Szerző Téma: Benzin-Gáz kettös üzem  (Megtekintve 318578 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Coldplay

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 185
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #810 Dátum: 2012.03.21 21:00:19 »
Az AC STAGról tudom mondani ,hogy az elektronikája a legfejlettebb, a többiak régóta nem nyúltak hozzá. több és finomabb állítási lehetőséget enged. A lengyel csak az elektronikát gyártja,
Sztem igazából mindegyik jó, az árat kell nézni.


hat igen most mar csak en is az arat nezem.200ert acstag  vagy 300 ert landi renzo azert nem mindegy.foleg ,h az a gyanum h ha ez igy megy tovabb es sokan gazositanak felemeli ez a ge...i kormany a jovedeki adojat.a k... va any...at.nagyon haragszok rajuk.

jah meg masok is azert jokat mondtak az ac-rol.bar h miben mas vagy jobb azt nem tudom.mindegy.felolem akar ukran is lehet vagy kinai, csak mukodjon jol es megbizhatoan.nekem ennyi a lenyeg.

madmisi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #811 Dátum: 2012.03.21 21:16:35 »
Nekem a Landirenzo Super Eco megy majd a verdába pótkeréktartállyal. 212e. huf lesz (de lehet, hogy még kevesebb, nem akarom elkiabálni.  ::) )+ NKH-s műszaki 1 éven belül.

Coldplay

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 185
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #812 Dátum: 2012.03.21 21:43:13 »
es megkerdezhetem h hol csinaltatod? miert eppen ez? :)

madmisi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 111
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #813 Dátum: 2012.03.21 21:59:52 »
es megkerdezhetem h hol csinaltatod? miert eppen ez? :)

Fő szempont az ár + Landirenzonak elég jól kiépült a szervizhálózata az országban + a távolság. (Cegléden lesz a beszerelés én meg Szolnokon lakok, Kecskeméten dolgozok.)

Csaszi4

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #814 Dátum: 2012.03.27 14:45:35 »
Üdvözlet mindenkinek!

2007 tavaszi 2es kasznijú Toyota Yaris tulaj vagyok, és elegem van a benzin áremelkedéséből! Gázra váltanék, amit Kamiteam cég semmi gond nélkül 260 pénzért elvégezne, Zavoli hengerenkénti rendszerével, és 1 elektromos vezérlésű flashlube beépítésével fejelne meg. Ez eddig mind nagyon is tetszett, csak ma ránéztem a netre és olvasom, hogy nem ilyen szép az élet, főleg ezekkel az új modern motorokkal lehetnek zűrök. Kérdésem a következő, ami az összes embert is igazán izgat. Mennyire rövidítem le a motorom élettartamát? Szereltetett már valaki Aygoba, vagy 3hengeres Yarisba gázt? Van ez irányú tapasztalata? A kocsimban jelenleg 92ekm van, és még legalább 3x ennyi ideig(km-ig) szeretném megtartani!!!!

Van gázos Yaris tulaj itt a fórumon?
Szívesen hallanék 1-2 jó tanácsot valakitől!

Köszönöm!

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #815 Dátum: 2012.03.29 15:08:21 »
Hali,

mint friss toyota corolla E10 1.3 tulaj üdvözlök mindenkit a fórumon. Gázosítás előtt állok. Zavoli rendszerfog belemenni a közeljövőben, és a szerelő műhely a szelephézagra hívta fel a figyelmem, hogy gázosítás után, oda kell figyelni a szelephézag ellenőrzésére.
Remélem van valakinek tapasztalata ezzel a típussal ez ügyben.
Észrevételeit, tapasztalatait szívesen fogadom, előre is köszi.

