Típusok - TOYOTA > Yaris

Tartozékok (riasztó, kihangosító stb.)

<< < (45/45)

jokaizsofia:
Sziasztok,

hátsó ablaktörlőből tényleg gyárit kell vennem???

99-es Yarosom van, JTDK-s alvázszámmal (még japánban gyártott). A Unixban 30 perces szenvedés után kiderült, hogy kizárólag a gyári hátsó ablaktörlőt lehet rátenni (kar és lapát egyben). Mondanom sem kell, ez nem az az összeg, amit szívesen kifizetek egy ablaktörlőért: 24.000 HUF.

Ki hogyan oldotta meg ezt az apró problémát? Vagy beletörődtetek, hogy nincs más út?

Deka:

--- Idézetet írta: jokaizsofia - 2018.03.08 14:36:11 ---Sziasztok,

hátsó ablaktörlőből tényleg gyárit kell vennem???

99-es Yarosom van, JTDK-s alvázszámmal (még japánban gyártott). A Unixban 30 perces szenvedés után kiderült, hogy kizárólag a gyári hátsó ablaktörlőt lehet rátenni (kar és lapát egyben). Mondanom sem kell, ez nem az az összeg, amit szívesen kifizetek egy ablaktörlőért: 24.000 HUF.

Ki hogyan oldotta meg ezt az apró problémát? Vagy beletörődtetek, hogy nincs más út?

--- Idézet vége ---

Sokat agyaltam én is... Aztán a miénkbe húztak 400 Ft-ért új gumit, műszakira való felkészítéskor. :) Kar, minden teljesen az eredeti.

gergolabs:

--- Idézetet írta: jokaizsofia - 2018.03.08 14:36:11 ---Sziasztok,

hátsó ablaktörlőből tényleg gyárit kell vennem???

99-es Yarosom van, JTDK-s alvázszámmal (még japánban gyártott). A Unixban 30 perces szenvedés után kiderült, hogy kizárólag a gyári hátsó ablaktörlőt lehet rátenni (kar és lapát egyben). Mondanom sem kell, ez nem az az összeg, amit szívesen kifizetek egy ablaktörlőért: 24.000 HUF.

Ki hogyan oldotta meg ezt az apró problémát? Vagy beletörődtetek, hogy nincs más út?

--- Idézet vége ---
Attól függ mi kell! Ha csak csíkosan/rosszul töröl, akkor ált. elég magát a gumit cserélni. Ezt a Toyotánál elég olcsón meg is csinálják. Nekem is JTDKs Yarisom van és megvettem a gumicsíkot, kicseréltem és azóta tökéletesen töröl.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése