Szavazás

Lecserélnéd a jelenlegi Corollád Aurisra?

Igen
40 (28.4%)
Nem
60 (42.6%)
Nem corollám van, de bevállalnám
24 (17%)
nemkéne, nekem kicsi; jobb, erõsebb kocsim van
17 (12.1%)

Összes szavazó: 133

Szavazás lezárva: 2006.10.31 08:21:45

Szerző Téma: AURIS - általános topik  (Megtekintve 1263819 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

SisiGabi77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
AURIS - általános topik
« Válasz #2925 Dátum: 2008.05.02 20:53:00 »
Igen lehet hogy magas az ár de teljes garanciát vállalnak lopás esetén és cascojuk is van uniqával vannak szerzõdve aminek az összege 4400 ft /ho

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
AURIS - általános topik
« Válasz #2926 Dátum: 2008.05.03 07:10:44 »
Teljes gari? ( Ezért a drágább beszerelési ár stb? )
Errõl bõvebben hol lehet olvasni?
Fery

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
AURIS - általános topik
« Válasz #2927 Dátum: 2008.05.03 07:30:52 »
Megtaláltam a PAJZS honlapját.
Olvasgatom.   :rolleyes:
Fery

G6

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 396
AURIS - általános topik
« Válasz #2928 Dátum: 2008.05.03 21:28:26 »
Idézetet írta: "SisiGabi77"
Igen lehet hogy magas az ár de teljes garanciát vállalnak lopás esetén és cascojuk is van uniqával vannak szerzõdve aminek az összege 4400 ft /ho


Úgytudom, hogy teljes garanciát csak a GPS-szel felvértezett csúcskészülékük beszerelése esetén vállalnak, de az meg valami 300 ezer forint ha jóltudom  :hipnozis:
Geesix

'02-'07 Corolla TS
'07- Auris D-CAT

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
AURIS - általános topik
« Válasz #2929 Dátum: 2008.05.03 22:06:18 »
Idézetet írta: "G6"
Úgytudom, hogy teljes garanciát csak a GPS-szel felvértezett csúcskészülékük beszerelése esetén vállalnak, de az meg valami 300 ezer forint ha jóltudom  :hipnozis:

Igen PAJZS+GPS 260 ezer + havonta 4 ezer kommunikációs díj + casco/hó (kedvezményes!)
Fery

Krinyo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 146
  • '07 Auris 2.0 D-4D Sol
AURIS - általános topik
« Válasz #2930 Dátum: 2008.05.05 09:47:36 »
Ez itt a reklam helye. :) Nekem ugye nincs riaszto az autoban, a biztositonak eleg az inditasgatlo es a valtozar, semmivel sem fizetek tobbet, mintha lenne riaszto is. Ha lenne riaszto, biztos hogy valami rablasgatlos, pageres, okosabb darab lenne.

Krinyo

Peti

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #2931 Dátum: 2008.05.05 10:30:32 »
Idézetet írta: "Fery"
Igen PAJZS+GPS 260 ezer + havonta 4 ezer kommunikációs díj + casco/hó (kedvezményes!)

 :hipnozis:

Egy riasztó-egy mechanikus védelem+casco. Ennél többet csak csúnyán nagyértékû (vagy különösen veszélyeztetett) autóba tennék...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
AURIS - általános topik
« Válasz #2932 Dátum: 2008.05.05 15:49:21 »
Nem fölösleges a szimpla riasztó sem. Éjjel, csendesebb környékeken (ahol igenis felfigyelnek a népek az üvöltõ szirénára) az összevissza bóklászó, az útjába esõ autókat ötletszerûen feltörõ amatõr tolvajok ellen védelmet nyújt, és ez is valami.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

G6

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 396
AURIS - általános topik
« Válasz #2933 Dátum: 2008.05.05 16:09:51 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem fölösleges a szimpla riasztó sem. Éjjel, csendesebb környékeken (ahol igenis felfigyelnek a népek az üvöltõ szirénára) az összevissza bóklászó, az útjába esõ autókat ötletszerûen feltörõ amatõr tolvajok ellen védelmet nyújt, és ez is valami.


Jó, de az amatõr tolvaj amúgy sem tudja elvinni az autót, a profin meg nem fog ki egy riasztó, szóval... :)
Geesix

'02-'07 Corolla TS
'07- Auris D-CAT

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
AURIS - általános topik
« Válasz #2934 Dátum: 2008.05.05 16:31:15 »
Idézetet írta: "G6"
Idézetet írta: "Palaczk"
Nem fölösleges a szimpla riasztó sem. Éjjel, csendesebb környékeken (ahol igenis felfigyelnek a népek az üvöltõ szirénára) az összevissza bóklászó, az útjába esõ autókat ötletszerûen feltörõ amatõr tolvajok ellen védelmet nyújt, és ez is valami.


Jó, de az amatõr tolvaj amúgy sem tudja elvinni az autót, a profin meg nem fog ki egy riasztó, szóval... :)


Nem olyan tolvajra gondoltam természetesen, aki el is akarná vinni az autót ;) ... Csak affélére, aki megnézi, nincs-e vmi értékes cucc a kesztyûtartóban, ilyesmi. Azért az sem vicces, amikor az autódat megtalálod ugyan reggel a parkolóban, de betört ablakkal, kesztyûtartóból hiányzó CD-kkel, stb :turelmetlen:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
AURIS - általános topik
« Válasz #2935 Dátum: 2008.05.05 16:49:59 »
Idézetet írta: "Peti"
Egy riasztó-egy mechanikus védelem+casco. Ennél többet csak csúnyán nagyértékû (vagy különösen veszélyeztetett) autóba tennék...

Értem ééén  :pofa:
Azért valami kombinált nehezítõn gondolkodom, mert qrvára nem érdekel, hogy a kis (csak autózni akartam) pöcs vagy megrendelésre/alkatrésznek stb miatt nézek kia fejembõl  és  :mivan:  hová lett a kocsim?
Mindig nem lehetek mellette és tarthatom szemmel!
A régi-régi törvények kellenének...  :sword:
Fery

Peti

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #2936 Dátum: 2008.05.05 19:10:50 »
Idézetet írta: "Fery"
Azért valami kombinált nehezítõn gondolkodom, mert qrvára nem érdekel, hogy a kis (csak autózni akartam) pöcs vagy megrendelésre/alkatrésznek stb miatt nézek kia fejembõl  és  :mivan:  hová lett a kocsim? Mindig nem lehetek mellette és tarthatom szemmel!


Az autózni akaró kis pöcs nem tudja elvinni az Auriszod :wink:  egy átlagos tolvaj ellen pedig megfelelõ egy riasztó és a mechanikus védelem, (váltózár vagy valami komolyabb kormányzár), egy olyan autót nem fognak erõltetni amibõl (hasamra ütök) 10másikat találni egy 5km-es körben...

Ettõl függetlenül persze a saját lelki nyugalmad a legfontosabb, nekem erre elég a casco :roll:

Peti

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #2937 Dátum: 2008.05.05 19:13:40 »
Idézetet írta: "G6"
Jó, de az amatõr tolvaj amúgy sem tudja elvinni az autót, a profin meg nem fog ki egy riasztó, szóval... :)


Persze hogy nem fog ki, sõt továbbmegyek, valószínûleg egy kormány-váltózár se fog ki, de a lényeg azon van hogy inkább hagyja a búsba és másik autót keressen, amibe akár egyik sincs :nana:

SisiGabi77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 60
AURIS - általános topik
« Válasz #2938 Dátum: 2008.05.08 21:37:30 »
Igen csak a gps+pajzs os autora van teljes gari de én ilyen kommunkácios díjjat nem fizetek és akinek van még akit ismerek senki nem fizet ilyen nincs ez csak egyszeri befizetés de a multkor ott hagytam egy mély garázsba és le volt húzva az ablakom egy kicsit az õr benyult hogy riasszon 3 telefonra van kötve mindenkit riaszt és telefonrol le tiltom sms ben az autot se kulcsal se távirányitoval nem indul full letilt csak sms ben lehet felodani. Hát remélem tudtam segiteni

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
AURIS - általános topik
« Válasz #2939 Dátum: 2008.05.08 22:53:19 »
Idézetet írta: "SisiGabi77"
Igen csak a gps+pajzs os autora van teljes gari de én ilyen kommunkácios díjjat nem fizetek és akinek van még akit ismerek senki nem fizet ilyen nincs ez csak egyszeri befizetés de a multkor ott hagytam egy mély garázsba és le volt húzva az ablakom egy kicsit az õr benyult hogy riasszon 3 telefonra van kötve mindenkit riaszt és telefonrol le tiltom sms ben az autot se kulcsal se távirányitoval nem indul full letilt csak sms ben lehet felodani. Hát remélem tudtam segiteni

Jó. De most akkor neked a Pajzs van beszerelve, hogyan is melyik variáció? Mennyibe került ez?  :otlet:
Fery