Szerző Téma: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)  (Megtekintve 107484 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #135 Dátum: 2010.04.01 22:31:43 »
A leggagyibb noname is 8 rongy.

A leggagyibb noname 4 rongy, persze nem is olyat akartam... Egyébként a gyári az kulcsos vezérlésű vagy távvezérlős? Lehet érdemes lenne körülnézni bontósoknál is gyári ügyben...  :otlet:

Lehet távvezérlős is és anélküli is. De lényegtelen, mindegyikhez lehet társítani!
Xanyi

BeaB

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #136 Dátum: 2010.05.20 09:43:24 »
Sziasztok!

Nem tud valaki eladó hátsó ablaktörlő KART?  Egy ismerősöm hülyének nézett és mondta, hogy menjek tescoba és vegyek ott. Én meg őt néztem hülyének, mert nem hátsó ablaktörlő gumilapátot mondtam neki, hanem kart. A műanyag burkolatot, amibe beilleszthető a gumilapát:)
Na szóval: tud valaki segíteni ebben?
Próbáltam bontókat hívni, de sehol nincs, csak gyári 17ezerért :S

 

pzs

  • Vendég
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #137 Dátum: 2010.05.20 11:28:15 »
Sziasztok!

Nem tud valaki eladó hátsó ablaktörlő KART?  Egy ismerősöm hülyének nézett és mondta, hogy menjek tescoba és vegyek ott. Én meg őt néztem hülyének, mert nem hátsó ablaktörlő gumilapátot mondtam neki, hanem kart. A műanyag burkolatot, amibe beilleszthető a gumilapát:)
Na szóval: tud valaki segíteni ebben?
Próbáltam bontókat hívni, de sehol nincs, csak gyári 17ezerért :S

Mondjuk itt. 17nel olcsobb...

Arra viszont figyelj, hogy japan vagy francia, mert mas-mas lapat (nem a gumi resze, hanem amiben a gumi van... ugye ez is leveheto a karrol) kell ra... Mondjuk ez esetben mindegy, mert ehhez van lapat is, de ha esetleg talalsz csak kart valahol akkor arra figyelj, hogy kompatibilis legyen... :flowers:

BeaB

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #138 Dátum: 2010.05.20 11:53:10 »

Hát...17-nél biztos olcsóbb, de ha már 12-t kiadok egy használtra, akkor 17et egy vadonatújra is kiadok(az én lüke felfogásom szerint ::) )
Köszönöm a tanácsot, mindenféleképp fogok ezekre figyelni.
Végülis akárhányszor hívom a bontókat, mindig mondom, hogy 2000-es Yarisra kell. Gondolom ők sejtik, hogy azok még japán kezek munkái:)
Mégegyszer köszönöm!!!


Sziasztok!

Nem tud valaki eladó hátsó ablaktörlő KART?  Egy ismerősöm hülyének nézett és mondta, hogy menjek tescoba és vegyek ott. Én meg őt néztem hülyének, mert nem hátsó ablaktörlő gumilapátot mondtam neki, hanem kart. A műanyag burkolatot, amibe beilleszthető a gumilapát:)
Na szóval: tud valaki segíteni ebben?
Próbáltam bontókat hívni, de sehol nincs, csak gyári 17ezerért :S

Mondjuk itt. 17nel olcsobb...

Arra viszont figyelj, hogy japan vagy francia, mert mas-mas lapat (nem a gumi resze, hanem amiben a gumi van... ugye ez is leveheto a karrol) kell ra... Mondjuk ez esetben mindegy, mert ehhez van lapat is, de ha esetleg talalsz csak kart valahol akkor arra figyelj, hogy kompatibilis legyen... :flowers:

Newser

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Yaris Immo
« Válasz #139 Dátum: 2011.01.02 20:09:30 »
Sziasztok!
10eves Yaris nem ismeri fel az immo a kulcsokat es a szervizben sem tudtak megcsinalni illetve felismertetni.
Egyszer csak jo lett korrektek voltak nem kellett fizetni elhoztam de azota megint elojott a problema.
Mit tudtok javasolni ?
Elore is koszi.

wetzi7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #140 Dátum: 2011.02.01 15:35:55 »
Sziasztok,

2001/11 Yaris TSporthoz keresek szonyegkeszletet, (!)lehetoleg itthon. Varom a jobbnal jobb tippeket ;-))

Elore is koszi,

w7

ui: Ebayes megoldasokat magam is talaltam=))

tomcsyk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 49
  • Yaris Verso 1.5 VVT-I (2003)
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #141 Dátum: 2011.03.21 10:24:32 »
Sziasztok
Gyári központizáras meta systemes riasztomhoz szeretnék beszereltetni két első elektromos ablakomhoz ablakfelhuzó modult. Márkaszervízben 6 ezerért láttam csak a kütyüt. A meta systemes riasztóba belehet ilyet építeni? Illetve mennyi munkával jár egy ilyet berakni? Mert a 6 ezren kívül még túl sok munkadíjat nem akarok rászánni a dologra! Köszi aki tud segíteni! :cool2:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #142 Dátum: 2011.03.21 10:52:40 »
A SeTech a forgalmazó, kérdezd meg náluk sztem.  :flowers:
         

wetzi7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #143 Dátum: 2011.03.28 12:28:58 »
Sziasztok,

elég együgyü a kérdés de felteszem:

hol kell keresnem a 2001-es Yaris TSport-on a pollenszűrőt (már ha van benne egyáltalán) ? És kb. ennek a cseréje (ha van benne) mekkora költséget jelent(het).

üdv,
Wetzi7 

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #144 Dátum: 2011.03.28 15:48:32 »
Sziasztok,

elég együgyü a kérdés de felteszem:

hol kell keresnem a 2001-es Yaris TSport-on a pollenszűrőt (már ha van benne egyáltalán) ? És kb. ennek a cseréje (ha van benne) mekkora költséget jelent(het).

üdv,
Wetzi7 
alsó kesztyűtartót ki kell venni(a kinyitott kesztyűtartó két oldalát befelé nyomod és magad felé húzod), és a mögötte található vízszintes tálcát kihúzni. a tálcába van betéve a szűrő.

4000 ft körül van a gyári.

wetzi7

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #145 Dátum: 2011.03.28 16:07:50 »
Megatenksz az infókért
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.28 16:09:11 írta kleingy »

Norbertó

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #146 Dátum: 2011.04.20 09:51:59 »
Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy hová szerelik a Yarisokba a Meta riasztót? Ki szeretném cserélni benne az akkukat, de eddig nem találtam meg...

Köszi.

mitkin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #147 Dátum: 2011.06.16 20:43:03 »
Üdvözlet Mindenkinek!

Most lettem boldog tulajdonosa egy '99-es Yarisnak (1.0). Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudnátok-e magyar kezelési utasítást küldeni vagy linkelni valahonnan.
(Nagyapámat is meggyőzte a kis jószág, a napokban vesz ő is egy hasonló korút. Kérte, hogy szerezzek már kezelésit hozzá neki is, ezért lenne fontos, hogy magyar nyelvű legyen.)

Előre is hálás köszönetem.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #148 Dátum: 2011.06.16 21:11:30 »
Elektronikusan magyarral én még nem találkoztam. Ha nem kapsz kölcsön vkitől fénymásolni egyet, akkor pár ezresért lehet rendelni bármelyik márkakereskedésben.  :)
         

mitkin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #149 Dátum: 2011.06.16 21:17:55 »
Köszi.
Szkennelve nincs meg valakinek esetleg?