatása mint a Versonak, de mondta, hogy van neki még valami bõr ülése. Majd holnap rácsörgök...

ha bármiféle infót megtudsz, azt megköszönöm :nagymosoly:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #276 Dátum: 2007.10.24 18:08:01 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "lapat"

Nem tudom, hogy a Yarisnak is ugyan az e az ülésfelfogatása mint a Versonak, de mondta, hogy van neki még valami bõr ülése. Majd holnap rácsörgök...

ha bármiféle infót megtudsz, azt megköszönöm :nagymosoly:


Teljesen hülye vagyok  :figyellek: azt hittem már írtam választ, de ezek szerint csak akartam.
A helyzet az, hogy ezek kifejezetten xB ülések. Két elsõ és egy hátsó ülés. Az elsõkkel még lehete hogy nem is lenne baj, de a hátsóval tutira nem tudsz mit kezdeni. Ha valahogy össze tudnád hasonlítani a sima Yaris és a Verso ülésfelfogatását, akkor az nagy segítség lenne, mert erre sem nekem sem az eladónak nincs lehetõsége. Egyébként egy 100-ast mondott a komplett szettre.
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

leszilaci

  • Vendég
xB
« Válasz #277 Dátum: 2007.10.24 19:00:29 »
Idézetet írta: "lapat"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "lapat"

Nem tudom, hogy a Yarisnak is ugyan az e az ülésfelfogatása mint a Versonak, de mondta, hogy van neki még valami bõr ülése. Majd holnap rácsörgök...

ha bármiféle infót megtudsz, azt megköszönöm :nagymosoly:


Teljesen hülye vagyok  :figyellek: azt hittem már írtam választ, de ezek szerint csak akartam.
A helyzet az, hogy ezek kifejezetten xB ülések. Két elsõ és egy hátsó ülés. Az elsõkkel még lehete hogy nem is lenne baj, de a hátsóval tutira nem tudsz mit kezdeni. Ha valahogy össze tudnád hasonlítani a sima Yaris és a Verso ülésfelfogatását, akkor az nagy segítség lenne, mert erre sem nekem sem az eladónak nincs lehetõsége. Egyébként egy 100-ast mondott a komplett szettre.

kell a fenének a hátsó ülés :ordog: oda eddig ha 2szer tettem be a seggem, sokat mondok :nagymosoly: de nem értem el a pedálokat...rövid a lábam :mrgreen: így elõre ültem inkább.
egyedüli gond csak az lehet,h "magas" az ülés, azt meg le lehet mérni :szemez: (rögzítést valahogy megoldjuk)
ööööö
gondolom csak egybe adná el...mikor tudnánk esetleg összefutni vhol? viszek magammal mérõszallagot :pofa:
szerk.:verso az adott...ott áll szüleimnél a garázsban :vag1:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #278 Dátum: 2007.10.24 22:05:22 »
Idézetet írta: "leszilaci"
kell a fenének a hátsó ülés :ordog: oda eddig ha 2szer tettem be a seggem, sokat mondok :nagymosoly: de nem értem el a pedálokat...rövid a lábam :mrgreen: így elõre ültem inkább.
egyedüli gond csak az lehet,h "magas" az ülés, azt meg le lehet mérni :szemez: (rögzítést valahogy megoldjuk)
ööööö
gondolom csak egybe adná el...mikor tudnánk esetleg összefutni vhol? viszek magammal mérõszallagot :pofa:
szerk.:verso az adott...ott áll szüleimnél a garázsban :vag1:


Küldj egy számot és rádcsörgök. Valamikor a héten amúgy is össze kéne futnom az emberünkkel más ügybõl kifolyólag.
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

leszilaci

  • Vendég
xB
« Válasz #279 Dátum: 2007.10.24 23:09:45 »
küldtem pü-t.
nekem a héten bármikor jó. betegszabin vok :oops:

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
xB
« Válasz #280 Dátum: 2007.11.01 17:55:09 »
Mit szóltok ehhez a safari-autóhoz ?

http://www.a5.hu/cikkek/1/23317.shtml
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
xB
« Válasz #281 Dátum: 2007.11.01 18:15:13 »
Idézetet írta: "cujethu"
Mit szóltok ehhez a safari-autóhoz ?

http://www.a5.hu/cikkek/1/23317.shtml


Ezért rakjuk ki az a sokk cikket a honlapra, hogy aztán máshonnan linkeljétek be? Már tegnap kint volt nálunk.
 :szemez:  :nagymosoly:
Amúgy jól néz ki a kocsi.

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
xB
« Válasz #282 Dátum: 2007.11.01 18:21:15 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "cujethu"
Mit szóltok ehhez a safari-autóhoz ?

http://www.a5.hu/cikkek/1/23317.shtml


Ezért rakjuk ki az a sokk cikket a honlapra, hogy aztán máshonnan linkeljétek be? Már tegnap kint volt nálunk.
 :szemez:  :nagymosoly:
Amúgy jól néz ki a kocsi.


Ezer bocs!  :kormom:

Ezek szerint ott elsiklottam felette!   :szemez:
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
xB
« Válasz #283 Dátum: 2007.11.01 18:31:14 »
Üsse kavics, megbocsájtok.
 :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
xB
« Válasz #284 Dátum: 2007.11.01 18:35:57 »
De azért volt ennek a figyelmetlenségnek is elõnye:

Legalább növeltük eme topic egyébként viszonylag alacsony hozzászólás számát!  :ordog:  :nagymosoly:  :nyelv:
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019