Szerző Téma: 2007 Õszi tali (Szeged?)  (Megtekintve 12948 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Dátum: 2007.01.10 09:58:35 »
Talán sikerül rávennünk Kgabe kollégát egy szervezésre...
Sikerül?

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #1 Dátum: 2007.01.10 18:50:51 »
Ha sikerül rávennetek a szervezésre akkor besegítek ha kell valamiben.
Szerencsére mostanában sûrûn járok arrafelé  :nagymosoly:
Pecka - Corolla HB Sol  64

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #2 Dátum: 2007.01.10 19:29:06 »
Nem is rossz ötlet, legalább egyszer eljutnék egy toyotatalira, mert azé ez mán elég közzel lenne nekem :D
Ha gondolkodunk fõzésben (tárcsa, bogrács, akármi) akkor van egy jóbarátom, aki szokott fõzõversenyeken indulni, aranyérmeket is nyert... és jó házi pálinkája van :partyman: :D És akkor nem étterem volna, hanem valami kis szabadtéri kajálás.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #3 Dátum: 2007.01.10 22:08:20 »
Mondtam (írtam) segítséggel lehet róla szó. Csak ki kellene nézni egy idõpontot (7végét), ami lehetõleg nem hónap utolsó szombatja, mert akkor mindig dolgozom.
Amit szívesen válallok: szálláskeresés, -foglalás, esetleg programok: (pl Ópusztaszert megérdeklõdni (csoportos kedvezmények, családi programok)) városvezetés (ez lehet, hogy sajátságos lenne, de majd a többi szegedi kijavítana ha rosszat modanék), étteremkeresés és helyfoglalás (na ez biztos kedvemre való lenne :D)
Többi szegedi és környéki?
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #4 Dátum: 2007.01.10 22:13:03 »
Örülök, hogy lenne kedv megszervezni egy ilyen talit. Holnap megpróbálok beszélni a T-max-al, hogy érdekli e õket a dolog (City-Rally). Pontos idõpontot valószínúleg csak késõbb tudunk majd kitalálni (nyílt hétvége bekavarhat).
Amint jobban körvonalazódik a dolog, megbeszéljük a tennivalókat és, hogy ki miben tud segíteni.
Addig esetleg megnézhetitek a korábbi õszi-tavaszi talik programjait ötletekhez. Persze minden újra is nyitottak vagyunk!
 :kacsint:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #5 Dátum: 2007.01.10 22:13:13 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Nem is rossz ötlet, legalább egyszer eljutnék egy toyotatalira, mert azé ez mán elég közzel lenne nekem :D
Ha gondolkodunk fõzésben (tárcsa, bogrács, akármi) akkor van egy jóbarátom, aki szokott fõzõversenyeken indulni, aranyérmeket is nyert... és jó házi pálinkája van :partyman: :D És akkor nem étterem volna, hanem valami kis szabadtéri kajálás.

A szabadtéri kajálás/fõzés jöhet. Ha igy folytatja az idõjárás, akkor akár februárra is tehetnénk :( Amúgy hol lehetene szted? :hmm:
Csak egy tipp: vhol  Gyálarét után van egy lovas-szabadidõs hely, mi voltunk már ott kollégákkal teljesen jó kis hely volt. Elég gyerekbarát, tiszta, kulturált jó paroklási lehetõség. Még az is lehet, hogy lehetne lovaglást is szervezni.
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #6 Dátum: 2007.01.10 22:14:29 »
Idézetet írta: "Misi"
Örülök, hogy lenne kedv megszervezni egy ilyen talit. Holnap megpróbálok beszélni a T-max-al, hogy érdekli e õket a dolog (City-Rally). Pontos idõpontot valószínúleg csak késõbb tudunk majd kitalálni (nyílt hétvége bekavarhat).
Amint jobban körvonalazódik a dolog, megbeszéljük a tennivalókat és, hogy ki miben tud segíteni.
Addig esetleg megnézhetitek a korábbi õszi-tavaszi talik programjait ötletekhez. Persze minden újra is nyitottak vagyunk!
 :kacsint:

Alig vártad, hogy beírhass 2 HSZ-em közé... :turelmetlen:  :nagymosoly:  :rohog:
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #7 Dátum: 2007.01.10 22:19:37 »
Idézetet írta: "Kgabe"

