Szerző Téma: 2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)  (Megtekintve 68869 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mc Yataghan

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #225 Dátum: 2007.04.12 09:13:09 »
Mivel én is pösti kölök vagyok, akár én is elhozhatom ha úgy adódik. Szombat estére vissza kell érnem úgyis, szal ha az ismerõsödnek jó egy szombat késõ esti beszállítás akkor akár...

Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Off, de help wanted!

Taby vagy Trotter vagy B.C.!
(többiektöl L-nézést).
Seggíccségetekre lenne szükségem (azaz valakiére közületek). Tom, nem naon ismerjük még egymást, de ki todja, hátha megelölegzitek a bizalmat:
Várom válaszotok, lécci szójjatok vissza rá valamit-e.
Elöre is köcc!
c Yataghan '92 Celica GT, '06 Prius

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #226 Dátum: 2007.04.12 09:29:42 »
Idézetet írta: "Mc Yataghan"
Mivel én is pösti kölök vagyok, akár én is elhozhatom ha úgy adódik. Szombat estére vissza kell érnem úgyis, szal ha az ismerõsödnek jó egy szombat késõ esti beszállítás akkor akár...

Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Off, de help wanted!

Taby vagy Trotter vagy B.C.!
(többiektöl L-nézést).
Seggíccségetekre lenne szükségem (azaz valakiére közületek). Tom, nem naon ismerjük még egymást, de ki todja, hátha megelölegzitek a bizalmat:
Várom válaszotok, lécci szójjatok vissza rá valamit-e.
Elöre is köcc!


Hali!
Hü, köszi!
Egyeztessünk majd lécci a hely színén! Az igazat megvallva, ennyire azért nem sürgös, lesz még két hét "összedobálni" a dolgokat, de az tényleg "nem baj", hogy pesti vagy. Meg hát yobb korábban felszállítani, mint esetleg késöbb...
Cselikád van? Jaaaaaaaj, megmutitod majd? Próbakör esetleg? Egyik álom ótóm a 90-es évekbü...
Két liter turbó? 4x4? Ja, a Gt talán nem. Kezdem még jobban várni a szombati talit...

Télleg yo érzés, hogy még offos témában is számíthatok Rátok, elöre is köszönöm a segítökésséget!

Trotter pajti, köszi a pü-t, mán válaszoltam. Vaksi vagyok, elnézést kérek, hogy elnéztem...
böszme pijos degusztátorkám...

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #227 Dátum: 2007.04.12 09:43:34 »
Idézetet írta: "LML"
Idézetet írta: "molnarl"
Szia!

Minden sopronit várunk. :D
Melyik TS a tied Sopronban??




Szia!

Bocs, hogy kicsit késõn.... :)

Világos-ezüst faceliftes TS, ültetve, TTE cuccokkal J-s rendszámmal :)

A Yaris TS tulajok topicban van róla pár kép :)


Megyek, megnézem a Yaris topicot.
Reszkess, figyelni foglak az úton.  :nagymosoly:   :twisted:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #228 Dátum: 2007.04.12 09:58:48 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Fél kilenckor én ottan leszek az M1-en, az M0 felhajtójánál. Arrafele nincsen kút, vagy ilyesmi, úgyhogy vagy ott állok, vagy pedig haladok lassan. Utolértek biztosan.
Küldtem PÜ-t a telószámommal, így tudjuk a kapcsolatot tartani.


Jó, akkor maradjunk ebben. Az M1-en majd összefutunk.
Én is küldtem PÜ-t a paraméterekkel.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10702
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #229 Dátum: 2007.04.12 10:00:19 »
Aki pedig úgy gondolja, én 8-kor a mikrotalis Mekinél leszek a parkolóban, lehet csatlakozni.  :kacsint:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Spacedolphin

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 177
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #230 Dátum: 2007.04.12 10:55:25 »
Tisztelt Klubtársak!

Kérdésem lenne, de Ádámtól és Évától kezdem, hogy nagyobb legyen a feszültség a végére.  :kormom:

Szóval az már kiderült, hogy tudok én is jönni Sopronba, de az csak most derült ki, hogy kis barátom, aki már tavaly is velem volt Bükön, szintén jönne. Gondolom, hogy ez önmagában még nem akkora probléma, ám lelkes kis baráti társaságunkból még két fiatalember is kedvet kapott a tavaszi idõjárás nyújtotta lehetõségek autók közelében történõ kihasználására.  :pofa:
Ígyhát hoznék magammal még három embert, akik szeretik a jó autókat (  :toy:   :nagymosoly: ) és a jó társaságot. Egyrészt a kaja miatt mondom ezt, gondolom nem árt elõre (ha csak kicsit elõre, akkor is) jeleznem az ilyesmit, másrészt pedig az egyik fiatalember a háromból éppen most fejezte be újonan vásárolt Imprezája bejáratását, és kitûnõ alkalmat lát a Budapest-Sopron-Budapest túrában az autó lehetõségeinek élvezetére, próbájára.  :vezetes:
Így viszont õ kvázi off autóval "csatlakozna" hozzánk, és ezügyben bízok a klubos embersereg toleranciájában, hogy nem emelne kifogást egy ilyen mûszaki szépség jelenléte ellen.

Szóval nem szeretnék senkinek kedve ellen tenni, ezért kérem, hogy ha valakinek nem fûlik a foga ilyenhez, vagy egyéb okból kifogásolná a csatlakozást, az jelezze, hogy idõben le tudjam hûteni a forró hangulatot (a turbóról és az intercoolerrõl nem is beszélve  :nagymosoly: ), és megkíméljek mindenkit az esetleges kellemetlenségektõl.

Mély 10telettel maradok, aki eddig is voltam:
pacedolphin

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #231 Dátum: 2007.04.12 11:12:39 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Idézetet írta: "keri"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Off, de help wanted!

Taby vagy Trotter vagy B.C.!
(többiektöl L-nézést).
Seggíccségetekre lenne szükségem (azaz valakiére közületek). Tom, nem naon ismerjük még egymást, de ki todja, hátha megelölegzitek a bizalmat:
.....
Ha valakivel közületek ezt meg lehetne esetleg oldani a tali keretén belül, azt rajtam (más ótós berekben) sokat segítene.
Várom válaszotok, lécci szójjatok vissza rá valamit-e.
Elöre is köcc!



Ha gondolod segíthetek én is!


Köszi elöre is! Honorálni fogom a törödést... (fajnos tormásmustár - Horèica, chrumky, horalky - ne ijedj meg, minden ehetö, és finom). Budapesti vagy, ez a lényeg. Ja, lehet, lesz pár hengerfej csavar is...

Muhaha, keri nyíregyi, amúgy.... Küttem tesókám PÜ-t!

Keri mester szabolcsi születésû, de pöstön lakik, csak gyakran jár erre, sõtt még tót országban is gyakran elõfordul :!:
Ejj Trotter lesz valami a szimatoddal :) :partyman:  :vag2:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #232 Dátum: 2007.04.12 11:51:20 »
Idézetet írta: "Spacedolphin"
Tisztelt Klubtársak!

Kérdésem lenne, de Ádámtól és Évától kezdem, hogy nagyobb legyen a feszültség a végére.  :kormom:
...............................idõben le tudjam hûteni a forró hangulatot (a turbóról és az intercoolerrõl nem is beszélve  :nagymosoly: ), és megkíméljek mindenkit az esetleges kellemetlenségektõl.
Mély 10telettel maradok, aki eddig is voltam:

Ott a helye, nekem is van tuJJbo, meg inteJJkúler is, osztán abszolúte OFF-al megyek, mert még csak nem is japán, meghát diesel is.... :mrgreen:  :vezetes:
TöTTöm az akksikat a fényképezõgép1ségbe! :10:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #233 Dátum: 2007.04.12 18:46:05 »
Zénóka, tudnál mondani egy helyiségnév, utca, házszám kombinációt? Akkor oda fogunk találni, és nem kell senkit ugráltatni, hogy merre, hova menjünk.
Visszajövök :)

keri

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 272
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #234 Dátum: 2007.04.12 19:31:40 »
Na szóval: szabolcsi vagyok, de inkább szatmári, Pestiában élek és az ország egész területét bejárom néha amikor dolgozok, a barátnõm szlovák. Így a pontos.
95 Toyota Carina E 1,6 (151)

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #235 Dátum: 2007.04.12 19:44:19 »
Hali!

Némi kis sulis, melós szerintem..... és egyéb #szervezés után nagyon úgy néz ki, hogy a KF pályára becsusszanok magam és lehet egész számú többszöröseim valszeg 2-en.
 
Remélem hasonló idõ lesz, mint ma. Gyõrben "didergõs" 24 fokkal....     :nagymosoly:
Pecka - Corolla HB Sol  64

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #236 Dátum: 2007.04.12 19:53:55 »
Nélam azonban van egy kis nobammeg, ugyanis tegnap belémgyüt egy asztma (no nem a kislányba, egy másik verdával voltam), és kiderült, hogy a személyim március 31.-vel lejárt. :sir:  Útlevelem meg tavaly lejárt. :nyelv:  Naszóval úgy álok hogy momentán nincsen olyan okmányom, amivel a határt átléphetném :nemnem: . Hacsak a magam igazolására alkalmas kártyajogsi nem jó erre a célra.  :crazy:  Holnap utánanézek, ha nem engednek által a határon, akkor viszont nem megyek a talira sem, és akkor Dzsó bátyó kütyüjeit  keri mesterre bíznám. :otlet:

Én kérek elnézést. :banging:  :banging:  :banging:  :banging:  :sir:  :sir:  :robbanfej:  :robbanfej:  :robbanfej:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #237 Dátum: 2007.04.12 20:07:13 »
Sziasztok!

Úgy tûnik szombatra én is lemennék. Ha lehet, akkor csatlakoznék a konvojhoz.
Egyébként az M1 pátyi lehajtónál van egy MOL kút (kb 5 km az M0-tól). Ha gondoljátok ott be lehetne várni egymást.

lapat
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #238 Dátum: 2007.04.12 20:12:48 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Nélam azonban van egy kis nobammeg, ugyanis tegnap belémgyüt egy asztma (no nem a kislányba, egy másik verdával voltam), és kiderült, hogy a személyim március 31.-vel lejárt. :sir:  Útlevelem meg tavaly lejárt. :nyelv:  Naszóval úgy álok hogy momentán nincsen olyan okmányom, amivel a határt átléphetném :nemnem: . Hacsak a magam igazolására alkalmas kártyajogsi nem jó erre a célra.  :crazy:  Holnap utánanézek, ha nem engednek által a határon, akkor viszont nem megyek a talira sem, és akkor Dzsó bátyó kütyüjeit  keri mesterre bíznám. :otlet:

Én kérek elnézést. :banging:  :banging:  :banging:  :banging:  :sir:  :sir:  :robbanfej:  :robbanfej:  :robbanfej:

A kártyajogsi=személyi  :kacsint:  :nagymosoly: Mindenhol el kell fogadni  :pofa:
Laco 73 :D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2007.04.14-15 Tavaszi tali (Sopron)
« Válasz #239 Dátum: 2007.04.12 20:29:29 »
Idézet
Úgy tûnik szombatra én is lemennék. Ha lehet, akkor csatlakoznék a konvojhoz.
Egyébként az M1 pátyi lehajtónál van egy MOL kút (kb 5 km az M0-tól). Ha gondoljátok ott be lehetne várni egymást.


Hûû már alig várom. Nagyon kiváncsi vok a tütüdre. Viszel majd vele egyet?  :kacsint:

Idézet
Holnap utánanézek, ha nem engednek által a határon, akkor viszont nem megyek a talira sem, és akkor Dzsó bátyó kütyüjeit keri mesterre bíznám.


Remélem tudsz jönni a talira. Kiváncsi vok az OFF járgányra  :kacsint:
Xanyi