Szerző Téma: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)  (Megtekintve 107423 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: tetõcsomagtartó
« Válasz #90 Dátum: 2007.08.22 22:28:56 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "Thomas"
Sziasztok!

A problémám a következõ: A Yarishoz van egy gyári tetõcsomagtartóm, azonban ano még zár nélkül vettem, tehát a zár helyén csak gumidugó van. Szeretnék hétvégéig zárat venni hozzá, de nem hiszem hogy ezt kizárólag a márkakereskedésben lehetne elinzézni, hiszen kipróbáltam egy Thule márkájú zárját és hibátlan volt,ebbõl gondolom hogy ez nem márkafüggõ. Szerintetek hol a legegyszerûbb beszerezni???

Thomas


Én nemrég nézegettem a Corollára tetõsínt. A gyári  :toy: olcsóbb mint a Thule. Lehet hogy a zár amit keresel az is olcsóbb a gyári.


Köszönöm a véleményt. Egyenlõre a Bárdinál is kinéztem egy 4 kulcsos zárkészletet, de elõtte felhívom  :toy: Toyotáékat,hogy mit-mennyit mondanak rá.

petrope

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
CD
« Válasz #91 Dátum: 2007.08.25 16:12:38 »
Sziasztok!
2000-es Yarist vettünk most, magnós konzollal.
Létezik forrás ahonnan cd-s konzolt lehet beszerezni?
Köszi

Ethan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #92 Dátum: 2007.08.27 23:29:14 »
hello! Most szereztem be egy 99 es yaris harmonyt. Elég alap modell de csak 7000!!!! km volt benne, nem lehetett kihagyni. Viszont ami nagyon hiányzik belõle az az az ablakemelõ. Sok ajánlatot kaptam de mind felakarta rombolni a kézifék alatt burkolatot a kapcsoló miatt. Szeretném ha eredeti helyén lenne a kapcsoló. Vagyis elsõ ajtókhoz kellene belsõ kárpit ablakemelõ elõkészítéssel. Tudtok ajánlani valami helyet ahol érdemes érdeklõdni, illet még az érdekelne hogy a kárpit alsú mûanyag része leválasztható e a felsõ részrõl, Mert akkor talán nem kellene nagyon szöszölni a színkód miatt. Minden reakcióért hálás vagyok!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #93 Dátum: 2007.08.28 07:29:34 »
Szerintem elsõ körben a bontókat kellen megkérdezned (a listájukat megtalálod a honlapunkon).
 :kacsint:

Zoten

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #94 Dátum: 2007.10.29 22:49:09 »
Hello
Újabban nézegetek yaris ts-eket és azt szeretném kérdezni h milyen pótkerék van yarisban(teljesértékû vagy szükség)?
Toyota Group

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #95 Dátum: 2007.10.30 00:53:04 »
Idézetet írta: "Zoten"
Hello
Újabban nézegetek yaris ts-eket és azt szeretném kérdezni h milyen pótkerék van yarisban(teljesértékû vagy szükség)?


Nekem szükség-kerék van benne. Nem is férne bele nagyobb.

Zoten

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #96 Dátum: 2007.10.30 09:35:10 »
hi
Kösz a gyors választ.
Ennek nem nagyon örülök, mert azon gondolkoztam h lpg-t bele kéne tenni, így annyiért mászkálok vele mint egy sima 1.0-ással de még is jól megy a gép. De ha szükségpótkerék van akkor nem olyan egyszerû megoldani :hmm:  Lehet hogy végül egy dízel yaris lesz.
Toyota Group

leszilaci

  • Vendég
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #97 Dátum: 2007.10.30 11:57:57 »
Idézetet írta: "Zoten"
... azon gondolkoztam h lpg-t bele kéne tenni, így annyiért mászkálok vele mint egy sima 1.0-ással de még is jól megy a gép. De ha szükségpótkerék van akkor nem olyan egyszerû megoldani :hmm:  Lehet hogy végül egy dízel yaris lesz.

szia
vvti-k egyébként sem szeretik a gázt, elkopnak tõle :szomoru: ...van a fórumon valahol "gázos" topik ott esetleg beleolvashatsz pár történetbe.

Zoten

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 17
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #98 Dátum: 2007.10.30 18:06:00 »
Majd utánaolvasgatok. :hmm:
Mondjuk a gázról mondanak sok rosszat, DE volt egy opelunk ami gyárilag gázos volt 120 ezer km-el vettük 320 ezer km-nél adtuk el. A motoron 1 csavar nem lett meglazítva csak az amúgy is szükségesdolgok lettek cserélve ( olaj, szûrõk, szíjak). Úgyhogy nekem csak pozitív tapasztalataim vannak róla. A vvti-be sincs semmi különleges ami sztem tönkremehetne még talán a szelepnyitás tartósabb megoldás, mint a hidrotõkés. Az olaj ugyanúgy keni a dolgokat mint normál autók esetén.
Toyota Group

pietro

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
tolatóradar
« Válasz #99 Dátum: 2007.12.10 11:16:40 »
Sziasztok!
Most regisztráltam magam és máris egy kérdéssel fordulok hozzátok. Próbáltam utána nézni a dolognak, de úgy láttam a tolatóradarról még nem esett szó itt a fórumon, vagy csak én nem voltam eléggé figyelmes.

1000-es Yaris I.-be szeretnék tolatóradart tenni, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Milyet javasoltok? Neten olvasgattam, nem nehéz a telepítés... A lökhrító leszerelésében kérnék még segítséget, hogyan kell leszedni? Nem szeretnék semmilyen fület eltörni!

Üdv,
pietro

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: tolatóradar
« Válasz #100 Dátum: 2007.12.10 19:44:33 »
Idézetet írta: "pietro"
Sziasztok!
Most regisztráltam magam és máris egy kérdéssel fordulok hozzátok. Próbáltam utána nézni a dolognak, de úgy láttam a tolatóradarról még nem esett szó itt a fórumon, vagy csak én nem voltam eléggé figyelmes.

1000-es Yaris I.-be szeretnék tolatóradart tenni, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Milyet javasoltok? Neten olvasgattam, nem nehéz a telepítés... A lökhrító leszerelésében kérnék még segítséget, hogyan kell leszedni? Nem szeretnék semmilyen fület eltörni!

Üdv,
pietro



Én nem akarlak bántani/megsérteni, de ha fogsz 4db piros kólásüveget (bólyának), kimész egy teszkóparkolóba és nekiállsz gyakorolni az sokkal többet ér.
A Yaris kicsi autó és hátrafelé olyan jól fordul (majdnem a kocsi seggénél van a kerék), hogy kellõ gyakorlással radar nélkül is be tudsz állni bárhová.

pietro

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: tolatóradar
« Válasz #101 Dátum: 2007.12.10 20:56:46 »
Nem sértõdöm meg  :kacsint:
Nem nekem lesz az autó, hanem a barátnõmnek, akinek ez lesz az elsõ autója. 8 éve van jogsija, de nem vezetett azóta, úgyhogy a rutinvizsga már nagyon régen volt. A héten fogjuk átvenni az autót, úgyhogy vigyázni szeretnénk rá.
Elõször persze a tescóparkolóban fogunk gyakorolni, ez nem maradhat ki, amíg nem érzi az autót, nem szeretném kiengedni a forgalomba.

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #102 Dátum: 2008.07.02 17:01:19 »
Sziasztok!

Yaris I-hez egy nyarat használt kerékőr eladó! (autócseréből megmaradt)
Tel.: 06-20/571-5225
BekeN

Godlike

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #103 Dátum: 2008.07.18 07:56:47 »
Sziasztok van egy pár felesleges első ablaklégterelőm. Heko márkájú Yaris2-re. Eladnám nekem nem kell! ::)
Yaris II d4d 2006

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Re: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #104 Dátum: 2008.08.03 17:59:38 »
Sziasztok
Kérdésem kinek van tapasztalata Yarisz I-hez tetőcsomagtartóval? Milyet honan? menyiért?
kösszi