Szerző Téma: 2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)  (Megtekintve 66555 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #90 Dátum: 2007.03.15 18:19:40 »
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Idézetet írta: "Trotter66"

Nekem biztos, hogy nem lesz akkorra kocsim, ma lomboztak le. A töröttel meg nem szívesen mennék távolabbra Pesttõ, meg a határon is megállítanának.... :sir:


Necsinád!

Aztat én nem hiszem, hogy Peströl csak Te jönnél, és -esetleg- nem kéreckedhetnél be máshoz. Ha nem gyüsz, pipa leszek, ammeg füstöl, tehát szennyezi a levegöt, én meg tom, hogy aztat Te nem szeretnéd.
Labancokho menet beülhecc hozzám, én úgyis nagyon sokan leszek, meg ugye kicsi a csomitartóm a cuccoknak is. Akár vezetheted majd a pijoszom. Nagy élmény ám, én nem hagynám ki!
Rajtad áll, érezd Magad megfenyegetve!
Tehát keressé 1éb kifogást, ez gyenge volt...

Köcce cééépen acééép szavakat! Igazán jólesett, pláne, hogy személyesen még nem is ismerjük egymást.
Remélem csak alakul valami kocsifronton, jövõ 7en futok párt kört, hogy valami pénzmagot kisajtoljak. Drukkoljatok, hogy skerüljön, és akkor - talán - ha az égiek is akarják jövök egy "új" verdával. Sajna azonban úgy néz ki, hogy nem  :toy:  lesz... :hmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #91 Dátum: 2007.03.15 19:30:23 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Idézetet írta: "Trotter66"

Nekem biztos, hogy nem lesz akkorra kocsim, ma lomboztak le. A töröttel meg nem szívesen mennék távolabbra Pesttõ, meg a határon is megállítanának.... :sir:


Necsinád!

Aztat én nem hiszem, hogy Peströl csak Te jönnél, és -esetleg- nem kéreckedhetnél be máshoz. Ha nem gyüsz, pipa leszek, ammeg füstöl, tehát szennyezi a levegöt, én meg tom, hogy aztat Te nem szeretnéd.
Labancokho menet beülhecc hozzám, én úgyis nagyon sokan leszek, meg ugye kicsi a csomitartóm a cuccoknak is. Akár vezetheted majd a pijoszom. Nagy élmény ám, én nem hagynám ki!
Rajtad áll, érezd Magad megfenyegetve!
Tehát keressé 1éb kifogást, ez gyenge volt...

Köcce cééépen acééép szavakat! Igazán jólesett, pláne, hogy személyesen még nem is ismerjük egymást.
Remélem csak alakul valami kocsifronton, jövõ 7en futok párt kört, hogy valami pénzmagot kisajtoljak. Drukkoljatok, hogy skerüljön, és akkor - talán - ha az égiek is akarják jövök egy "új" verdával. Sajna azonban úgy néz ki, hogy nem  :toy:  lesz... :hmm:
Én is voltam már nemtoyotával.
Néztek is, mint a véres rongyra... :twisted:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #92 Dátum: 2007.03.15 20:04:39 »
:kormom:  :oops: Ha tudnád, hogy milyen kocsik vanak versenyben kitagadnál...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #93 Dátum: 2007.03.16 08:48:32 »
Idézetet írta: "Trotter66"
:kormom:  :oops: Ha tudnád, hogy milyen kocsik vanak versenyben kitagadnál...


Hejj Torrter!
Ez mán mingyá yobban hangzik! Nekem mindegy, milyen kocsival jössz, a tudás Nálad a Toyotában rejlik whehehe. Ha kényelmesen tunnék alunni az offos kocsimban, akkor én is azzal mennék, hagyj mutassak egy kis autó"építési" történelmet a high-tech fanoknak...
Hisz ***** talikon is voltam már a Carinával, legalább 2-1 lenne az állás.
Na yo, ez csak vicc volt, a **** messze nem lesz oan állapotban, hogy azzal bármi extrát is lehessen mutatni, meg osztán márka találkozót idegenként -nekem- illik komolyan venni.
böszme pijos degusztátorkám...

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #94 Dátum: 2007.03.19 11:13:18 »
Szépen alakul a dolog :) Zénóka hamarosan újabb információkkal fog minket ellátni.

(ja és természetesen mi is megyünk családostúl  :vag2: )

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #95 Dátum: 2007.03.19 14:25:58 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Szépen alakul a dolog :) Zénóka hamarosan újabb információkkal fog minket ellátni.

(ja és természetesen mi is megyünk családostúl  :vag2: )


Én is beszéltem Zénókával, nekem is mondta hogy alakul a dolog, csak sajna fórumozni nincs nagyon ideje! De készüljön mindenki, tali lesz  :kacsint:
Xanyi

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #96 Dátum: 2007.03.20 13:53:06 »
Kicsit eltûntem, de azért nem felejtettem el a talit :kacsint:  :pofa:

Szállások:
Eddig 3 szállás van, úgy gondoltam ez elég is lesz. Ha a jelentkezõk száma úgy kívánja menet közben bõvítünk. Kettõ ezek közül 100m-en belül van, közvetlen szomszédságában az ebédhez tervezett (elõre is köszönet érte MolnárL-nek) Mithrász étteremnek.
Tehát sorrendben:

Fészek panzió: Kedves aranyos panzió, jó kis közös helyiséggel, ami tökéletes esti beszélgetésekhez, némi folyadékpótláshoz….vacsi után. Itt 6 kétszemélyes, és kettõ négyszemélyes szoba van. A 4 ágyas szobák nagyok, azok mind méretben, mind minõségben rendben vannak. Ha valaki gyermekkel jön, tudom ajánlani. A tulajdonos megrögzött Toyotás, és igen jó fej. A 2 ágyas szobák viszonylag kicsik egyszerû berendezéssel, alváshoz tökéletesek, tisztasággal nincs baj, wc-zuhany tiszta és szép, tv is normális nem kell hozzá mikroszkóp :D . Ár 3.500.- Ft/fõ de ebben benne van a reggeli.

Balfi panzió: Ez egy fokkal igényesebben berendezett, mint a fészek. Kb. 4 km-re fekszik a másik kettõtöl. A szobák kb. olyanok mint az Annában voltak (büki tali). Itt is van közös helyiség, bár kisebb mint a Fészekben, a kert kb. hasonló. A házinéni viszont egy tragédia. Ha valaki kedveli a sárkányokat nem lesz gondja.  :lol:  Ez legyen viszont a legkisebb gond. Itt 15-20 szoba van. Az ár 4.500.- Ft/fõ reggelivel.

www.wellnessvendeghaz.hu: Ez egy nagyon szép új panzió, de inkább nevezném hotelnek. Gyönyörû szobákkal, minden szobához konyha tartozik. A szobák enyhén 4 csillag felettiek. Ránézésre 30-40 nm2 közöttiek a szobák. Akartam lõni pár fotót, mert tényleg nagyon szépek, de a tulaj azt mondta felesleges mert "nagyon komoly a honlap"... Hát így utólag nézve jobb lett volna saját fotó. Ha segít a megítélésben, tényleg elég xarok a képek, a szobák ennél sokkal szebbek, nagyobbak, a képek ezt nem igazán adják vissza.
Ami itt még elõny, hogy alul van egy kb. 50 fõre méretezett közös beszélgetõ 2 m-es tévével, hifivel, sztéksütõvel, bárral (normális áron) és persze ez is a fentiek színvonalán. A belsõ uszoda is szép, a medence nem túl nagy de elmegy, jakuzzi, gõzfürdõ, sima és infraszauna, ez mind benne van az árban. Reggelire téliszalámis reggeli, szóval látszott az ürgén, hogy kitesz magáért.... de hát ugye az ár. A pillanatnyi alku szerint 7000.- Ft/fõ (9 rõl indult). Ebben benne van a reggeli, és minden amit eddig írtam (a sztéksütés nincs, de szerintem azt úgyis kihagyjuk).
Szóval szép meg jó, de nem igazán olcsó. Tavaly ugye 3000.- Ft/fõ volt az Annában, igaz arra még jött reggeli, tehát halványan számolva is duplája. Bár az is igaz hogy Sopronban hasonló árakat kaptam, jóval lepattantabb színvonalon.

