Szerző Téma: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)  (Megtekintve 107403 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #30 Dátum: 2007.03.01 11:52:53 »
Tesco-s - ocsanos-ba is ki lehet fogni jobbat. Ha a félig-meddig testreszabhatós, a fölösleges részek levágását lehetõvé tevõ fajtából veszel az elég jó a yarisba. Nekem is ilyen van télire. Mivel a Yarisban viszonylag kevés a hely, nem tud elcsúszkálni a szõnyeg.
A kritikus pont a lábtámasz s a kuplungpedál környéke tud lenni. Ha nem jól illeszkedik a szõnyeg akkor nem kényelmes a lábtámasz vagy beleakadhat a kuplungpedál a szõnyegbe...
A gyári ts textilszõnyeg nagyon szép, de szinte sajnálom használni... Kell rá szõnyegvédõ védõszõnyeg.  :nagymosoly:

grastone

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 465
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #31 Dátum: 2007.03.01 11:57:57 »
Köszi mindenkinek a tanácsokat.

Tegnap megnéztem az auchan-os felhozatalt. 2000-5000 között voltak az árak a jól faraghatónak tûnõ készlet 3500 környékén volt. Annak viszont egy hátránya hogy a carinában is pont olyan van és állandóan elmászik. Szóval lehet rákérdezek valamelyik szalonban lehet e esetleg még kapni ilyesmit ócsóért.
Grastone  Carina Є 1.6 Sedan

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #32 Dátum: 2007.03.01 20:50:26 »
Sziasztok!

Sikerült végre szereznem egy alig használt gyári csomagrartót a Yarisomra... Azt viszont nem vágom hogy kell rá felrakni... A fém részen ami a kaszniba "kapaszkodik" nem kéne lenni valami guminak hogy ne karcolja össze a festést? Valaki akinek ilyen gyári csomagtartója van nem rakna be egy fényképet ide errõl a részrõl? Örök hálám üldözné  :nagymosoly:

ludus
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #33 Dátum: 2007.03.01 22:01:37 »
Nem tom srácok, ti mire rakjátok, én a gyári szõnyegre raktam rá a tálcát, így nem csúszik, a gáz tövéig nem ér el, a Toyota logo meg ott van a kocsi elején, meg hátulján, meg kormányán, nekem ennyi elég  :kacsint:
Laco 73 :D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #34 Dátum: 2007.03.01 23:43:02 »
Idézetet írta: "ludus"
Sziasztok!

Sikerült végre szereznem egy alig használt gyári csomagrartót a Yarisomra... Azt viszont nem vágom hogy kell rá felrakni... A fém részen ami a kaszniba "kapaszkodik" nem kéne lenni valami guminak hogy ne karcolja össze a festést? Valaki akinek ilyen gyári csomagtartója van nem rakna be egy fényképet ide errõl a részrõl? Örök hálám üldözné  :nagymosoly:

ludus


Adnak hozzá elvileg egy átlátszó öntapadós valamit, amit a karosszériára kell ragasztani.
Esetleg úgy tudnád megoldani a dolgot, hogy a tetõcsomagtartó fém részére ragasztasz egy textildarabot!
Xanyi

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #35 Dátum: 2007.03.02 10:43:46 »
Idézetet írta: "Xanyi"

Adnak hozzá elvileg egy átlátszó öntapadós valamit, amit a karosszériára kell ragasztani.
Esetleg úgy tudnád megoldani a dolgot, hogy a tetõcsomagtartó fém részére ragasztasz egy textildarabot!


Gondoltam hogy kéne hogy legyen rajta valami "karcolásgátló", no majd ragasztok rá valamit!
Mondjuk érdekes hogy a Toyota által adott öntapadós cuccott a karosszériára kell ragasztani mert ezzel igencsak úgy áll a dolog hogy csak 1 autóra lehet használni a csomitartót ami elég mókás...
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #36 Dátum: 2007.03.02 11:57:44 »
Idézetet írta: "ludus"
Idézetet írta: "Xanyi"

Adnak hozzá elvileg egy átlátszó öntapadós valamit, amit a karosszériára kell ragasztani.
Esetleg úgy tudnád megoldani a dolgot, hogy a tetõcsomagtartó fém részére ragasztasz egy textildarabot!


Gondoltam hogy kéne hogy legyen rajta valami "karcolásgátló", no majd ragasztok rá valamit!
Mondjuk érdekes hogy a Toyota által adott öntapadós cuccott a karosszériára kell ragasztani mert ezzel igencsak úgy áll a dolog hogy csak 1 autóra lehet használni a csomitartót ami elég mókás...


Látom Pesten vagy. A tavaszi találkozóra jössz? Csak mert akkor tudnék adni jóminõségü öntapadós textilt ami jó erre a célra, vagy esetleg még olyat is amit a kasztnira kell ragasztani, bár abból lehet hogy nincs már annyi...
Xanyi

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #37 Dátum: 2007.03.02 12:32:54 »
Idézetet írta: "Xanyi"

Látom Pesten vagy. A tavaszi találkozóra jössz? Csak mert akkor tudnék adni jóminõségü öntapadós textilt ami jó erre a célra, vagy esetleg még olyat is amit a kasztnira kell ragasztani, bár abból lehet hogy nincs már annyi...


A találkozóra nem hiszem hogy megyek (idõhiány), de kössz a segítséget!
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

sziszi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #38 Dátum: 2007.03.05 13:45:20 »
Új Yarisba rakatott be valaki kihangósítót? Még mindig a némítás funkció érdekel, hogy tudja-e a gyári MP3/WMA fejegység vagy relézni kell?

Másik kérdésem: hogyan lehet kiszedni vezetõoldali kesztyûtartó alatti, jobb oldali panelt? (Ide szokás tenni a Start/Stop gombot, meg a Bluetooth kihangosító kezelõpaneljét.) Be kéne süllyeszeteni a kezelõt.  8)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #39 Dátum: 2007.03.05 18:39:15 »
Idézetet írta: "sziszi"
Új Yarisba rakatott be valaki kihangósítót? Még mindig a némítás funkció érdekel, hogy tudja-e a gyári MP3/WMA fejegység vagy relézni kell?

Másik kérdésem: hogyan lehet kiszedni vezetõoldali kesztyûtartó alatti, jobb oldali panelt? (Ide szokás tenni a Start/Stop gombot, meg a Bluetooth kihangosító kezelõpaneljét.) Be kéne süllyeszeteni a kezelõt.  8)


Ilyet még sajna nem csináltam, de kell lennie egy lábnak a rádión ami a némítás. Asszem tudja...
Xanyi

sziszi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #40 Dátum: 2007.03.07 17:29:12 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Ilyet még sajna nem csináltam, de kell lennie egy lábnak a rádión ami a némítás. Asszem tudja...

Köszi, de kicsit konkrétabb válaszokra vágyom. :-)

Blondpearl

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #41 Dátum: 2007.04.04 14:36:32 »
Hali, meg tudnátok mondani, hogyan kell beszerelni a Security mögé (a középkonzolon) led-t? A cél, hogy olyan hatást keltsen, mintha lenne riasztó az autóban. Azt már megtaláltam, ahol le van írva, hogy a középkonzolt hogyan kell lemezteleníteni. Viszont nem tudom, hogy a led beszerelése pontosan hogyan is megy, gondolom kell hozzá valamilyen vezeték, és hogy lehetne az aksira rácsatlakozni?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #42 Dátum: 2007.04.04 14:53:32 »
Idézetet írta: "Blondpearl"
Hali, meg tudnátok mondani, hogyan kell beszerelni a Security mögé (a középkonzolon) led-t? A cél, hogy olyan hatást keltsen, mintha lenne riasztó az autóban. Azt már megtaláltam, ahol le van írva, hogy a középkonzolt hogyan kell lemezteleníteni. Viszont nem tudom, hogy a led beszerelése pontosan hogyan is megy, gondolom kell hozzá valamilyen vezeték, és hogy lehetne az aksira rácsatlakozni?


Van ott LED gyárilag. Nem?
Xanyi

Blondpearl

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #43 Dátum: 2007.04.04 14:55:21 »
Idézetet írta: "Xanyi"

Van ott LED gyárilag. Nem?


Fúúú, nemtom. Még nem szedtem szét! De ha van, mit kell csinálni, hogy villogjon is?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #44 Dátum: 2007.04.04 17:21:51 »
Idézetet írta: "Blondpearl"
Idézetet írta: "Xanyi"

Van ott LED gyárilag. Nem?


Fúúú, nemtom. Még nem szedtem szét! De ha van, mit kell csinálni, hogy villogjon is?


Úgy értettem, hogy van ott LED, és villog is gyárilag ha kihúzod a kulcsot a gyújtáskapcsolóból!
Milyen Yarisról beszélünk? I vagy II?
Xanyi