Szerző Téma: 2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)  (Megtekintve 20520 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #30 Dátum: 2007.01.09 10:08:47 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Szilvi"
Idézetet írta: "Szonár"
Nem ártana tisztázni elõre, ebben a topikban, hogy poolt vagy snookert játszunk-e, illetve van-e valaki, aki snookerezni akar (mert az két emberes játék, míg a pool-t lehet párosban is játszani).


Szerintem a többség nem igazán profi játékos, ezért bõven jó lesz nekünk a pool asztal is. :nagymosoly: De ha esetleg van másra igény, akkor úgy intézem a dolgokat. Csak kérnék mindenkit idõben jelezze az igényeit.  :szemez:
OK, akkor pool-ra mindenképpen de ha akad snookerre parner (de jó lenne, ha Squiddy jönne - de õ messze lakik), akkor azt is szívesen nyomnék.
Amúgy Te jársz oda sûrûbben? Mennyire vannak lelakva az asztalok?


Régebben voltam többször, akkor egész kulturált volt minden. De majd érdeklõdöm a baráti körben, van aki sûrûbben jár oda. Vagy megkérem Mickey-t, hogy ugorjon már át a munkahelyérõl és nézzen körül.  :rohog:  :rohog:
Szilvi 62

rezol

  • Vendég
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #31 Dátum: 2007.01.09 10:11:24 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Szilvi"
Idézetet írta: "Szonár"
Nem ártana tisztázni elõre, ebben a topikban, hogy poolt vagy snookert játszunk-e, illetve van-e valaki, aki snookerezni akar (mert az két emberes játék, míg a pool-t lehet párosban is játszani).


Szerintem a többség nem igazán profi játékos, ezért bõven jó lesz nekünk a pool asztal is. :nagymosoly: De ha esetleg van másra igény, akkor úgy intézem a dolgokat. Csak kérnék mindenkit idõben jelezze az igényeit.  :szemez:
OK, akkor pool-ra mindenképpen de ha akad snookerre parner (de jó lenne, ha Squiddy jönne - de õ messze lakik), akkor azt is szívesen nyomnék.
Amúgy Te jársz oda sûrûbben? Mennyire vannak lelakva az asztalok?


Régebben voltam többször, akkor egész kulturált volt minden. De majd érdeklõdöm a baráti körben, van aki sûrûbben jár oda. Vagy megkérem Mickey-t, hogy ugorjon már át a munkahelyérõl és nézzen körül.  :rohog:  :rohog:
Én 10 éve jártam ott, akkor nagyon Broáfka Ottokár volt az egész hely.
Remélem, mára ez megváltozott!

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #32 Dátum: 2007.01.09 12:53:02 »
Szonár kolléga nagyon aktiv vagy pedig van rá egy söröm, hogy nem jössz el :)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #33 Dátum: 2007.01.09 13:22:33 »
Egyébként ez olyan nagy igazságtalanság: Szegeden miért nem szervezünk egy ilyen kis összeröffenést?! Miért csak Bp? (a kérdés költõi...)
Gabe 254.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #34 Dátum: 2007.01.09 13:26:49 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Egyébként ez olyan nagy igazságtalanság: Szegeden miért nem szervezünk egy ilyen kis összeröffenést?! Miért csak Bp? (a kérdés költõi...)


Szervezhetünk.
Akár nagyobbat is.
Legyen ott az Õszi tali?
Elvállalod a szervezést? Mert pestrõl nehéz...
Természetesen amiben tudunk segítünk.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #35 Dátum: 2007.01.09 13:26:58 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Egyébként ez olyan nagy igazságtalanság: Szegeden miért nem szervezünk egy ilyen kis összeröffenést?! Miért csak Bp? (a kérdés költõi...)


Ezaz, ezaz. Tessék csak nyugodtan pénteki (vagy más napi) "sörözgetéseket" szervezni máshol is. Ha csak 3-4 ember jön össze eleinte az is nagyon jó.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #36 Dátum: 2007.01.09 15:23:59 »
Nna, indul a lavina!
Egyébként bokros teendõim mellett szívesen szereveznék talit, persze segítséggel. Elsõ számú proginak mondjuk irány Ópusztaszer? Bár ott biztos csak drágáért, vagy egyátalán nem lehetnénk. És elhagyott reptérrõl sem tudok a környéken :(
Gabe 254.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #37 Dátum: 2007.01.09 15:44:27 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Idézetet írta: "Kgabe"
Egyébként ez olyan nagy igazságtalanság: Szegeden miért nem szervezünk egy ilyen kis összeröffenést?! Miért csak Bp? (a kérdés költõi...)


Ezaz, ezaz. Tessék csak nyugodtan pénteki (vagy más napi) "sörözgetéseket" szervezni máshol is. Ha csak 3-4 ember jön össze eleinte az is nagyon jó.

A nyiregyi különitmény össze szokott röffenni, csak most mindenki el lett havazva ügyes bajos dolgaival, de sok sok kis pogram bonyolódott már a helyi alakulatban, bóvlingozástól kezdve minden jóság (akár táncos mulatságos helyre menés is, csak mostanában Profy apuka új szerelmével van elfoglalva (Grétike a kislánya aki hamarosan egy éves) :nagymosoly:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #38 Dátum: 2007.01.09 16:05:02 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Nna, indul a lavina!
Egyébként bokros teendõim mellett szívesen szereveznék talit, persze segítséggel. Elsõ számú proginak mondjuk irány Ópusztaszer? Bár ott biztos csak drágáért, vagy egyátalán nem lehetnénk. És elhagyott reptérrõl sem tudok a környéken :(


A tavaszi és õszi talikat inkább családiasra szoktuk szervezni, úgyhogy megleszünk reptér nélkül is.
Szegeden lehetne egy City-rallyval (Toyota T-Maxot tutiraérdekelné), kirándulással egybekötött valami. Elsõ nap City-rally, városnézés, utána vacsora, másnap kirándulás valahol a környéken. De ez csak alapötlet.
Ha úgy gondolod, hogy lenne még ott 1-2 ember aki segít megszervezni a helyi dolgokat (szállásfoglalás, programok elõkészítése, itiner készítés a rallyhoz), akkor nyitunk neki egy topicot, elkezdjük elõkészíteni, leegyeztetni, stb.
Nos?

rezol

  • Vendég
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #39 Dátum: 2007.01.09 22:27:58 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Szonár kolléga nagyon aktiv vagy pedig van rá egy söröm, hogy nem jössz el :)
Nem szeretem a sört.
Legyen inkább Tokaji!  :kacsint:

rezol

  • Vendég
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #40 Dátum: 2007.01.09 22:29:16 »
Ne tessen már szétoffolni a biliárdozós topikot!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #41 Dátum: 2007.01.09 22:32:30 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Kgabe"
Nna, indul a lavina!
Egyébként bokros teendõim mellett szívesen szereveznék talit, persze segítséggel. Elsõ számú proginak mondjuk irány Ópusztaszer? Bár ott biztos csak drágáért, vagy egyátalán nem lehetnénk. És elhagyott reptérrõl sem tudok a környéken :(


A tavaszi és õszi talikat inkább családiasra szoktuk szervezni, úgyhogy megleszünk reptér nélkül is.
Szegeden lehetne egy City-rallyval (Toyota T-Maxot tutiraérdekelné), kirándulással egybekötött valami. Elsõ nap City-rally, városnézés, utána vacsora, másnap kirándulás valahol a környéken. De ez csak alapötlet.
Ha úgy gondolod, hogy lenne még ott 1-2 ember aki segít megszervezni a helyi dolgokat (szállásfoglalás, programok elõkészítése, itiner készítés a rallyhoz), akkor nyitunk neki egy topicot, elkezdjük elõkészíteni, leegyeztetni, stb.
Nos?

Hát, fel van adva a lecke... :hmm:
Értõ emberek segítségével nyilván menne a dolog. Tavaszi talik ugye április-május környékén szoktak lenni? Akkor sok a meló, de szívesen segítenék szervezésben. A városról meg tudom lökni a sódert. És persze lenne vacsoratippem is :D A szállásfoglalás a legkevesebb, abból sztem nem lenne hiány, fõleg még tavasszal nem.
Gabe 254.

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #42 Dátum: 2007.01.09 23:55:33 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Nem ártana tisztázni elõre, ebben a topikban, hogy poolt vagy snookert játszunk-e, illetve van-e valaki, aki snookerezni akar (mert az két emberes játék, míg a pool-t lehet párosban is játszani).

tiszta swinger :ordog:
befejezem az off-t :oops:
csak még egy :nagymosoly: Tide...mennyi ideig gyártottad azt a színes hozzászólást? :shock:


á, hamar ment, meg amúgyis ráérek, miért pont én maradjak ki?  :ordog:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #43 Dátum: 2007.01.10 09:31:13 »
kérdõjellel beirhattok engem is. :figyellek:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

rezol

  • Vendég
2007.01.27. szombat, Atlantis Biliárd (Szilvi)
« Válasz #44 Dátum: 2007.01.10 09:45:20 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "MiCKEY"
Szonár kolléga nagyon aktiv vagy pedig van rá egy söröm, hogy nem jössz el :)
Nem szeretem a sört.
Legyen inkább Tokaji!  :kacsint:
Ha rossz lesz az ótó, akkor BKV-val, de megyek.