Mindhárom szálláshelyen még rákérdezek, hogy elfogadnak-e üdülési csekket. Ha tudok valamit, szólok.

A legjobb lenne ha mindenki itt a fórumon jelezné, hogy hova szeretne szobát foglalni, és a listát mindig frissítem szintén itt a fórumon.
Ebéd a Mithraszban lesz, a héten pontosítjuk azt is. Vacsi a falu másik végén lévõ Puskás sörözõben. Elvileg úgy tervezem, hogy mindenki étlapról válasszon, de ez csak egy bizonyos létszámig kivitelezhetõ. Ha 20-25-nél többen leszünk, amit remélek, akkor lesz a-b-c menü. Ha elérjük ezt a létszámot alkudom vmi jó árat a menüre  :pofa:

Szombat délutáni betonplacc: Eddig 3 elég jó lehetõség merült fel.
1.   Fertõszentmiklósi reptér: 2 szálon is próbálom, hogy megkapjuk ajándékba, de nem 100%
2.   Ez legyen meglepetés.  Elég valószínû hogy összejön, de ha nem, akkor nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a régi ismerõst.
3.   Volt fesztivál helye, soproni kemping.

Meglátjuk még mi sikerül  :kacsint:  :pofa:


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #97 Dátum: 2007.03.20 14:54:01 »
Mivel úgy is fészekrakásban vagyunk (hihi), ezért a fészekben foglalnánk egy két ágyast.

Más!
A kaja nekünk továbbra is "kihívás". Megérdeklõdnéd, hogy az ebéd helyszínén van e lehetõség egy egyedi ételkészítésre?
(fõleg a glutént hanyagolnánk... Másnéven sikér, gabonafehérje. Minden ami kalászos.)
Ha nem megy, az sem gond, akkor úgy készülünk.
Kössszönet!

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #98 Dátum: 2007.03.20 15:07:27 »
Sajnos ezt a talit megint bukom, mert más programom van.

Viszont a Fészek panziót tudom ajánlani, voltunk már ott. A tulaj egy barátom édesapja és tényleg jó fej.  8)
Szóval jó mulatást!  :vag2:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #99 Dátum: 2007.03.20 15:51:44 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Kicsit eltûntem, de azért nem felejtettem el a talit :kacsint:  :pofa:

Szállások:
Eddig 3 szállás van, úgy gondoltam ez elég is lesz. Ha a jelentkezõk száma úgy kívánja menet közben bõvítünk. Kettõ ezek közül 100m-en belül van, közvetlen szomszédságában az ebédhez tervezett (elõre is köszönet érte MolnárL-nek) Mithrász étteremnek.
Tehát sorrendben:

Fészek panzió: Kedves aranyos panzió, jó kis közös helyiséggel, ami tökéletes esti beszélgetésekhez, némi folyadékpótláshoz….vacsi után. Itt 6 kétszemélyes, és kettõ négyszemélyes szoba van. A 4 ágyas szobák nagyok, azok mind méretben, mind minõségben rendben vannak. Ha valaki gyermekkel jön, tudom ajánlani. A tulajdonos megrögzött Toyotás, és igen jó fej. A 2 ágyas szobák viszonylag kicsik egyszerû berendezéssel, alváshoz tökéletesek, tisztasággal nincs baj, wc-zuhany tiszta és szép, tv is normális nem kell hozzá mikroszkóp :D . Ár 3.500.- Ft/fõ de ebben benne van a reggeli.

