Szerző Téma: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)  (Megtekintve 107435 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #60 Dátum: 2007.04.16 13:54:06 »
Idézetet írta: "ludus"
Sziasztok!

Rég nem jártam erre, lehet nem is itt kéne kérdeznem de meg tudná nekem valaki mondani hogy mennyibe kerülne egy 2004-es yarisba egy klíma utólagosan? Nincs valakinek esetleg eladó (volt annak idején vmi akció ha jól emlékszem fél áron adták)? Érdemes esetleg bontottat venni? Csináltatott valaki egyáltalán ilyet a fórumról?

Minden választ megköszönnék!

 :)


KLaco majd jön, és megmondja a frankót, mert õ szereltett nemrég akciósat. De ha jól emléxem még úgy is majd 200 ezer...
Az tuti, hogy listaáron 200 felett van az új + beszerelés.

Ha találsz olcsón bontottat, akkor azt is érdemes lehet megvenni, hisz nem hinném hogy még akár egy 100 ezer km-t futott Yarisba is baja lenne a klímakompresszornak...
Csak hát ritka, mert az autók általában elõröl törnek, ahol ott a kompresszor, a klímahûtõ, és a csövek. Szal fejreállított autóból kell bontani  :kacsint:
Xanyi

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #61 Dátum: 2007.04.16 21:03:29 »
Beszerelve, feltöltve gázzal alulról súrolta a 200-at, ha jól rémlik, rég volt már. Szuperül mûködik, bár én még csak párátlanításra használtam, mert nem ültem már benne 1 ideje, de ha jön a meleg, majd elkérem néha anyutól, mert a Coriban már most ilyen 22 fokban is meg lehet pusztulni, ha kint van a napon  :szomoru: Ja, és nem megy tõle rosszabbul  :kacsint: Kéne szerezni hátulról belemenõs Yarist, abból lehetne operálni, amúgy a kompresszor sztem nem szokott sérülni, csak a csövek, meg a hûtõ a cserés a frontális balhénál, persze nem a 120-al fának menõs mutatványról van szó, hanem az éppen GTK-sról  :kacsint:
Laco 73 :D

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #62 Dátum: 2007.04.16 21:16:05 »
Idézetet írta: "KLaco"
Beszerelve, feltöltve gázzal alulról súrolta a 200-at, ha jól rémlik, rég volt már. Szuperül mûködik, bár én még csak párátlanításra használtam, mert nem ültem már benne 1 ideje, de ha jön a meleg, majd elkérem néha anyutól, mert a Coriban már most ilyen 22 fokban is meg lehet pusztulni, ha kint van a napon  :szomoru: Ja, és nem megy tõle rosszabbul  :kacsint: Kéne szerezni hátulról belemenõs Yarist, abból lehetne operálni, amúgy a kompresszor sztem nem szokott sérülni, csak a csövek, meg a hûtõ a cserés a frontális balhénál, persze nem a 120-al fának menõs mutatványról van szó, hanem az éppen GTK-sról  :kacsint:


Kössz a válaszokat, asszem utánan nézek a dolognak... Ha valaki tud esetleg valamit ne tartsa magában  :kacsint:
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

leszilaci

  • Vendég
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #63 Dátum: 2007.04.17 09:07:08 »
Idézetet írta: "KLaco"
Beszerelve, feltöltve gázzal alulról súrolta a 200-at, ha jól rémlik, rég volt már...

KLaco...ha jársz Andrisnál, esetleg kérdezd meg, hogy tud-e....hátha
(én majd majd, talán 1-2hónap múlva fogok nála járni)

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #64 Dátum: 2007.04.17 20:03:03 »
Hát sajna hívtam bontókat, nem lettem sokkal okosabb... Az új meg 300k ...  :(
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #65 Dátum: 2007.04.17 21:34:49 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "KLaco"
Beszerelve, feltöltve gázzal alulról súrolta a 200-at, ha jól rémlik, rég volt már...

KLaco...ha jársz Andrisnál, esetleg kérdezd meg, hogy tud-e....hátha
(én majd majd, talán 1-2hónap múlva fogok nála járni)
Remélem mostanában nem kell menni, max vezérmûszíj miatt, de amiatt még telefonon is felhívom elötte árajánlat miatt.
Laco 73 :D

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #66 Dátum: 2007.04.22 20:03:17 »
na úgy néz ki lenne egy ajánlat beépítéssel együtt 150-ért... elég láma vagyok az ilyen dolgokhoz, mik lehetnek a dolog buktatói?
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #67 Dátum: 2007.04.22 22:07:57 »
Az szupi lenne, de az bontott, vagy új? Ki szereli be, márkaszervíz/ "hozzáértõ szaki"?
Laco 73 :D

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #68 Dátum: 2007.04.23 08:37:45 »
Idézetet írta: "KLaco"
Az szupi lenne, de az bontott, vagy új? Ki szereli be, márkaszervíz/ "hozzáértõ szaki"?


használt a cucc, itt találtam a fõoldalon a srác elérhetõségét (tte), azt mondta hogy a beszerelésben is tudna segíteni...
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #69 Dátum: 2007.04.24 16:03:43 »
új kérdés:
valyon mennyiért építenének be márkaszervízben egy bontott klímát?  - munkadíj + gázfeltöltésre gondoltam...
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #70 Dátum: 2007.04.24 20:55:43 »
2, 2,5 óra munkadíjat lehet elszámolni érte. +gázfeltöltés 10-15 között valahol.
Az ékszíjra kell vigyázni, ne legyen túl feszes, és túl laza se.
Laco 73 :D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #71 Dátum: 2007.04.24 21:23:45 »
Idézetet írta: "KLaco"
2, 2,5 óra munkadíjat lehet elszámolni érte. +gázfeltöltés 10-15 között valahol.
Az ékszíjra kell vigyázni, ne legyen túl feszes, és túl laza se.


2,5 óra? Kicsit nekem kevésnek tûnik... Tényleg ilyen hamar beszerelték?? És csak egy ember dolgozott rajt?
Xanyi

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #72 Dátum: 2007.04.24 21:28:03 »
Nem tom, nem voltam ott, mert sokáig tartott. 8:15 tõl 13:00ig volt bent, ezalatt zöldkártya, +3 éves szervíz is megvolt. Klíma már 11kor bent volt az fix, hogy hányan, azt ne kérdezd :oops:
Laco 73 :D

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #73 Dátum: 2007.04.24 21:39:13 »
Idézetet írta: "KLaco"
Nem tom, nem voltam ott, mert sokáig tartott. 8:15 tõl 13:00ig volt bent, ezalatt zöldkártya, +3 éves szervíz is megvolt. Klíma már 11kor bent volt az fix, hogy hányan, azt ne kérdezd :oops:


hát igen ezért kérdeztem a dolgot...
egy 25 ezres árajánlat van a beépítésre / gázfeltöltésre, gondolom aki bevállal ilyet (és tud pl. gázt tölteni) látott már ilyet... gondolom a mûszerfalban már gyárilag elõ vannak készítve a kábelek, csak rá kell dugni  kapcsolót meg a többi cuccnak is megvan a helye a motrotérben stb...
gondolom én...  :roll:
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #74 Dátum: 2007.04.24 22:39:00 »
Hely az mindenre ki van találva. A bontáskor minden alkatrész kell, vannak bilincsek, kábelrögzítõk, stb, azok is fontosak. Ami nem oldható, ahelyett másikat kell venni sajna, de nem drága a gyorskötözõ. Hétvégén lefotózom a beépítést, ha nem zavar, hogy koszos a mocitér  :oops:
Laco 73 :D