Szerző Téma: 2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér  (Megtekintve 95583 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Dátum: 2007.01.10 09:54:34 »
Ha sikerül megegyezni az árakról, akkor idén nyáron is Tökölön lesz az évenkénti legnagyobb Toyota találkozó.
Persze jöhet más ötlet is....

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #1 Dátum: 2007.01.10 16:47:49 »
A szokásos részét vállalom a dolognak, de csak akkor ha lesz a pályaépítésben szakértõ (!!) segítség, hogy utólag ne legyen panasz. :hmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #2 Dátum: 2007.01.10 21:11:39 »
Érdemes lenne, már most elkezdeni beszélni a részletekrõl.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #3 Dátum: 2007.01.10 21:16:15 »
Nem tudom, mit kell szervezni, szaki nem vagyok, de ami egyéb, abban szívesen...

amúgy: találkozó  :kacsint:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #4 Dátum: 2007.01.11 07:41:49 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Érdemes lenne, már most elkezdeni beszélni a részletekrõl.

Én nyitott vagyok, egy biztos: nem über-technikás pályát tervezek. Remélem építõ 5letekkel járulnak hozzá a pályához a T. Cartársak. És naponta nézem a topicot.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #5 Dátum: 2007.01.12 07:49:20 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Érdemes lenne, már most elkezdeni beszélni a részletekrõl.

Így van, legalább egy stratégiát ki kell dolgozni, hogy idejében lehessen reklámozni és megfelelõen vonzó programokat kitalálni, szponzorok érdeklõdését felkelteni. Ugyanis ha Tökölnél maradunk, akkor sok ember azok közül sem fog már eljönni, aki 1x-2x volt. És azért tavaly igen nagy csalódás volt az a kevés autó  :elkeseredett: A kemény mag biztosan ott lesz, de az kevés.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

cujethu

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1286
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #6 Dátum: 2007.01.12 10:22:43 »
A 2006-os nyári tali volt éltem elõs Toyotás találkozója. S annak ellenére, hogy sokak szerint (utolag a hallottam és ott is) máskor több autó volt, én jól éreztem magam. Egyetlen dolod árnyékolta be, amiért természetes csak magamat okolhatom. Elözõ délután csináltam egy átfogó autómosást, ami pechemre a motortérre is kiterjedt. Ezért sikerült olyan beázást elõidéznem, ami miatt össze-vissza volt az alapjárat és csak 1-2 nap múlva állt vissza rendesen. Az autó sem úgy ment ahogy kellett, de azért elmentem, bár így semmilyen autóprogramban nem vettem részt. Bár utolag belegondolva a slalomhoz nem kellett volna túl nagy motorerõ, azt talán megcsinálhattam volna. Na mind1, ez csakis az én hibám. Mindenesetre én az idein is szeretnék ott lenni.

Másik, amit ezügyben szeretnék kérdezni, illetve elmondani:

Itthoni élménybeszámoló után az öcsém is elhatározta, hogy a következõ talira õ is elmegy (neki egy OFF Honda Civic-je van). Így is tett. Augusztusban volt Debrecenben. De hatalmas csalódással jött haza. Senkit nem ismert. Programok sem voltak nagyon. Az egyetlen közös program az volt, hogy az egész karaván átment Hajdúszoboszlóra meg vissza, aztán csak álltak egy parkolóban és beszélgettek.

Az elmondásom és a képek alapján az idei találkozóra szeretne õ is eljönni.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire bántaná a szemetek ha egy OFF Civic-kel jönne?

Van-e kilátás valamikor olyan találkozó szervezésére, amely nem kifejezetttem márkatalálkozó ? Gondoltam ha van itt a forumon "Japán autó" topic, nem lehet szervezni egy Japán autó találkozót ?
Toyota Carina-E xli '92, Suzuki M800 2007, Skoda Octavia 2019

leszilaci

  • Vendég
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #7 Dátum: 2007.01.12 10:36:06 »
Idézetet írta: "cujethu"

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire bántaná a szemetek ha egy OFF Civic-kel jönne?

tavaly nyárira opel corsával jött egy haverom...beengedték :nagymosoly:  :kacsint:
szerintem jöjjön bátran :vag1:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #8 Dátum: 2007.01.12 10:43:06 »
A találkozóinkra bárki jöhet, bármilyen autóval. Sosem néztünk még ki senkit, eztán se tervezzük.
Úgyhogy csak bátran!

Összjapán autós tali szokott lenni, Japfestnek hívják. Amikor van, közzétesszük a honlapon, ahogy tavaly és tavalyelött is.
Külön topicja nincs, mert azt a fõszervezõk intézik egy másik fórumon. (Annak az elérhetõségeit is közzé szoktuk tenni.)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10680
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #9 Dátum: 2007.01.12 14:47:50 »
Idézetet írta: "Trotter66"
A szokásos részét vállalom a dolognak, de csak akkor ha lesz a pályaépítésben szakértõ (!!) segítség, hogy utólag ne legyen panasz. :hmm:


Én is szívesen vállalok lebonyolítói, bíráskodói feladatokat, ahogy eddig is tettem.  :kacsint:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #10 Dátum: 2007.01.12 14:59:57 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "Trotter66"
A szokásos részét vállalom a dolognak, de csak akkor ha lesz a pályaépítésben szakértõ (!!) segítség, hogy utólag ne legyen panasz. :hmm:


Én is szívesen vállalok lebonyolítói, bíráskodói feladatokat, ahogy eddig is tettem.  :kacsint:

Köszönöm, akkor ez kettõ fõ. Márcsak két fõ kellene még a szlalomhoz.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #11 Dátum: 2007.01.12 17:33:26 »
A helyszin elég fontos dolog lenne, hogy egyáltalán lesz-e helyünk a megszokott szlalom megrendezésére.

Futok köröket a Ferihegyi repteret illetõen. Nem reménytelen a dolog. (persze ne a kifutóra gondoljatok :) )

Illetve az Emil-Frey-el szembeni bekerített tanpálya is ott van még, ami szintén jó helyszin lehetne.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #12 Dátum: 2007.01.12 19:02:15 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
A helyszin elég fontos dolog lenne, hogy egyáltalán lesz-e helyünk a megszokott szlalom megrendezésére.

Futok köröket a Ferihegyi repteret illetõen. Nem reménytelen a dolog. (persze ne a kifutóra gondoljatok :) )

Illetve az Emil-Frey-el szembeni bekerített tanpálya is ott van még, ami szintén jó helyszin lehetne.

Sajnos az elõkészületekkel kapcsolatban nem sokat tudok segíteni, ez rátok marad Fönix...  :cry:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

CindR

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 268
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #13 Dátum: 2007.01.14 22:10:01 »
Én szívesen segítek, amiben tudok. Addigra mindenképpen szeretnék klubtag lenni! Amihez valamennyire konyítok, az a grafika, szóval ha van kereslet ilyesmire (banner, esetleg plakát), szóljatok (nem vagyok egyébként grafikus, csak hobbi, szóval ha van job....). Aztán segítek én olyanban is amihez nem értek, ha jól elmagyarázzák mi a feladatom   :D  :D  :D
1979 Toyota Corolla KE70 1.3 - restaurálás alatt - http://corolla-ke70.blog.com/
1999 Toyota Avensis 1.6 Sol - a családi

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2007.06.30. Nyári találkozó, Tököli repülõtér
« Válasz #14 Dátum: 2007.01.16 09:52:45 »
A szlalommal kapcsolatban tartom azt,hogy ne kelljen tolatni,meg ne egy bójakavalkádban menjünk! legyen inkább lóbálós,élvezetes,tempós,hiszen az élmény a fontos!legalábbis számomra! ne olyan pálya legyen, hogy perecet fonok a kezembõl mire kiérek a célba és akkor közlik velem,hogy 5 helyen rontottam... :kacsint:  

jó lenne szólni a drifteseknek is,hogy jöjjenek! lehetne velük a pályán osztozni is,ahogy tavaly elõtt is tettük, és õk jó kis showt csináltak...többek között a totalcar-os srácnak is van egy AE86-os drift corollája, biztos kijönne a haverokkal körzõzni egyet!

ja, és Tököl szerintem jobb lenne mint Ferihegy! ez már egy bejáratott placc,mindenki ismeri és mindenki odatalál!

A gyorsulás szerintem elég lenne 200 m-en is rendezni!

Meg ami szerintem jó ötlet lenne az egy nagy oldal nélküli sátor,hogy legyen egy kis árnyék!

üdv