Szerző Téma: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 109910 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

TZoli

  • Vendég
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #135 Dátum: 2009.12.14 12:55:17 »
De csak a vezető lába alattin van lyuk, ha akarod este tudok adni gyári cikkszámot, megvan a zacsija még a garnitúrának.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #136 Dátum: 2009.12.14 13:33:32 »
De csak a vezető lába alattin van lyuk, ha akarod este tudok adni gyári cikkszámot, megvan a zacsija még a garnitúrának.
Tudtommal 2009-ben beszállítót váltottak gumiszőnyegből, tavaly télen nem is lehetett gumiszőnyeget rendelni. Azt is vegyétek figyelembe a cikkszámozásnál, hogy az angol és japán padlókialakítása más, így nem csereszabatos a gumiszőnyeg....persze csak ha a corijaitok nem ugyanott készültek.

TZoli

  • Vendég
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #137 Dátum: 2009.12.14 13:41:43 »
HA jól tudom az övé is 2006-os és angol.
Én egyébként úgy néz ki eladom ezt a szőnyeget, nincs a szélein perem és a kosz kicsúszik a kárpitra. Most pont autókozmetikába van a kocsim, 2-re megyek érte. Otthon visszarakom bele az univerzálist, abból nem tud kijönni a dzsuva

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #138 Dátum: 2009.12.14 14:05:47 »
De csak a vezető lába alattin van lyuk, ha akarod este tudok adni gyári cikkszámot, megvan a zacsija még a garnitúrának.
Tudtommal 2009-ben beszállítót váltottak gumiszőnyegből, tavaly télen nem is lehetett gumiszőnyeget rendelni. Azt is vegyétek figyelembe a cikkszámozásnál, hogy az angol és japán padlókialakítása más, így nem csereszabatos a gumiszőnyeg....persze csak ha a corijaitok nem ugyanott készültek.

Enyém is 2006-os angol, és alvázszám alapján adták hozzá a cuccot.
Egyébként tudom, hogy csak a vezető oldalin kellene lyuknak lennie, de ott sincs.  Holnap elhozom a számlát és felhívom őket.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #139 Dátum: 2009.12.14 14:20:45 »
Na én ezért is hagytam fel a gumiszőnyegezéssel.....tavaly akartam venni, nem volt, idén is akartam venni, rosszat hoztak...aztán meguntam....de látom mások is szívnak vele, vagy nincs lyuk vagy a lyukasztásnak hely előkészítés (?), vagy büdös, vagy lecsúszik róla a kosz a kárpitra.....szóval amellett hogy drága, nehéz beszerezni, még sz@r is  :hug:
Nálam marad a szövetszőnyeg...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #140 Dátum: 2009.12.14 14:22:28 »
Nálam egy univerzális van, már a Kadettben is ez volt. Egyelőre nem ragasztottunk tépőzárat az aljára, hogy ott maradjon a helyén, de elég a sarkammal a helyére pöccinteni. Megszoktam.  :ph34r:
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #141 Dátum: 2009.12.14 14:39:39 »
Úgy emlékszem, hogy a gumiszőnyegnél nincs lyuk, csak a helye. Saját kezűleg kell kilyukasztani.

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #142 Dátum: 2009.12.14 16:38:55 »

Lyuk valóban nincs rajta, de van egy kb 4 v 5cm es horony, gyárilag ott volt felakasztva a vállfájára.

A szönyeg meg nem csúszik, nemtudom miért írta Ákos! ( Az alján 1mm érdes gumi van)

Esélye sem lenne a lábtámasz miatt előre csúsznia!

A szaga, gumiból van, nem latex! ;-) ( 1hét és elmegy!)





Konrád

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #143 Dátum: 2009.12.14 16:41:18 »
A szönyeg meg nem csúszik, nemtudom miért írta Ákos! ( Az alján 1mm érdes gumi van)
TZoli írta, hogy a kosz csúszik le róla a kárpitra, ezt idéztem....nem maga a szőnyeg csúszik

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #144 Dátum: 2009.12.14 16:43:05 »
Ez igaz, oldalt van egy kis kosz sáv, de a porszívó hamar összeszedi!
Konrád

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #145 Dátum: 2009.12.14 17:21:51 »

Lyuk valóban nincs rajta, de van egy kb 4 v 5cm es horony, gyárilag ott volt felakasztva a vállfájára.
A szönyeg meg nem csúszik, nemtudom miért írta Ákos! ( Az alján 1mm érdes gumi van)
Esélye sem lenne a lábtámasz miatt előre csúsznia!
A szaga, gumiból van, nem latex! ;-) ( 1hét és elmegy!)


Az enyém nem vállfán jött, hanem zacskóban simán elfektetve. Fel is hívom őket, hogy cseréljék ki nekem egy lyukasra :-) .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #146 Dátum: 2009.12.14 19:06:03 »
Lyuk valóban nincs rajta, de van egy kb 4 v 5cm es horony, gyárilag ott volt felakasztva a vállfájára.
Az enyém nem vállfán jött, hanem zacskóban simán elfektetve. Fel is hívom őket, hogy cseréljék ki nekem egy lyukasra :-) .
[/quote]
de ha egyszer nincs lyukas? :flowers:

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #147 Dátum: 2009.12.15 10:21:31 »
Az enyém nem vállfán jött, hanem zacskóban simán elfektetve. Fel is hívom őket, hogy cseréljék ki nekem egy lyukasra :-) .
de ha egyszer nincs lyukas? :flowers:
[/quote]

A telefonban azt mondták, hogy vagy lyukasnak kell lennie, vagy ottvan a lyuk helye. Na most ez egyik sem. De nem szórakozom vele, a hétvégén kilyukasztjuk/kifúrjuk* egy jóbarátommal. 

* nem tudom, hogy fúrás vagy lyukasztás lesz, ez a srác gépészmérnök, majd megmondja a tutit :-) .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #148 Dátum: 2009.12.15 10:39:41 »
de ha egyszer nincs lyukas? :flowers:
A telefonban azt mondták, hogy vagy lyukasnak kell lennie, vagy ottvan a lyuk helye. Na most ez egyik sem. De nem szórakozom vele, a hétvégén kilyukasztjuk/kifúrjuk* egy jóbarátommal.  
* nem tudom, hogy fúrás vagy lyukasztás lesz, ez a srác gépészmérnök, majd megmondja a tutit :-) .
De remélem egy minimum BME autógépész-mérnök, autószőnyeg szakiránnyal, és gumiszőnyeg lyukasztás témában megírt PHD-val  :D

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #149 Dátum: 2009.12.15 20:10:28 »

De remélem egy minimum BME autógépész-mérnök, autószőnyeg szakiránnyal, és gumiszőnyeg lyukasztás témában megírt PHD-val  :D
[/quote]


Nagyjából megvan :-) . Egyébként ezt csak azért mondtam, mert én sokkal elméletibb ember vagyok ilyen dolgokban és simán kifúrtam volna, és ő mondta, hogy nem szabad, lyukasztani kell, mert úgy profi :-) .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...