Szerző Téma: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 109920 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #195 Dátum: 2012.03.21 14:47:35 »
Köszi sarzs!

Időközben megvettem a gyárit ebayen és két darab Thule proride tartót.
Nagyon szuper, mindenkinek ajánlom és belemegy a Thule sines rendszere.
Egy baja van, h nem zárható a gyári tartó, illetve feleslegesen 20 cm magas.( az a,70-es haverom nem tudja felrakni a biciklit a kocsimra-ezt azért ráírhatták volna-pedig 3cm-t ültetve van a gép)-szélzaj van és a fogyi is nőt.

http://www.testbike.hu/velemeny/mtb/cube-ltd-pro

Vettem egy Cube Agree pro-t és most az van párhuzamosan építés alatt az LTD-mmel. (kíváncsi vagyok azt országútit h fogja tartani.)

azt az ultegra szettet megnézném én is:)

nekem van egy proride meg egy freeride tartó

olvastam egy német tesztet, és hiába kerül feleannyiba a freeride, mégis az jött ki tesztgyőztesnek. hiába, a designt meg kell fizetni:)
bár ezek tán a 2008as szériára vonatkoznak
1.4 sol 2004

hunmilan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #196 Dátum: 2014.12.17 14:54:23 »
Sziasztok!

2008-as Aurishoz hátsó fejtámlát (jobb és bal oldali) hol lehet beszerezni? Jó bontót valaki tudna ajánlani akit megkereshetnék? Esetleg jó alkatrész kereskedőt ismertek?

Üdv.
hunmilan

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #197 Dátum: 2014.12.17 22:06:25 »
Sziasztok!

2008-as Aurishoz hátsó fejtámlát (jobb és bal oldali) hol lehet beszerezni? Jó bontót valaki tudna ajánlani akit megkereshetnék? Esetleg jó alkatrész kereskedőt ismertek?

Üdv.
hunmilan
Én megkérdezném a márkaszervízben és utána bontó. Ez gyári alkatrész, szóval a márkaszervízben tutira beszerezhető, kérdés mennyiért. Egy telefont szerintem megér.
Amúgy hova tűnt belőle a fejtámla?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

mesti77

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #198 Dátum: 2014.12.19 15:56:47 »
Ilyen nálunk beszerezhető valahol?
http://usbcar.ru/

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #199 Dátum: 2014.12.19 16:27:28 »
 :yes: Densionnak hívják, és a kategória egyik (ha nem a leg-) jobbja.  ;)

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #200 Dátum: 2014.12.19 17:30:02 »
Ilyen nálunk beszerezhető valahol?
http://usbcar.ru/
nekem is ilyen dension van.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

paolinho

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #201 Dátum: 2016.05.12 08:01:51 »
Bár nem nagyon pörög a topik,  de azért megkérdezném, hogy új Auris-hoz való mankókereke (5x114,3) nincs valakinek eladó elfekvőben?

Tapatalkkal küldve az én Elephone P8000 eszközömről


vanRobert

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #202 Dátum: 2016.09.13 10:24:12 »
Hali!

Toyota Versoba (nem Corolla) szeretnék automatikusan elsötétedő belső tükröt szerelni. Utólag ez megoldható?

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #203 Dátum: 2017.03.09 18:22:19 »
Sziasztok. Vonóhorog régóta van az asszony E11 Corollánján, de nincs index visszajelző. Most fog műszakizni , gondoltam nem kockáztatok, jogszabály szerint kötelező felszerelni a visszajelzőt, ha vonóhorgot kap a kocsi.  Ma vettem egyet / Blink márkájú, Magyar termék egy áramkörös / Hol keressem a megfelelő bekötési pontot az E11-nél?  Kormányburkolat alatt,  vagy valahol a középső légbefuvó mögött?  Azt írják, el kell vágni a gyújtáskapcsolótól ,az index automatához menő pozitív vezetéket, és közé kell bekötni a visszajelzőt.  Hol az automata?  Esetleg milyen színű vezetéket keressek?   Pl. csíkos ?

Köszönöm előre is.
« Utoljára szerkesztve: 2017.03.09 18:39:49 írta Csazso »
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

Csazso

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 520
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #204 Dátum: 2017.03.15 18:50:34 »
Sziasztok. Vonóhorog régóta van az asszony E11 Corollánján, de nincs index visszajelző. Most fog műszakizni , gondoltam nem kockáztatok, jogszabály szerint kötelező felszerelni a visszajelzőt, ha vonóhorgot kap a kocsi.  Ma vettem egyet / Blink márkájú, Magyar termék egy áramkörös / Hol keressem a megfelelő bekötési pontot az E11-nél?  Kormányburkolat alatt,  vagy valahol a középső légbefuvó mögött?  Azt írják, el kell vágni a gyújtáskapcsolótól ,az index automatához menő pozitív vezetéket, és közé kell bekötni a visszajelzőt.  Hol az automata?  Esetleg milyen színű vezetéket keressek?   Pl. csíkos ?

Köszönöm előre is.
Tárgytalan, megcsináltam...
Olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul  !!!

géza báttya

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #205 Dátum: 2017.04.11 11:48:59 »
üdv mindenkinek  :clap : abban kérném a segitséget hogy honnan dudnék beszerezni hátsó lengés csilapitohóz (golyaláb) porvédöt mert nem találok sehol. toyota  corolla vagon 98 1.4 kombi. köszönöm a választ   

kgdh3h

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #206 Dátum: 2017.04.12 15:19:32 »
Szervusztok!

Vásároltam egy háromajtós E11-es Corollát, amibe szeretnék csomagtértálcát vásárolni. Amennyire szemmértékkel néztem valahogy nekem nem áll össze, hogy ez a két méretpontosnak hirdetett darab jobb oldala miért van egyenesre szabva, talán arra gondoltak, hogy a műanyagburkolat eltávolítható legyen akkor is, ha ott a tálca??
Rövidített URL:   https://goo.gl/WgEaBg

A másik kérdés, hogy a bal oldaluk is differenciált, de szerintem a drágább Arsitar formája illeszkedne jobban, nem? Akinek van ötlete tapasztalata, hogy a Rezaw-plastos miért olyan amilyen kérem ossza meg, mert furdal a kíváncsiság!   ::)

Üdv.: kgdh3h

Bassreflex

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #207 Dátum: 2017.05.30 14:40:44 »
Üdv. Márkatársak !

Nézegettem mostanában a szatuna légterelőt, de van egy két aggodalmam. Szélzaj megnő ? Az elektromos ablak, a végállás kapcsolós működik vele, nem zavarja? Egyáltalán érdemes feltenni? Köszi a tapasztalatokat, előre is.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #208 Dátum: 2017.05.30 15:28:41 »
Szervusztok!

Vásároltam egy háromajtós E11-es Corollát, amibe szeretnék csomagtértálcát vásárolni. Amennyire szemmértékkel néztem valahogy nekem nem áll össze, hogy ez a két méretpontosnak hirdetett darab jobb oldala miért van egyenesre szabva, talán arra gondoltak, hogy a műanyagburkolat eltávolítható legyen akkor is, ha ott a tálca??
Rövidített URL:   https://goo.gl/WgEaBg

A másik kérdés, hogy a bal oldaluk is differenciált, de szerintem a drágább Arsitar formája illeszkedne jobban, nem? Akinek van ötlete tapasztalata, hogy a Rezaw-plastos miért olyan amilyen kérem ossza meg, mert furdal a kíváncsiság!   ::)

Üdv.: kgdh3h
Szerintem autóval oda kell menni a bolthoz és belepróbálni.
Még itt is érdemes körülnézni: www.riderauto.hu .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #209 Dátum: 2017.05.30 18:09:56 »
Szervusztok!

Vásároltam egy háromajtós E11-es Corollát, amibe szeretnék csomagtértálcát vásárolni. Amennyire szemmértékkel néztem valahogy nekem nem áll össze, hogy ez a két méretpontosnak hirdetett darab jobb oldala miért van egyenesre szabva, talán arra gondoltak, hogy a műanyagburkolat eltávolítható legyen akkor is, ha ott a tálca??
Rövidített URL:   https://goo.gl/WgEaBg

A másik kérdés, hogy a bal oldaluk is differenciált, de szerintem a drágább Arsitar formája illeszkedne jobban, nem? Akinek van ötlete tapasztalata, hogy a Rezaw-plastos miért olyan amilyen kérem ossza meg, mert furdal a kíváncsiság!   ::)

Üdv.: kgdh3h
Az én autóm egészen más Corolla, de nálam is a jobb oldalon egyenes, mert oldalt van egy fach, amibe lehet aproságokat rakni alatta meg ott az emelő). Ha ezt a műanyagot kiveszem akkor egy rész kimarad. Lehet hogy neked is volt hasonlóan valami, csak már nincs meg?
Ráadásul a 3 ajtós nálunk elég ritka, talán az 5 ajtósra álltak rá? :hmmmm: