Típusok - TOYOTA > Yaris

Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)

<< < (2/45) > >>

leszilaci:

--- Idézetet írta: "sziszi" ---És nem-e lehetne-e, hogy egy illetékes bökjön egyet az undo gombra???
--- Idézet vége ---

szerintem Palaczk következetesebb annál, minthogy visszavonja :pofa:
de ha nem tetszik írjál neki privit...tutibiztos válaszolni fog rá :kacsint:

sziszi:

--- Idézetet írta: "leszilaci" ---
--- Idézetet írta: "sziszi" ---És nem-e lehetne-e, hogy egy illetékes bökjön egyet az undo gombra???
--- Idézet vége ---

szerintem Palaczk következetesebb annál, minthogy visszavonja :pofa:
de ha nem tetszik írjál neki privit...tutibiztos válaszolni fog rá :kacsint:
--- Idézet vége ---

ok! ;-)

Palaczk:
A helyzet az , hogy próbáljuk elkerülni , hogy minden egyes alkatrésznek külön topikja legyen . Így is épp elég topik van . Az új fórumozók tájékoztatására szánt topikban többek közt felhívjuk a figyelmet erre is . Nem az a cél , hogy ide valaki csak azért nézzen be , hogy egy nagyon leszûkített kérdésre pontos választ kapjon , és már mehessen is Isten hírével . Hol lenne ennek a vége ? Csináljunk mindjárt külön topikot az Enforcer , a Prestige meg a mittomén milyen riasztóknak is ? Elvégre lehet , hogy van olyan , akit csak az Enforcer érdekel ;) ... gondolom , érthetõ , hogy mit akarok mondani .

A cél az , hogy a fórumozók , amellett hogy választ kapnak a kérdéseikre , aktív résztvevõi legyenek a fórum életének , tájékozódjanak , olvasgassanak és persze írjanak is . Lehetõleg minél többet . Körül lehet nézni pl. az Avensis vagy pláne a Carina fórumon , hogy ott hány topikba fér bele minden . És mégis mindenki választ kap a kérdéseire . A specifizálódás és az áttekinthetõség között meg kell húzni valahol egy határt , és én úgy gondolom , hogy ebbe nem fér bele az , hogy minden egyes tartozéknak és alkatrésznek külön topikja legyen . Akkor az általános topikok mire valók , oda ki és miért fog írni ?

Röviden : az említett topikokat a fentiek figyelembe vételével és megfontolásával zártam le , és ezen nem szeretnék változtatni .

kmr:

--- Idézetet írta: "Palaczk" ---A helyzet az , hogy próbáljuk elkerülni , hogy minden egyes alkatrésznek külön topikja legyen . Így is épp elég topik van . Az új fórumozók tájékoztatására szánt topikban többek közt felhívjuk a figyelmet erre is . Nem az a cél , hogy ide valaki csak azért nézzen be , hogy egy nagyon leszûkített kérdésre pontos választ kapjon , és már mehessen is Isten hírével . Hol lenne ennek a vége ? Csináljunk mindjárt külön topikot az Enforcer , a Prestige meg a mittomén milyen riasztóknak is ? Elvégre lehet , hogy van olyan , akit csak az Enforcer érdekel ;) ... gondolom , érthetõ , hogy mit akarok mondani .

A cél az , hogy a fórumozók , amellett hogy választ kapnak a kérdéseikre , aktív résztvevõi legyenek a fórum életének , tájékozódjanak , olvasgassanak és persze írjanak is . Lehetõleg minél többet . Körül lehet nézni pl. az Avensis vagy pláne a Carina fórumon , hogy ott hány topikba fér bele minden . És mégis mindenki választ kap a kérdéseire . A specifizálódás és az áttekinthetõség között meg kell húzni valahol egy határt , és én úgy gondolom , hogy ebbe nem fér bele az , hogy minden egyes tartozéknak és alkatrésznek külön topikja legyen . Akkor az általános topikok mire valók , oda ki és miért fog írni ?

Röviden : az említett topikokat a fentiek figyelembe vételével és megfontolásával zártam le , és ezen nem szeretnék változtatni .
--- Idézet vége ---


Ahogy én érzékelem az összevonással senkinek nem sem lenne problémája...
Esetleg megoldható lenne, hogy a két elõzmény topic hozzászólásai átkerüljenek az újba? Mert így az lett a helyzet, hogy 2 topic helyett 3 lett.

Palaczk:

--- Idézetet írta: "kmr" ---Ahogy én érzékelem az összevonással senkinek nem sem lenne problémája...
Esetleg megoldható lenne, hogy a két elõzmény topic hozzászólásai átkerüljenek az újba? Mert így az lett a helyzet, hogy 2 topic helyett 3 lett.
--- Idézet vége ---


Megpróbáltam összevonni , de egyelõre sajnos nem boldogultam vele . Talán késõbb ...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése