Szerző Téma: Tartozékokkal kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 109894 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Chaabee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Helló Mindenkinek!
« Válasz #30 Dátum: 2007.11.06 09:37:23 »
2002-es Corollához keresek gyári CD-s fejegységet. Ha esetleg van valakinek elfekvõben és baráti áron eladná, az kérem, írjon.
Az enyémben, sajnos még a magnós egység van, amit ki szeretnék cserélni. Nem igazán akarok a zenébe invesztálni, mert ahhoz a kevés napi utazáshoz  amit megteszek, teljesen felesleges.
A tippeket, vagy ajánlatokat elõre is köszönöm.
Csabi.

pepino

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
C.Verso kartámasz
« Válasz #31 Dátum: 2007.11.10 19:52:25 »
2007.C.Verso Luna-ba hol lehet kapni könyöktámaszt?
A gyári felhajtható kényelmetlen  konstrukció nekem nem vált be. :szomoru:
Érdeklõdtem már  5-6 márkakereskedésben ,mindenhol ugyanazt a választ adták - gyári tartozékként nincs, utángyártottról nem tudnak - a neten sem találtam. :banging: Ha mégis sikerült valakinek szert tenni egy jó minõségû HASZNÁLHATÓ -ra szivesen venném ha jelezné. :vezetes:

diduka

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 130
Csomagtér tálca
« Válasz #32 Dátum: 2007.12.02 12:13:39 »
Hali!

Esetleg tud vki olyan helyet ahol 1994-es corollához 4 ajtós csomagtér tálcát lehet kapni?
Mindenfélét lehet kapni, csak pont ehhez a típushoz nincs.Néztem már mindenhol,de sehun nincs.
Vhol olvastam, hogy álltíólag lehet olyat kapni ami univerzális csak méretre kell szabni????
Köszike. :crazy:  :toy:
VIN NUMBER: JT..........................
2007. E 15 1.4 D-4D Luna

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #33 Dátum: 2007.12.02 15:03:13 »
Keresd meg Peckát ez ügyben, Õ tud valami ilyen céget.

diduka

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 130
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #34 Dátum: 2007.12.02 15:24:32 »
Köszi az infót!!!!!!!!!! :10:  :toy:
VIN NUMBER: JT..........................
2007. E 15 1.4 D-4D Luna

Totoka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #35 Dátum: 2007.12.13 14:09:11 »
Sziasztok!



Segítséget szeretnék kérni, hátha vki okosabb v. tájékozottabbak, mint Toyota szervízes illetõk. Szóval a problémám: Aurishoz szeretnék gyári csomagtértálcát, A kiegészítõk katalógusa szerint kettõ fajta van, alsó és felsõ csomagtértálca. Na ez vajon mit jelent? Aki bármi infoval rendelkezik kérem írja meg.
Elõre is köszönöm..

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #36 Dátum: 2007.12.13 21:06:30 »
Alsó és felsõ?  :shock:
Holnap megnézek egy katalógust. Én csak egyfélérõl hallottam eddig.
Itt is csak egyféle van.

Totoka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #37 Dátum: 2007.12.14 16:19:27 »
Igen én is csodálkoztam ezen a kétféle variáción, de a szalonból is elküldtek, hogy nem tudják melyik kellene nekem. Azért elõre is köszönöm.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #38 Dátum: 2007.12.14 17:34:54 »
elküldtek???  szó szerint? ez nagyon morbid így lassan 2008ba :rohog:
kisa
born to ride

Totoka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #39 Dátum: 2007.12.14 21:03:28 »
Pontosabban Hétfõn voltam bennt, mikor is nem tudtak segíteni. Azt mondták utánanéznek és visszahívnak, ami Kedden megtörtént, cskhogy akkor jöttek ezzel a kétféle van, de nem tudjuk melyik kéne sztorival és hogy majd hívnak ha van vmi info. Na azóta sem hívtak.... Ez az én olvasatomban burkolt lerázás. Amúgy katalógusból a két szám: PZ434-E1303-PJ és PZ434-E1304-PJ. Fényképen is látszik, csak az nincs mellé írva melyik van a képen....
De valóban ciki így 2008 tájékán egy hivatalos márkakereskedésben....

Ozvego

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #40 Dátum: 2007.12.26 12:47:35 »
Szerintem jobban jársz, ha itt körülnézel:
http://www.riderauto.hu/?page=talalatok&fac=16&ctype=53&des=%25

üdv,
Ozvego
04 Corolla 1.4 VVT-i HB SOL.

Totoka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #41 Dátum: 2007.12.27 16:22:08 »
Köszi az infókat. A probléma megoldódott Köszönet a karcagi Road Service-nek. A pótkeréktõl föggõen van kettõ. Gondolom rendelhetõ teljes értékû pótkerék is. Mankókerekes Aurishoz a második ...E1304... kell. Tökéletesen passzol.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

.gp

  • Vendég
hûtõs könyöklõ
« Válasz #42 Dátum: 2008.05.24 07:06:24 »
elkaptam egy beszelgetest egy buszon meg anno, hogy letezik ilyen cucc, amit az elso ulesek koze be lehet szerelni, viszont akarmennyit guglizok csak hatsouleshez talalok. letezik ilyen? tudna esetleg valaki bovebb infot rola?
1.6os 99es toyota corollam van, a csapottseggu, es mivel nagyon nem ertek hozza meg mindig nem tudom hogy ez a lift vagy a hatchback :)
valaszokat elore is koszonom!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Tartozékokkal kapcsolatos kérdések
« Válasz #43 Dátum: 2008.05.24 15:15:00 »
Idézetet írta: "Totoka"
Köszi az infókat. A probléma megoldódott Köszönet a karcagi Road Service-nek. A pótkeréktõl föggõen van kettõ. Gondolom rendelhetõ teljes értékû pótkerék is. Mankókerekes Aurishoz a második ...E1304... kell. Tökéletesen passzol.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!


Nincs teljes kerék az Aurishoz. A D-CAT verzióhoz viszont nem jár pótkerék, csak defektjavító. Ez adhatja a különbséget.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: hûtõs könyöklõ
« Válasz #44 Dátum: 2008.05.24 15:21:19 »
Idézetet írta: ".gp"
elkaptam egy beszelgetest egy buszon meg anno, hogy letezik ilyen cucc, amit az elso ulesek koze be lehet szerelni, viszont akarmennyit guglizok csak hatsouleshez talalok. letezik ilyen? tudna esetleg valaki bovebb infot rola?
1.6os 99es toyota corollam van, a csapottseggu, es mivel nagyon nem ertek hozza meg mindig nem tudom hogy ez a lift vagy a hatchback :)
valaszokat elore is koszonom!


Lehet, hogy velem van a gond, de mirõl is hallottál a buszon? Mi az amit elõre lehet berakni?

Liftback:


Hatchback: