Szerző Téma: Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)  (Megtekintve 107405 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

cseta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #15 Dátum: 2007.01.24 10:14:35 »
zöldfülü kérdez: milyen ablaktörlõ lapátot használjak ?  :otlet:   :toy: :!:
itérdekelengemmitmondasz... toyota, ennyi.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #16 Dátum: 2007.01.24 11:50:54 »
champion!!
egyszer kell kifizetni és kb 2-3 évre meg van oldva a probléma...!

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #17 Dátum: 2007.01.24 15:17:19 »
Idézetet írta: "SzzS"
champion!!
egyszer kell kifizetni és kb 2-3 évre meg van oldva a probléma...!

Vagy gyári-utángyártott, ami Optifit, és a márkakereskedésekben kapható. Az is nagyon jó!!
Xanyi

cseta

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #18 Dátum: 2007.01.25 12:35:40 »
köszönöm a segítséget
itérdekelengemmitmondasz... toyota, ennyi.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #19 Dátum: 2007.02.04 18:21:39 »
Na akkor hozzáteszem én is a magamét a nyissunk topicot ennek is, annak is témakörhöz:

Csak egy észrevételt teszek:
cseta kolléga ablaktörlõt keres, tanácsot kér, hogy milyet:
Az õszi-téli idényben legalább az öt topicban olvastam hasonló kérdést: Milyen ablaktörlõt vegyek?
Persze ide is szinte azonnal érkezett válasz, és milyen érdekes a standard típusok lettek megemlítve, melyeket jó szívvel ajánlhatnék magam is.
Tehát az információ megérkezett.
Öt különbözõ topicba ugyanazon válasz, lehet, hogy ugyanazon nick alatt. Vannak lelkes cartársak akik idõt nem kímélve az unalomig ismételik a már itt-ott leírt információkat a slágertémákban. Minden elismerésem az övék-(miénk), de ha az Általános fórumba tették volna fel, nem kellett volna sok-sok topicban ugyanazt megkérdezni.

Mi, akik vállaltuk, hogy rendbentartjuk a topicokat és a fórumokat igyekszünk mindent megtenni azért, hogy ne hulljon szét a kialakult és bevált fórumstruktúra. Elismerem ez a struktúra más, mint hasonló fórumokon elforduló, de ez itt a Toyotaclub fóruma.
Ezért az adminok és a moderátorok a továbbiakban is, ha kell öszevonnak, lezárnak - adott esetben törölnek - HSZ-t.
Természetesen a dolog mibenlétére tekintettel, mindíg lesz valaki, akinek nem fog tetszeni - akár érintettség miatt - a beavatkozás.
Mégis kérek mindenkit, hogy legyen tekintettel a Yaris fórum kiemelt topicjára.
További sok-sok értékes hozzászólást kívánok!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

grastone

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 465
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #20 Dátum: 2007.02.13 15:28:47 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Öt különbözõ topicba ugyanazon válasz, lehet, hogy ugyanazon nick alatt. Vannak lelkes cartársak akik idõt nem kímélve az unalomig ismételik a már itt-ott leírt információkat a slágertémákban. Minden elismerésem az övék-(miénk), de ha az Általános fórumba tették volna fel, nem kellett volna sok-sok topicban ugyanazt megkérdezni.


Trotter Bácsiiiiiii

Esetleg nem lehetne az ilyen típuskérdéseknek és a rá adott válaszoknak egy külön területet kialakítani a klubboldalon? Akár csak szavazás formájában is mint a preferált üzemanyagok esetén?

Tudom, igen ezt a mi kellene még a klub oldara topicba kellene írnom de itt voltak az elõzmények.....
Grastone  Carina Є 1.6 Sedan

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #21 Dátum: 2007.02.16 07:54:17 »
Sziasztok!

Remélem jó helyre írom  :nagymosoly:
Tetõcsomagtartót seretnék faceliftes 5 ajtós Yarisomra...
Ki milyet használ, érdmes e megvenni a gyárit, egyáltlán mennyibe kerülnek ezek manapság?
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

leszilaci

  • Vendég
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #22 Dátum: 2007.02.16 12:36:03 »
Idézetet írta: "ludus"
Sziasztok!

Remélem jó helyre írom  :nagymosoly:
Tetõcsomagtartót seretnék faceliftes 5 ajtós Yarisomra...
Ki milyet használ, érdmes e megvenni a gyárit, egyáltlán mennyibe kerülnek ezek manapság?

yaris versora vettünk tetõcsomagtartót
itt:
http://csomagtartoszerviz.hu/

szerintem nem esik Tõled messze(hogyha vác-bp között ingázol):
XIII.ker jász u. (honlapjukon az elérhetõségnél a térkép is megtalálható)

megmutatják élõben,h milyenek vannak, mennyiért, kiválasztod, sõt fel is szerelik, megmutatják (persze nem ingyé', de nem egy veszélyes összeg)

versora 3 közül lehetett választani...a közepes árfekvésût vettük meg(annak gumis volt a felfekvõ felülete, így nem karistol). azóta fent van. jó :nagymosoly:
2 órával ezelõtt is 5méteres csövet szállítottunk vele a vízvezetékszereléshez :nana:  :vezetes:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #23 Dátum: 2007.02.16 14:33:18 »
Apu a Carinára ott vette meg a leggagyibbat, hát az nem gyõzött meg, de a célját ellátja végülis, látrának jó  :kacsint: Yarisra nekünk Thule van, az kicsit komolyabb, kiforrottabb, és jó a Corimra is, szal nem eladó  :nagymosoly:
Laco 73 :D

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #24 Dátum: 2007.02.20 09:46:35 »
Amikor vettem én a Thule és a gyári között gondolkoztam (nekem kicsit bonyulultabb volt a 3 ajtó miatt).
Végül a Thule mellett döntöttem - ami ugyan egy kicsit drágább volt - mert az jó lesz másik tipusokra is legfeljebb talpat kell cserélni.
Egyébként  :10:

grastone

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 465
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #25 Dátum: 2007.02.28 18:16:35 »
Próbáltam rákeresni ebben a topicba de nem igazán találtam olyan hozzászólást ami gumiszõnyegre vonatkozna. Tudtok esetleg ajánlani valamit 2000es gyártású yarishoz? Gyárit érdemes beszerezni vagy van esetleg valakinek tapasztalata az auchan-tesco vonallal? Lehet esetleg ott találni megfelelõt? Árak?Persze ha yarisba nem illik ilyet tenni akkor azt is mondjátok :)
Grastone  Carina Є 1.6 Sedan

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #26 Dátum: 2007.02.28 18:49:16 »
Idézetet írta: "grastone"
Próbáltam rákeresni ebben a topicba de nem igazán találtam olyan hozzászólást ami gumiszõnyegre vonatkozna. Tudtok esetleg ajánlani valamit 2000es gyártású yarishoz? Gyárit érdemes beszerezni vagy van esetleg valakinek tapasztalata az auchan-tesco vonallal? Lehet esetleg ott találni megfelelõt? Árak?Persze ha yarisba nem illik ilyet tenni akkor azt is mondjátok :)
Nekünk valami gazdaságos van, a sárt felfogja, esztétikailag viszont nem 1 nagy látvány, de saras lesz, szal sajnálnám, ha a sok pénzért vett sárfogóm saras lenne  :kacsint:
Laco 73 :D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #27 Dátum: 2007.02.28 19:00:33 »
Idézetet írta: "grastone"
Próbáltam rákeresni ebben a topicba de nem igazán találtam olyan hozzászólást ami gumiszõnyegre vonatkozna. Tudtok esetleg ajánlani valamit 2000es gyártású yarishoz? Gyárit érdemes beszerezni vagy van esetleg valakinek tapasztalata az auchan-tesco vonallal? Lehet esetleg ott találni megfelelõt? Árak?Persze ha yarisba nem illik ilyet tenni akkor azt is mondjátok :)


Nekem gyári van. Ugyan jó drága (kb 10 ezer Ft), de cserébe méretpontos, nem csúszkál, és szépen illeszkedik mindehová.
Xanyi

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #28 Dátum: 2007.03.01 10:00:17 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "grastone"
Próbáltam rákeresni ebben a topicba de nem igazán találtam olyan hozzászólást ami gumiszõnyegre vonatkozna. Tudtok esetleg ajánlani valamit 2000es gyártású yarishoz? Gyárit érdemes beszerezni vagy van esetleg valakinek tapasztalata az auchan-tesco vonallal? Lehet esetleg ott találni megfelelõt? Árak?Persze ha yarisba nem illik ilyet tenni akkor azt is mondjátok :)


Nekem gyári van. Ugyan jó drága (kb 10 ezer Ft), de cserébe méretpontos, nem csúszkál, és szépen illeszkedik mindehová.
Nekem is gyári van, szerintem jobb mint az univerzális, minden kocsiba jó, de egyikbe sem lehet normálisan berakni tipusúak. Ja és van rajta  :toy: jel is :D
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

leszilaci

  • Vendég
Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)
« Válasz #29 Dátum: 2007.03.01 10:45:34 »
nekem ósanos van gumiból....nem jó...a gázt nem lehet teljesen benyomni
itt most nem arra kell gondolni,h csak félig tudom a gázt benyomni, csak a pedál alatt is van a gumiszõnyegbõl egy darab,ami mondjuk 1-2mm utat elvesz, de mivel gumiból van, ezért összenyomódik, ha nagyon rálépsz , de  ki lehet vágni...ahogyan a bal lábtartónál tettenm...szóval farigcsálni kell

szerintem megéri a gyári
jó, szép, vastag, súlya van, igényes anyagnak tûnik, nem nyikorog, nem mozdul el, méretpontos (öcsém yarisában, meg a yaris versonkban is az van)
nomeg benne a  :toy: jel :nagymosoly:
nem éri meg ezen spórolni...ezt csak egyszer kell megvenni :kacsint: nem fog elkopni, tönkremenni

én is gondolkodom  õszre-télre a beszerzésén