Balfi panzió: Ez egy fokkal igényesebben berendezett, mint a fészek. Kb. 4 km-re fekszik a másik kettõtöl. A szobák kb. olyanok mint az Annában voltak (büki tali). Itt is van közös helyiség, bár kisebb mint a Fészekben, a kert kb. hasonló. A házinéni viszont egy tragédia. Ha valaki kedveli a sárkányokat nem lesz gondja.  :lol:  Ez legyen viszont a legkisebb gond. Itt 15-20 szoba van. Az ár 4.500.- Ft/fõ reggelivel.

www.wellnessvendeghaz.hu: Ez egy nagyon szép új panzió, de inkább nevezném hotelnek. Gyönyörû szobákkal, minden szobához konyha tartozik. A szobák enyhén 4 csillag felettiek. Ránézésre 30-40 nm2 közöttiek a szobák. Akartam lõni pár fotót, mert tényleg nagyon szépek, de a tulaj azt mondta felesleges mert "nagyon komoly a honlap"... Hát így utólag nézve jobb lett volna saját fotó. Ha segít a megítélésben, tényleg elég xarok a képek, a szobák ennél sokkal szebbek, nagyobbak, a képek ezt nem igazán adják vissza.
Ami itt még elõny, hogy alul van egy kb. 50 fõre méretezett közös beszélgetõ 2 m-es tévével, hifivel, sztéksütõvel, bárral (normális áron) és persze ez is a fentiek színvonalán. A belsõ uszoda is szép, a medence nem túl nagy de elmegy, jakuzzi, gõzfürdõ, sima és infraszauna, ez mind benne van az árban. Reggelire téliszalámis reggeli, szóval látszott az ürgén, hogy kitesz magáért.... de hát ugye az ár. A pillanatnyi alku szerint 7000.- Ft/fõ (9 rõl indult). Ebben benne van a reggeli, és minden amit eddig írtam (a sztéksütés nincs, de szerintem azt úgyis kihagyjuk).
Szóval szép meg jó, de nem igazán olcsó. Tavaly ugye 3000.- Ft/fõ volt az Annában, igaz arra még jött reggeli, tehát halványan számolva is duplája. Bár az is igaz hogy Sopronban hasonló árakat kaptam, jóval lepattantabb színvonalon.

Mindhárom szálláshelyen még rákérdezek, hogy elfogadnak-e üdülési csekket. Ha tudok valamit, szólok.

A legjobb lenne ha mindenki itt a fórumon jelezné, hogy hova szeretne szobát foglalni, és a listát mindig frissítem szintén itt a fórumon.
Ebéd a Mithraszban lesz, a héten pontosítjuk azt is. Vacsi a falu másik végén lévõ Puskás sörözõben. Elvileg úgy tervezem, hogy mindenki étlapról válasszon, de ez csak egy bizonyos létszámig kivitelezhetõ. Ha 20-25-nél többen leszünk, amit remélek, akkor lesz a-b-c menü. Ha elérjük ezt a létszámot alkudom vmi jó árat a menüre  :pofa:

Szombat délutáni betonplacc: Eddig 3 elég jó lehetõség merült fel.
1.   Fertõszentmiklósi reptér: 2 szálon is próbálom, hogy megkapjuk ajándékba, de nem 100%
2.   Ez legyen meglepetés.  Elég valószínû hogy összejön, de ha nem, akkor nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a régi ismerõst.
3.   Volt fesztivál helye, soproni kemping.

Meglátjuk még mi sikerül  :kacsint:  :pofa:

2 db 2 ágyas szoba fészek panzió. egyik szoba párom és én legénységgel, a másik szoba B.C. mester és párja. Köszönettel.
Lehetséges az hogy már 13-án péntek este is ott csucsulhassunk? Mert akkor mi úgy lennénk, mennénk.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #100 Dátum: 2007.03.20 18:06:27 »
Mickey 3 fõ

itt: www.wellnessvendeghaz.hu
üdülési csekk legyen ám :)

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #101 Dátum: 2007.03.20 18:18:55 »
Misi:  Foglalás rendben. A hamit ne tekintsd lécci kihívásnak, mint volt vendéglõs igazi ráérzéssel :kacsint:  fogom a szakácsot/tulajt addig rugdosni, még nem felejti ki a fenti anyagokat a párodnak készítendõ ételekbõl. :pofa:  Lejegyeztem pontosan, hogy mik azok melyeket ki kell hagynia, cetlivel megyek a hamit megbeszélni, ha valamit nem tudunk pontosan beazonosítani hívlak, hogy egyeztessünk. Szeretném, hogy csak a pihenésre kelljen koncentrálnod :pofa: .

Taby: persze, ez nem gond akkor mind a 4-en 13. és 14.-én is kérnétek a szobát?...ha jól értettem. Még egy kérdés: van egy 4 ágyas szoba ami két teljesen külön szoba, külön tv, nem üveges ajtóval elválasztva a kettõ. Hátránya, hogy közös fürdõ van hozzá elõnye, hogy egy kellemes kis konyhával rendelkezik. Nem rábeszélés, csak egy ötlet a döntés a tiétek. :pofa:

Mickey: rendben, üdülésirõl holnap tudok nyilatkozni, de szerintem nem probléma.


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #102 Dátum: 2007.03.20 18:25:59 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Misi:  Foglalás rendben. A hamit ne tekintsd lécci kihívásnak, mint volt vendéglõs igazi ráérzéssel :kacsint:  fogom a szakácsot/tulajt addig rugdosni, még nem felejti ki a fenti anyagokat a párodnak készítendõ ételekbõl. :pofa:  Lejegyeztem pontosan, hogy mik azok melyeket ki kell hagynia, cetlivel megyek a hamit megbeszélni, ha valamit nem tudunk pontosan beazonosítani hívlak, hogy egyeztessünk. Szeretném, hogy csak a pihenésre kelljen koncentrálnod :pofa: .



Elõre is köszönjük! De azért nagy verés ne legyen. Ne az maradjon meg bennünk, hogy a Spanyol inkvizíció ugrott be egy ebédre.
 :nagymosoly:
(A recept a következõ: olyan ételre van szükségünk, amiben semmiféle liszt vagy azt tartalmazó alapanyag nincs. Egy késhegynyi is elég nagy galibát okoz... Sajna.)

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #103 Dátum: 2007.03.20 22:03:51 »
Hali!
Láma vagyok (ezt többen is tanúsíthatják a Carina fórumból), ezé kérdezek:
Szombaton mikorra "kellene" érkezni, hogy benne legyünk a progiban?
Regisztrációs dij vagy mittom én mi hogyéba kerül?
Én ketten mennék (talán), de valamelyik parkolóban fogunk mexállni - kocsiban alvós téma lesz.
Ennek ellenére ugye a vacsora + ebéd(ek?) természetesen jáccanának.
Tehát: szombat + vasárnap ebéd + szombat vacsora van szervezve?
Na de a lényeg: helyszínilieg konkrétan hova is kéne érkezni?
Shock vagyok ugye?
böszme pijos degusztátorkám...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #104 Dátum: 2007.03.20 22:13:51 »
Regisztrációs díj vagy ilyesmi nincs.
A pontos programot (mikor, hol, mi) nemsokára kiírja Zénóka, abból kiderül majd minden.
Az étkezéseken is bárki résztvehet, szék lesz mindenkinek.
Mindenki mindenhol azt fizeti amit fogyaszt, igénybevesz, stb.
Biztos, hogy a kocsiban akartok aludni?
 :nagymosoly: