Szerző Téma: 2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)  (Megtekintve 67018 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #45 Dátum: 2007.01.24 15:15:34 »
Idézet
Zénóka!

Ha tudok segíteni a szervezésben valamivel, szólj!
( Vagy ha már nyitva lesztek, szervezünk egy mikrotalit, oszt ott jól megbeszéljük

Azthiszem csárda már nincs  :szomoru:
Ettõl függetlenül én is bármibe segítek, ha tudok, és persze máshol is lehet találkozni!
Xanyi

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #46 Dátum: 2007.01.24 18:42:17 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézet
Zénóka!

Ha tudok segíteni a szervezésben valamivel, szólj!
( Vagy ha már nyitva lesztek, szervezünk egy mikrotalit, oszt ott jól megbeszéljük

Azthiszem csárda már nincs  :szomoru:
Ettõl függetlenül én is bármibe segítek, ha tudok, és persze máshol is lehet találkozni!


hogyhogy nincs?????

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #47 Dátum: 2007.01.24 20:15:14 »
Jó hogy nem ápr. 1., akkor Egerben a helyem  :nagymosoly:  

A sulitól függ mikor kell államvizsgáznom és védenem, de ha jóval késõbb akkor OK.

Folyamatosan és módszeresen zaklatom ezzel a kérdéssel õket, de még nem tudtak konkrétumot.
Lassan õrölnek a majmok.....
Pecka - Corolla HB Sol  64

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #48 Dátum: 2007.01.24 22:05:16 »
Idézetet írta: "SzzS"
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézet
Zénóka!

Ha tudok segíteni a szervezésben valamivel, szólj!
( Vagy ha már nyitva lesztek, szervezünk egy mikrotalit, oszt ott jól megbeszéljük

Azthiszem csárda már nincs  :szomoru:
Ettõl függetlenül én is bármibe segítek, ha tudok, és persze máshol is lehet találkozni!


hogyhogy nincs?????


Megszünt. Többet igazából én sem tudok.
Xanyi

Rulli

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
...
« Válasz #49 Dátum: 2007.01.28 21:09:38 »
Sziasztok.Engem is érdekelne a soproni tali.De mivel uj  tag vagyok nem tudom milyen programok vannak is valojában.Erröl majd tutok nekem valami tájékoztatót küldeni.köszi

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
Re: ...
« Válasz #50 Dátum: 2007.01.28 23:35:32 »
Idézetet írta: "Rulli"
Sziasztok.Engem is érdekelne a soproni tali.De mivel uj  tag vagyok nem tudom milyen programok vannak is valojában.Erröl majd tutok nekem valami tájékoztatót küldeni.köszi


Itt lesz minden kitárgyalva, bejelentve. Szeretettel várunk. :gyeride:  :D
color=green]Savaria[/color] 91

rezol

  • Vendég
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #51 Dátum: 2007.01.30 11:10:47 »
Idézetet írta: "Zénóka"
- Schönbrunni kastély kirándulás. Gyönyörû kertje van, nagy állatkertel ( pl.:pandamaci  ). A kertjében mókusok szaladgálnak és kézbõl elfogadják a mogyorót. Ez egy bõ félnapos kirándulás, aki utána Bp felé megy haza annak nem is nagy kerülõ  www.schonbrunn.at
Én erre neveznék be.
Fürdeni már voltam.

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #52 Dátum: 2007.01.31 09:17:18 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Zénóka"
- Schönbrunni kastély kirándulás. Gyönyörû kertje van, nagy állatkertel ( pl.:pandamaci  ). A kertjében mókusok szaladgálnak és kézbõl elfogadják a mogyorót. Ez egy bõ félnapos kirándulás, aki utána Bp felé megy haza annak nem is nagy kerülõ  www.schonbrunn.at
Én erre neveznék be.
Fürdeni már voltam.


Ez nagyon jól hangzik, erre én is szavaznék. :nagymosoly:
avid :toy: Fan

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #53 Dátum: 2007.02.10 10:21:05 »
Idézetet írta: "David"
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Zénóka"
- Schönbrunni kastély kirándulás. Gyönyörû kertje van, nagy állatkertel ( pl.:pandamaci  ). A kertjében mókusok szaladgálnak és kézbõl elfogadják a mogyorót. Ez egy bõ félnapos kirándulás, aki utána Bp felé megy haza annak nem is nagy kerülõ  www.schonbrunn.at
Én erre neveznék be.
Fürdeni már voltam.


Ez nagyon jól hangzik, erre én is szavaznék. :nagymosoly:


Sógoréknál még én is csak munka miatt vagy átutazóban jártam.

Ja, és jelezném rézvételi szándékomat. :) (csak sárgaréz érdekel...)
D: 212

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #54 Dátum: 2007.02.10 22:01:55 »
Na ma néztem néhány Sopronon kívüli szállást. Bevallom õszintén, amiket eddig Sopronban néztem, vagy nagyon lepattantak voltak, vagy olyan árat mondtak rá, hogy nem volt pofám beírni  :turelmetlen:

Ma voltam Balfon. Ez soprontól 7 km-re fekszik a fertõparton, ráadásul a vacsora helyszínéül tervezett fertõrákostól mintegy 3-4 km-re. A két falu között egy egysávos aszfaltút vezet át, tehát ha vki nem issza magát hót matára akkor nem lesz gond. (Majd megyek elõl, illetve az ezzel kapcsolatos többit a résztvevõkkel majd még megbeszéljük.)
Szóval szállás:  A reklámjuk szerint 8000.- Ft/szoba körüli az ár, viszont sajnos egy nagyon szimpatikus kutyun kívül senki sem volt ott, ezért nem tudtam pontos árat megbeszélni. A panzió szép, a szobák nyitva voltak. Kettõbe benéztem, rendben volt minden, minõség, tisztaság kb. mint az Annában (tavalyi tali helyszíne). A kilátás a Fertõre néz. Volt néhány közös helyiség, viszonylag nagyok. A kert szép, esti üldögélés 20-30 fõig kényelmes.  Holnap még visszanézek ide, engedély nélkül nem akartam fotózni. Ha vmi normális árat mond akkor ezt pótolom. Valójában ez 2 panzió, jó nagy közös kerttel, kicsit más stílusú a kettõ, de ugyanaz a tulaj (szomszédtól megtudtam). Ránézésre 15-20 szoba van a összesen.

A másik Fertõrákoson (ide terveztem az ebédet és a vacsorát is) www.wellnessvendeghaz.hu
Ez egy nagyon szép új panzió, de inkább nevezném hotelnek. Gyönyörû szobákkal, minden szobához konyha tartozik. A szobák enyhén 4 csillag felettiek, a vendégház elnevezés ne tévesszen meg senkit, adózási szempontok miatt ez a neve :kacsint:  :pofa: .  Ránézésre 30-40 nm2 közöttiek a szobák. Akartam lõni pár fotót, mert tényleg nagyon szépek, de a tulaj azt mondta felesleges mert "nagyon komoly a honlap"... Hát így utólag nézve jobb lett volna saját fotó. Ha segít a megítélésben, tényleg elég xarok a képek, a szobák ennél sokkal szebbek, nagyobbak, a képek ezt nem igazán adják vissza.
Ami itt még elõny, hogy alul van egy kb. 50 fõre méretezett közös beszélgetõ 2 m-es tévével, hifivel, sztéksütõvel, bárral (normális áron) és persze ez is a fentiek szinvonalán. A belsõ uszoda is szép, jakuzzi, gõzfürdõ, sima és infraszauna, ez mind benne van az árban. Reggelire téliszalámis reggeli, szóval látszott az ürgén, hogy kitesz magáért.... de hát ugye az ár. A pillanatnyi alku szerint 7000.- Ft/fõ (9 rõl indult). Ebben benne van a reggeli, és minden amit eddig írtam (a sztéksütés nincs, de szerintem azt úgyis kihagyjuk).
Szóval szép meg jó meg minden, de nem igazán olcsó. Tavaly ugye 6000.- Ft/szoba volt az Annában, tehát halványan számolva is duplája. Bár az is igaz hogy Sopronban hasonló árakat kaptam, jóval lepattantabb színvonalon.
Véleményem szerint várjuk meg mit mondanak a másik kettõben. Ezeken kívül meg még van szintén Fertõrákoson egy panzió, a tulaj régi ismerõs. Nem kaptam még pontos ajánlatot, de jövõ hétvégére meglesz az is. Meglátjuk azt is mennyien leszünk, ha sokan akkor úgysem lesz elég egy hely :pofa: .
Holnap még nyomok képeket  :pofa:


Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #55 Dátum: 2007.02.10 23:51:08 »
Sajnálom de pont azon a hétvégén lessz a gyerek elsõ profi versenye az osztrák  Rechnitz városi gokart stadionban. Igy nem tudunk elmenni és nem tudjuk nektek megmutatni az új 2007-es Toyota gokartot ami a 2006-ost veri minden tekintetben.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #56 Dátum: 2007.02.11 06:08:24 »
Valószinûsithetõ, hogy nyiregyrõl 4 fõvel mennénk, azon gondolkozunk, hogy mi már péntek este is ott lennénk, de még teljesen konkrét dolgot nem tudok mondani.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #57 Dátum: 2007.02.12 07:50:10 »
Az a feneség a dologban, hogy attól függ, hogy megyünk-e, hogy egyáltalán lesz-e akkorra új kocsi. Schönbrunn rulez, egy hetet voltam Bécsben és nem jutottam oda el... :banging:  Taby, ha lesz szálás, akor sztem simán belfér a péntek is. Egyelõre a tervezés fázisán legyünk túl. :nyelv:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #58 Dátum: 2007.02.12 08:36:54 »
Idézetet írta: "Trotter66"
... Taby, ha lesz szálás, akor sztem simán belfér a péntek is...

akkor!!

greetings from Grétsy László

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #59 Dátum: 2007.02.12 09:19:48 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Trotter66"
... Taby, ha lesz szálás, akor sztem simán belfér a péntek is...

akkor!!

greetings from Grétsy László

...szállás...:D Kedves tanár úr...
Gabe 254.