Üdv: Hosiminh

Coldplay

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 185
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #816 Dátum: 2012.03.30 10:19:55 »
udv!

en is uj vagyok itt.
nekem egy avensis lesz elgazositva apr.19-en.
majd megbeszeljuk a tapasztalatainkat.
minden jot kivanok! :yes:

smart2

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #817 Dátum: 2012.03.30 14:05:03 »
2.0 D4-es direkt befecskendezéses Avensis-be szerintetek sincs olyan verziós gázrendszer ami ne tenné tönkre a rendszert?
Ha mégis van jó fajta, azt hol találom meg és kb mennyi lehet az átalakítás ára?
Köszi
Avensis T25 sedan 2.0 liter, benzin->147lóerő!

mnorbi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #818 Dátum: 2012.03.30 18:15:14 »
Üdv!
Én is uj vagyok itt. Kb 1 hónap mulva rakatom be a gázt 1.8 avensisbe.
Majd beszámolok!
Coldplay te melyik rendszer mellett döntöttél?

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #819 Dátum: 2012.03.30 18:51:38 »
Kb 1 hónap mulva rakatom be a gázt 1.8 avensisbe.

minden jot kivanok! :yes:

köszi a biztatást, remélem majd örömünket leljük a gázos autózásban  :)
én ápr. 13 megyek az átalakításra Bi-Fuel autógáz kft-hez debrecenbe, egy 600x220-as tartály fog bekerülni a pótkerék helyére (szóval ha valaki tud eladó mankókereket az én típusomhoz az szóljon bátran)
ti melyik rendszer mellet döntöttetek és hol rakjátok be?

mnorbi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #820 Dátum: 2012.03.30 19:14:17 »
miskolcon nincs sok variáció. én a közelség és a garancia miatt ez fogom választani:  http://www.autogazasz.hu/
a rendszert még nem választottam ki,érdeklődöm,forumozok,de eddig ahány ember annyi variáció.
a legolcsóbbra 185ezret mondtak. +vizsga, ebben már a benzinbetöltőhöz valo kivezetés is benne van és 43l tartály. azt még ki kell mérniük hogy bele megy.e a nagyobb tartály. az +5ezer.

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #821 Dátum: 2012.03.30 20:21:23 »
miskolcon nincs sok variáció.

én is többnyire itt vagyok miskolcon (koliba), de nyíregyházi, vagyok és vannak szálaim debrecenbe, és gyöngyösre is, szóval én ezt a keleti, északkeleti régiót lefedem, így ezeken a helyeken nézegettem az átalakítást végző műhelyek után, végül debrecent dobta ki a gép nekem  :otlet:

199.000 huf a rendszer, plusz a műszaki (ami nekem májusba úgyis lejár), plusz új forgalmi (ami kicsit bánt mert most lett átíratva nem rég), és a cégnek van sorozat engedélye a corollára, flashlube-t szerintem nem fogom belerakatni, mert eddig az jött le nekem, ha van benne ez a felsőkenő, akkor is ellenőrizni kell a szelephézagot, ha nincs benne akkor is kell (szóval ez a fűstszűrős sapka helyzet  [rohog])

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #822 Dátum: 2012.03.30 20:28:22 »
Miskolci egyetemi koli? Eperkettő megy még?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Hosiminh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 156
Re: Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #823 Dátum: 2012.03.30 21:15:30 »
Miskolci egyetemi koli? Eperkettő megy még?
1, igen, E/5 Bányász
2, hogyne menne, roki is megy három térrel (piros, kék, miller), ezek szerint már rég nem jártál az Egyetem Városba :)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Benzin-Gáz kettös üzem
« Válasz #824 Dátum: 2012.03.30 21:26:41 »
199.000 huf a rendszer, plusz a műszaki (ami nekem májusba úgyis lejár), plusz új forgalmi (ami kicsit bánt mert most lett átíratva nem rég), és a cégnek van sorozat engedélye a corollára, flashlube-t szerintem nem fogom belerakatni, mert eddig az jött le nekem, ha van benne ez a felsőkenő, akkor is ellenőrizni kell a szelephézagot, ha nincs benne akkor is kell (szóval ez a fűstszűrős sapka helyzet  [rohog])

Csak egy kis pontosítás. A flash lube nem azért kell, hogy ne kelljen ellenőrizni a szelepeket, hanem hogy azok ne égjenek be. Nagy különbség. Mindazonáltal a régebbi Toyota motorok (4AFE és társai) állítólag jobban bírják a gázt és elvannak a felső kenő nélkül is.