Szerző Téma: SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !  (Megtekintve 20765 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Steven Rado

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Dátum: 2004.03.18 15:33:24 »
Tisztelt TOYOTA-CLUB !

Szeretnem a segitsegeteket kerni!
   Egy jobaratom Magyarorszagra koltozik nemsokara egy SEQUOIA-val a hona alatt.
   Ajanljatok nekunk egy igazan jo,profi,megbizhato muhelyt,ahol az alkatresz es a javitas is megoldhato!

                  Elore is koszonom!
                                                        Udv: Steven
teven

Amtibácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 256
    • http://www.amti.hu
Re: SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.18 15:47:48 »
Idézetet írta: "Steven Rado"
Tisztelt TOYOTA-CLUB !

Szeretnem a segitsegeteket kerni!
   Egy jobaratom Magyarorszagra koltozik nemsokara egy SEQUOIA-val a hona alatt.
   Ajanljatok nekunk egy igazan jo,profi,megbizhato muhelyt,ahol az alkatresz es a javitas is megoldhato!

                  Elore is koszonom!
                                                        Udv: Steven

Nálunk csak PIQUOIA-t javítanak :-)

Mi az SEQUOIA ????
ww.amti.hu 1997 Corolla 1,6 GLI    18

Steven Rado

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.18 16:07:18 »
a SEQUOIA egy terepjaro varosi kivitelben. A "mobile.de"-n biztos lehet ilyet talalni,akit erdekel. Kb 2000 kornyeken kezdtek gyartani.
teven

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.18 22:13:47 »
Erre a kocsira gondoltál?



Szép.

Az ára is.
 :D
Laco 73 :D

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.18 22:20:26 »
Akkor már két kép is van :)
Legalább már mindenki tudja miről is van szó  :wink:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #5 Dátum: 2004.03.19 01:15:02 »
Idézetet írta: "Steven Rado"
Tisztelt TOYOTA-CLUB !

Szeretnem a segitsegeteket kerni!
   Egy jobaratom Magyarorszagra koltozik nemsokara egy SEQUOIA-val a hona alatt.
   Ajanljatok nekunk egy igazan jo,profi,megbizhato muhelyt,ahol az alkatresz es a javitas is megoldhato!

                  Elore is koszonom!
                                                        Udv: Steven



Ha ez kifejezetten az amerikai piacra szánt típus, akkor én lebeszélném arról, hogy áthozza Európába. Ugyanis ezernyi gondot okoz.
Kezdve a fék/indexlámpa különbözöséggel, de az ennél komolyabb problémákat nem is említem.
Növéremék annak idején egy OFF Mitsubishi Miraget hoztak át, ami gyakorlatilag az Európában Lancerként ON árult autó megfelelöje. Gyakorlatilag.
Aztán kiderült, hogy a féltengelye pár mm (1-2 tized inch) -rel nagyobb, mint a Lanceré. Hetekig kellett keresgélni, míg végre találtak valahol egyet Európában. Persze ha csak ideiglenesen lesznek itt, akkor esetleg el lehet gondolkodni rajta, de én akkor sem javasolnám!!
music     

Steven Rado

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Sequoia
« Válasz #6 Dátum: 2004.03.19 17:24:08 »
... szoval emberunk mar megvette az autot,es mindenkepp viszi,kozbiztonsag ide,vagy oda!
  Vagyis kellene talalni vlmi jo muhelyt! Az ezek szerint egy mas kerdes,hogy alkatreszt legfeljebb pl Ausztriabol kell majd rendelni!
   Ajanljatok vlkit!

              Udv: Steven
teven

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Sequoia
« Válasz #7 Dátum: 2004.03.19 23:33:13 »
Idézetet írta: "Steven Rado"
... szoval emberunk mar megvette az autot,es mindenkepp viszi,kozbiztonsag ide,vagy oda!
  Vagyis kellene talalni vlmi jo muhelyt! Az ezek szerint egy mas kerdes,hogy alkatreszt legfeljebb pl Ausztriabol kell majd rendelni!
   Ajanljatok vlkit!

              Udv: Steven


Nem akarom magamat ismételni, de sztem rossz ötlet idehozni. javítsatok ki, de itt Európában nem forgalmazzák ezt a modellt,  ezért alkatrészt sem kell, hogy tartsanak belöle. S ha én felelösségteljes mühely lennék, nem mernék hozzányúlni ismeretlenül.
Szóval én változatlanul lbeszélném az iletöt erröl az ötletétröl!!
music     

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Re: Sequoia
« Válasz #8 Dátum: 2004.03.23 19:00:27 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Steven Rado"
... szoval emberunk mar megvette az autot,es mindenkepp viszi,kozbiztonsag ide,vagy oda!
  Vagyis kellene talalni vlmi jo muhelyt! Az ezek szerint egy mas kerdes,hogy alkatreszt legfeljebb pl Ausztriabol kell majd rendelni!
   Ajanljatok vlkit!

              Udv: Steven


Nem akarom magamat ismételni, de sztem rossz ötlet idehozni. javítsatok ki, de itt Európában nem forgalmazzák ezt a modellt,  ezért alkatrészt sem kell, hogy tartsanak belöle. S ha én felelösségteljes mühely lennék, nem mernék hozzányúlni ismeretlenül.
Szóval én változatlanul lbeszélném az iletöt erröl az ötletétröl!!


music&Steven Rado!

Az Amero-r nevezetű cég csak alkatrészeket árul nyugati és amerikai autókhoz.Bent voltam ma,megkérdeztem tudnának e szerezni Sequoia-hoz alkatrészeket.Az úriember azt felelte ,hogy minden további nélkül,csak +1hét mint a többi amerikai autóhoz.Söt még mühelyt is ajánlott.Budapest 1142 Tatai út 3/a 061-239-2465.Csak amerikai autó szerviz.

Marcipán :twisted:
arcipán

03' YARIS SOL  50

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #9 Dátum: 2004.03.24 00:01:42 »
Nohát, az ember néha kellemesen is csalódhat :?:  :P
music     

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #10 Dátum: 2004.03.24 00:25:36 »
Idézetet írta: "music"
Nohát, az ember néha kellemesen is csalódhat :?:  :P


Ez van, én se hittem volna.Ismerem ezt a céget,hoztam már tölűk amerikai autóhoz alkatrészeket,de erre én se fogadtam volna.Ez van.Ennyit tudtam segíteni.

Marcipán :twisted:
arcipán

03' YARIS SOL  50

cere

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Re: Sequoia
« Válasz #11 Dátum: 2004.03.24 07:54:21 »
Részvétem a barátodnak (kicsit elkapta az amerikai MEGALOMÁNIA),

Egyébként valamelyik Toyota szervízben volt kint egy árjegyzék, és valahány % felárat számolnak az Európában nem forgalmazott modellek szervizénél az óradíjban is.

A gond az lehet, hogy ha valami spéci célszerszámra van szükség, hogy korrektül lehessen javítani v.mit.

Azét sok szerencsét neki.

rezol

  • Vendég
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #12 Dátum: 2004.04.07 15:15:54 »
További gondok is adódhatnak.
Általános javítást szerintem minden szervíz el tud végezni (pláne a Toyota vizsgás szerelők),hiszen az autó az autó akármilyen márkájú is legyen.
Ha viszont alkatrész is kell bele...hmmm...
Ha honosíttatja pl a lámpákat,akkor töréskor az alkatrész katalog az eredeti lámpákat fogja kidobni az alváz és modellkód alapján.
Jó,bizonyos alkatrészek biztos,hogy lesznek hozzá mert a japánok se hülyék,bizonyos alkatrészek minden tipusban fellelhetők,de elég nagy lesz a kavar.

Steven Rado

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
SEQUOIA ! segitseg kene-tisztelettel !
« Válasz #13 Dátum: 2004.04.14 05:00:07 »
Koszonet a segitsegekert SEQUOIA-ugyben! A baratom nemsokara megy az autoval egyutt,igy mar nyugodtabb,hogy kaptunk Toletek par infot.
          Megegyszer koszi,sok sikert mindenkinek!
teven