Szerző Téma: xB  (Megtekintve 324007 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #135 Dátum: 2007.04.10 11:04:02 »
Idézetet írta: "lapat"
1. lépés: Tekerd a kulcsot "ON" állásba. A kilométer számláló gombját nyomogasd addig amíg az "ODO" (összes megtett km) meg nem jelenik.

2. lépés: Tekerd a kulcsot "OFF" állásba. Most nyomd meg és tartsd benyomva a kilométerszámláló gombját majd tekerd a kulcsot "ON" állásba.

3. lépés: Továbbra is nyomvatartott gomb mellett látod, ahogy a kijelzõn 5 vonalka jelenik meg, amelyek elkezdenek "visszaszámolni".

4. lépés: Még mindig nyomva tartott gomb mellett láthatod, hogy a vonalkák eltûnnek és a kijelzõn 6 db nulla (000000) jelenik meg. Most engedd fel a gombot és a kijelzõ újra az "ODO"-t jeleníti meg a jelenlegi km óra állásoddal. E közben a "MAINT REQD" lámpa "nullázódott".


Remélem jól fordítottam... :roll:
Felelõsséget nem vállalok :kacsint:



 :nagymosoly:Jól fordítottad!Köszi egybõl sikerült!
Voltam a helyi Toyota szalonban és megkérdeztem hogy hány ezer km az olajcsere.
Azt mondták hogy szerintük 15000km,mert a Versónak is annyi.
Ti mit tudtok errõl?
Lapat!Felhívtam a srácot az elõbb.Eddig még nem beszéltem vele de mondom megkérdezem már tõle hogy az olajcsere valóban megtörtént-e.Tényleg rendesnek tünik.Azt mondta hogyha kell valami segít behozni.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
xB
« Válasz #136 Dátum: 2007.04.10 11:36:24 »
Idézetet írta: "egoaxa"
Mi az, hogy megtért... :) Mindig is szerettem a Toyotát de soha sem tetszett. (évekig jártam egy LiteAce-vel)
Amikor megláttam az xB-r, hû mondom, ez van olyan ronda mint egy OG SAAB 900, azonnal tudtam hogy kell. :)
Szoval most õ lett a családi autó, a régi cabrio 900 az elnöki.

Két napja van meg de már imádom.
A kollégák már lestoppolták a tévézésre. Lehet hogy szükség is lenne többre is ha esetleg van kedvetek hozzá.


Üdvözletem. Akkor azt hiszem nekem is el kéne gondolkozni az asszonynak szánt Saab 900-on... :kacsint:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #137 Dátum: 2007.04.10 17:32:08 »
Idézetet írta: "Ear"
Üdvözletem. Akkor azt hiszem nekem is el kéne gondolkozni az asszonynak szánt Saab 900-on... :kacsint:


Maradt még egy bordó ha érdekel  :nagymosoly:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
xB
« Válasz #138 Dátum: 2007.04.10 17:43:56 »
Idézetet írta: "Németh Csaba"
:nagymosoly:Jól fordítottad!Köszi egybõl sikerült!
Voltam a helyi Toyota szalonban és megkérdeztem hogy hány ezer km az olajcsere.
Azt mondták hogy szerintük 15000km,mert a Versónak is annyi.
Ti mit tudtok errõl?
Lapat!Felhívtam a srácot az elõbb.Eddig még nem beszéltem vele de mondom megkérdezem már tõle hogy az olajcsere valóban megtörtént-e.Tényleg rendesnek tünik.Azt mondta hogyha kell valami segít behozni.


A  szervizkönyve szerint 5000 mérföldenként van olajcsere, tehát 8000 kilométerenként. Ezt egy kicsit én is sûrûnek találom, de ízlések és pofonok...
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
xB
« Válasz #139 Dátum: 2007.04.10 17:52:40 »
Hát igen az kicsit drasztikus. Vajon a kinti Yaris-ra is annyit mondanak ugyanezzel a mocival? Nem hinném, hogy ott nagyobb terhelést kapna 104km/h-val az autópályán, szigoruan.
Amúgy meglepett, hogy ott szoktak olajat cserélni egyátalán  :kacsint:
Laco 73 :D

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #140 Dátum: 2007.04.10 18:42:54 »
Idézetet írta: "lapat"
Idézetet írta: "Németh Csaba"
:nagymosoly:Jól fordítottad!Köszi egybõl sikerült!
Voltam a helyi Toyota szalonban és megkérdeztem hogy hány ezer km az olajcsere.
Azt mondták hogy szerintük 15000km,mert a Versónak is annyi.
Ti mit tudtok errõl?
Lapat!Felhívtam a srácot az elõbb.Eddig még nem beszéltem vele de mondom megkérdezem már tõle hogy az olajcsere valóban megtörtént-e.Tényleg rendesnek tünik.Azt mondta hogyha kell valami segít behozni.


A  szervizkönyve szerint 5000 mérföldenként van olajcsere, tehát 8000 kilométerenként. Ezt egy kicsit én is sûrûnek találom, de ízlések és pofonok...


Mondjuk ez tényleg qrva sûrû,de stimmel mert az enyémben pont most van 5000 mérföld.
De mi lehet az oka hogy ugyanazzal a motorral az USA-ban 8000km itthon pedig 15000km az olajcsere?
Megmondjam?A Toyota tudja hogy az amcsik "kicsivel" jobban állnak ezért õket könnyeb lehúzni.Egyenesen nevetséges ez a 8000km-es olajcsere! :banging:

Scionito

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
xB
« Válasz #141 Dátum: 2007.04.10 18:48:40 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hát igen az kicsit drasztikus. Vajon a kinti Yaris-ra is annyit mondanak ugyanezzel a mocival? Nem hinném, hogy ott nagyobb terhelést kapna 104km/h-val az autópályán, szigoruan.
Amúgy meglepett, hogy ott szoktak olajat cserélni egyátalán  :kacsint:


Ráadásul ebben is teljesen igazad van!!!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
xB
« Válasz #142 Dátum: 2007.04.11 13:21:11 »
Ma láttam egy nagyon szép X/b-t a Ráday utcában olyan dél körül, fehér-fekete, hátul pedig Toyotaclub-os matrica az ablakon. Bárkié is volt, gratula az autóhoz, nagyon szép!  :kacsint:  :nagymosoly:  :szemez: Ültetve van, ugye? Ha igen, akkor csak rugók vagy állíthatómagasságú futómû?
Toyota Yaris T SPORT
153



Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
xB
« Válasz #143 Dátum: 2007.04.11 13:24:29 »
Idézetet írta: "ToTo"
Ma láttam egy nagyon szép X/b-t a Ráday utcában olyan dél körül, fehér-fekete, hátul pedig Toyotaclub-os matrica az ablakon. Bárkié is volt, gratula az autóhoz, nagyon szép!  :kacsint:  :nagymosoly:  :szemez: Ültetve van, ugye? Ha igen, akkor csak rugók vagy állíthatómagasságú futómû?


Az Lapát kocsija. És szerintem csak a 17 colos felni miatt tûnt úgy, hogy ültetve van.
 :nagymosoly:

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
xB
« Válasz #144 Dátum: 2007.04.11 14:34:35 »
Itten van a tzikk. Bocs, tegnap jelent meg, de csak ma jutottam géphez.
Yaris Blue Ice 1.0

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
xB
« Válasz #145 Dátum: 2007.04.11 14:54:27 »
Idézetet írta: "baru"
Itten van a tzikk. Bocs, tegnap jelent meg, de csak ma jutottam géphez.


Híresek lettünk.
 :nagymosoly:
Mi is publikálhatjuk?

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
xB
« Válasz #146 Dátum: 2007.04.11 19:57:49 »
Csajok, csak most olvastam, égnek állt a hajam:
A Misziszipit én hejesen írtam. A többit találjátok ki. :wink: Nyilván már szóltam érte.
Itt a vége, ha valakit érdekel, valamiért lemaradt ( :?: ), pedig én elküldtem azt is :turelmetlen: :

Keretbe: Az isteni BB
Természetesen az xB-rõl van szó, amit az USA-ban hívnak így: Toyota BB, Black Box. De így is: Sex Box (hely van), xBox. A honi köztudatba nem nagyon ment át semmi, lévén a magyar eleve találékony fajta. Hõseink a következõ elnevezésekkel találkoztak eddig: Doboz, Kocka (idáig elég fantáziátlan), Kutyaház, Bébi-Lexus, Mini-Hummer, Hullaszállító, B30-as Tégla. Az biztos, hogy csak úgy nem gurulnak el mellette, hanem akár vészfékezés árán is, de megállnak, sõt, visszatolatnak. Aztán vagy lehányják, vagy elismerõen csettintenek, és kérdezõsködnek. A töküres parkolón sokan csak azért gurultak át, hogy egy-két leplezetlen pillantást vessenek a Scion-túltengésre. És voltak, akik megálltak kérdezõsködni, vagy körülnézni a rögtönzött autószalonban.

   A 2008-as modellév két újdonsága lesz az új xB más külsõvel, némileg lekerekített formával, és egy új kisautó, az xD. Most jó lenni fiatalnak…
Yaris Blue Ice 1.0

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
xB
« Válasz #147 Dátum: 2007.04.11 20:01:07 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "baru"
Itten van a tzikk. Bocs, tegnap jelent meg, de csak ma jutottam géphez.


Híresek lettünk.
 :nagymosoly:
Mi is publikálhatjuk?

PÜ-t írtam.
Yaris Blue Ice 1.0

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
xB
« Válasz #148 Dátum: 2007.04.12 00:02:55 »
baru   !  

mi kitesszük a lemaradt részeket is :) csak mondd, vagy külddddd  de gyorsan  :)
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

barnaj

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
xB
« Válasz #149 Dátum: 2007.04.12 11:42:22 »
Kedves Scion Tulaj!

szeretnénk a tv-ben látni felénk(GyöngyösTV)
ha vevõ vagy rá írj!
barnajeno@freemail.hu

hogy tudd mirõl van szó, ajánlom a figyelmedbe:
www.gyongyostv.hu mûsoraink-havi mûsoraink-mozgásban

várom írásod