Alig vártad, hogy beírhass 2 HSZ-em közé... :turelmetlen:  :nagymosoly:  :rohog:


Ez a perverzióm.
 :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #8 Dátum: 2007.01.12 19:24:28 »
Beszéltem ma a T-Maxal. Benne vannak a dologban, úgyhogy elég sanszos, hogy egy jó kis City-rallyval egybekötött õszi talinak nézünk elébe.
 :nagymosoly:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #9 Dátum: 2007.01.12 21:33:33 »
Idézetet írta: "Misi"
Beszéltem ma a T-Maxal. Benne vannak a dologban, úgyhogy elég sanszos, hogy egy jó kis City-rallyval egybekötött õszi talinak nézünk elébe.
 :nagymosoly:

Szégyen, nem szégyen, de inkább kérdezek: city-rally, mint az adott város nevezetességeit hipersebességgel megtekintõ autós esemény?
Tudod, aki nem tudja, tanítja (vagy szervezi... :rolleyes: )
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #10 Dátum: 2007.01.12 23:29:13 »
A City-Rally lényege, hogy egy elõre meghatározott útvonalon kell végigmenni a kresz szabályinak betartásával. Az útvonal kezdõpontjától, egy itiner vezet végig. Az út során különbözõ kvíz-kérdések, rejtvények megoldásával lehet pontokat szerezni, amelyek alapján a végén kialakul a sorrend.
Ez már a harmadi lesz, melyet szervezünk. Ezen az oldalon találsz egy itinerdarbot is a hozzászólások közt.

Mickey:
Kerestem a honlapon, de nem találtam a korábbi versenyek leírását, elérhetõ az valahol?
Csak, hogy mindenki képben legyen.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #11 Dátum: 2007.01.12 23:53:42 »
Idézetet írta: "Misi"
A City-Rally lényege, hogy egy elõre meghatározott útvonalon kell végigmenni a kresz szabályinak betartásával. Az útvonal kezdõpontjától, egy itiner vezet végig. Az út során különbözõ kvíz-kérdések, rejtvények megoldásával lehet pontokat szerezni, amelyek alapján a végén kialakul a sorrend.
Ez már a harmadi lesz, melyet szervezünk. Ezen az oldalon találsz egy itinerdarbot is a hozzászólások közt.

Mickey:
Kerestem a honlapon, de nem találtam a korábbi versenyek leírását, elérhetõ az valahol?
Csak, hogy mindenki képben legyen.

No, egy kicsit olvasgattam. Ez a city-rally jó móka, de azért ahogy néztem elég nagy odafigyelést igényel. Viszont már lenne Szegeden egy-két ötletem, hogy hol mit kérdeznék. :ordog:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #12 Dátum: 2007.06.30 23:16:17 »
Szeged jó ötlet :D ! Ha mégsem szabadtéri sütésfõzés lesz, akkor ajánlanék egy nagyon hangulatos helyet a kajálásra, klassz kis kerthelyiséggel a Tisza partján, ahol finom ÉS olcsó a táp: Kiskõrössy Halászcsárda!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #13 Dátum: 2007.07.01 00:08:42 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Szeged jó ötlet :D ! Ha mégsem szabadtéri sütésfõzés lesz, akkor ajánlanék egy nagyon hangulatos helyet a kajálásra, klassz kis kerthelyiséggel a Tisza partján, ahol finom ÉS olcsó a táp: Kiskõrössy Halászcsárda!


Utolsó nagyonberugásom helyszíne Szeged, remélem õsszel józanabbul végzem a napot :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
2007 Õszi tali (Szeged?)
« Válasz #14 Dátum: 2007.07.01 00:14:14 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Szeged jó ötlet :D ! Ha mégsem szabadtéri sütésfõzés lesz, akkor ajánlanék egy nagyon hangulatos helyet a kajálásra, klassz kis kerthelyiséggel a Tisza partján, ahol finom ÉS olcsó a táp: Kiskõrössy Halászcsárda! 1300-ért olyan filézett vegyes halászlét adnak (pöpec kis bográcsban, két tele tányérnyi mennyiséget bazi sok hússal), hogy már azzal totál jól lehet lakni, és überfinom :10: ... De pl. egy adag roston sült fokhagymás csuka is 1200, harcsapaprikás tejfölös-túrós csuszával szintén 1200, meg hasonlók. Szal nagyon tuti!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )