Szerző Téma: Benzin-Gáz kettös üzem  (Megtekintve 318741 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #825 Dátum: 2012.03.30 21:33:14 »
1, igen, E/5 Bányász
2, hogyne menne, roki is megy három térrel (piros, kék, miller), ezek szerint már rég nem jártál az Egyetem Városba :)
;)
Akkor jó szerencsét! Megvan még a csille a koli előtt?
Jaja,én már 10éve kiköltöztem az eperkettőből!;)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #826 Dátum: 2012.03.30 22:32:47 »
Csak egy kis pontosítás. A flash lube nem azért kell, hogy ne kelljen ellenőrizni a szelepeket, hanem hogy azok ne égjenek be. Nagy különbség..
kicsit pongyolán fogalmaztam, és ezt a tényt kifelejtettem a felsorolásból, de lényeg ugyanaz: hogy elvben nem kell a flashlube

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re: Re: Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #827 Dátum: 2012.03.30 22:38:51 »
;)
Akkor jó szerencsét! Megvan még a csille a koli előtt?
Jaja,én már 10éve kiköltöztem az eperkettőből!;)

Jó Szerencsét!
meg van még hogy ne a csille (Csilla), sőt egy jobban sikerült estén még mozgásba is lendül, és még mindig Kő Kata a legkeményebb mellű csaj az egyetemen :)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #828 Dátum: 2012.03.30 23:57:05 »
2.0 D4-es direkt befecskendezéses Avensis-be szerintetek sincs olyan verziós gázrendszer ami ne tenné tönkre a rendszert?
Ha mégis van jó fajta, azt hol találom meg és kb mennyi lehet az átalakítás ára?
Köszi
Én nem reszkíroznám. Nekem enélkül is voltak gondjaim a nagynyomású benzinpumpával.
music     

Coldplay

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 185
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #829 Dátum: 2012.03.31 00:17:58 »
vegul az ac stag lesz benne nekem.nagyon jokat hallottam rola.allitolag ezt a legkonnyebb programozni.meg hat olcso is.a LR-rol lebeszeltek. allitolag sok a meghibasodas vele.Janoshalman a bacsgepkernel teszik bele.apr.19.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Re: Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #830 Dátum: 2012.03.31 01:48:06 »
Jó Szerencsét!
meg van még hogy ne a csille (Csilla), sőt egy jobban sikerült estén még mozgásba is lendül, és még mindig Kő Kata a legkeményebb mellű csaj az egyetemen :)

Ezt már nem ismerem,én gépészmérnökire jártam!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

mnorbi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #831 Dátum: 2012.03.31 08:06:21 »
vegul az ac stag lesz benne nekem.nagyon jokat hallottam rola.allitolag ezt a legkonnyebb programozni.meg hat olcso is.a LR-rol lebeszeltek. allitolag sok a meghibasodas vele.Janoshalman a bacsgepkernel teszik bele.apr.19.

nekem is ezt ajánlják. flashlube lesz benne neked?

Coldplay

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 185
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #832 Dátum: 2012.03.31 09:39:16 »
igen es sztem ez meg is vedi a motort.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #833 Dátum: 2012.03.31 14:22:34 »
köszi a biztatást, remélem majd örömünket leljük a gázos autózásban  :)
én ápr. 13 megyek az átalakításra Bi-Fuel autógáz kft-hez debrecenbe, egy 600x220-as tartály fog bekerülni a pótkerék helyére (szóval ha valaki tud eladó mankókereket az én típusomhoz az szóljon bátran)
ti melyik rendszer mellet döntöttetek és hol rakjátok be?
Nem fér bele 630-as tartály?
Én az Arasz utcán szereltettem Debrecenben.
Netán debreceni vagy?
Prius 2 - a mosolygós autó.

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #834 Dátum: 2012.03.31 15:42:42 »
Nem fér bele 630-as tartály?
Én az Arasz utcán szereltettem Debrecenben.
Netán debreceni vagy?

1,már ez is egy kicsit magas a pótkerék helyére, nekem a pótkerekem csak 165/70/R14 gyárilag, szal nincs sok hely, de sztem majd ha próba lesz akkor már tiszta lesz minden
2, nem ismerem, nem tudom milyen műhely van ott, (valami kis vélemény róluk stb.?)
3, nyíregyi vagyok, de debrecenbe tanultam, és a barátnőm még mindig ott van, most miskolcon vagyok :)

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re: Re: Re: Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #835 Dátum: 2012.03.31 15:49:51 »
Ezt már nem ismerem,én gépészmérnökire jártam!

akkor lehet erre már a későbbi bALEK oktatásokon derült csak fény
Vivat Bányász!

Soma01

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1587
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #836 Dátum: 2012.03.31 19:28:34 »
Nem fér bele 630-as tartály?
Én az Arasz utcán szereltettem Debrecenben.
Netán debreceni vagy?

Szia! Én debreceni vagyok és én is ott kérdeztem utána. 200-ért csinálják + KPM műszaki. Ez a lengyel cucc. De van még debrecenben a sámsoni úton is valaki akik csinálják. Ott valami olasz cuccot raknának be ugyan ennyiért. Melyik a jobb? Esetleg van még más hely amit érdemes megkérdezni?
Nekem nem tetszik ebben a gázosdiban, hogy szétfúrkálják a kocsi alját!! Azt mondták, hogy átfúrják  a pótkeréknél és alul vezetik előre és önmetsző csavarral fogatják oda. Ez nekem barbár munka. Az alváznak annyi innentől kezdve.

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #837 Dátum: 2012.03.31 20:24:30 »
Szia! Én debreceni vagyok és én is ott kérdeztem utána. 200-ért csinálják + KPM műszaki. Ez a lengyel cucc. De van még debrecenben a sámsoni úton is valaki akik csinálják. Ott valami olasz cuccot raknának be ugyan ennyiért. Melyik a jobb? Esetleg van még más hely amit érdemes megkérdezni?
Nekem nem tetszik ebben a gázosdiban, hogy szétfúrkálják a kocsi alját!! Azt mondták, hogy átfúrják  a pótkeréknél és alul vezetik előre és önmetsző csavarral fogatják oda. Ez nekem barbár munka. Az alváznak annyi innentől kezdve.

1,melyik a jobb?: nekem lövésem nincs, azt beszélik hogy az AC Stag-nak (asszem ez egy lengyel) a legjobb az Ecu-ja, de lövésem nincs hogy ez a gyakorlatban mit jelent
2,én a szotyori utcába akarom elvinni a gázbeszerelésre, itt Zavoli-t szerelnekbe, de én úgy akarom csinálni hogy a beszerelés napján az autó mellett akarok maradni, és tisztázni minden egyes lépést, az alváz és egyéb furkálásokat én úgy szeretném kiviteleztetni, hogy fúrás, aztán alvázvédővel lekeni, még a motortérbeli furkálástól van egy kis izgalom bennem, hogy ott vajon mit hova hogyan szerelnek be
3,az alvázvédelemről még annyit, hogy nekem a jobb hátsó kerék előtt van egy szép nagy rohadásom amit ki kell még lakatolni, és egyéb rozsda, szal nekem még hátra van  egy nagy alvázvédőzés
4, http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9023399 lehet már ismered ezt a topikot, itt nagyobb pezsgés van, én ide tolom a hülye kérdéseimet, segítőkészek

Soma01

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1587
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #838 Dátum: 2012.04.01 09:19:32 »
2005-ös Corolla-ba befér a 630-as tartály?? A  mostani pótkerék 615 ha jól tudom.

Soma01

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1587
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #839 Dátum: 2012.04.01 10:13:36 »
Nem, megnéztem, 621 ami benne van.