Szavazás

Lecserélnéd a jelenlegi Corollád Aurisra?

Igen
40 (28.4%)
Nem
60 (42.6%)
Nem corollám van, de bevállalnám
24 (17%)
nemkéne, nekem kicsi; jobb, erõsebb kocsim van
17 (12.1%)

Összes szavazó: 133

Szavazás lezárva: 2006.10.31 08:21:45

Szerző Téma: AURIS - általános topik  (Megtekintve 1231048 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
AURIS - általános topik
« Válasz #150 Dátum: 2006.11.23 10:17:55 »
Idézetet írta: "music"
Nem hivatalos, viszont exkluzív képek az új Corolláról az Általános/képek topicban.
Nekem Palaczkkal ellentétben az a meglátásom, hogy nem akkora a változás az E-12-höz képest, csak nem az európait, hanem az amerikait (meg itt, a Távol-Keleten is ugyanezek a szedanok vannak) kell nézni, mondjuk ezeket a képeket. Nekem fel sem tûnt, hogy ehhez képest az új 15 centivel hosszabb lett...


Rendben , ezekhez képest valóban nem akkora a változás . Node ez minket hol érint :) ? Mi nem ezeket az autókat láttuk/fogjuk látni , hanem az európaiakat . Azokhoz képest a változás jóval nagyobb .

Az mondjuk nyilvánvaló a képek alapján , hogy az új Corolla ábrázatát gyakorlatilag ezekbõl vezették le .

Tényleg ! Mi az új modell kódja ? E13 ? Bár mintha valahol E15-öt olvastam volna ... nem tom , le vagyok maradva ez ügyben .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
AURIS - általános topik
« Válasz #151 Dátum: 2006.11.23 10:42:25 »
Az igaz, hogy mihozzánk nem ez jutott el eddig, de az sem biztos, hogy ez fog hozzánk jönni.

Akkor beteszem ide is a képeket, modemesek, bocs. Sajnos elkerített pódiumon állt, így beleülni nem lehetett, és belsõ képet is csak nehezen, de próbálkoztam.







music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
AURIS - általános topik
« Válasz #152 Dátum: 2006.11.23 11:00:15 »
De , állítólag ez jön ide is , legalábbis a magyar médiában megjelent fotók alapján mindenképpen . És stimmel a kinézete is , ez a design Európában is megfelelõ .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
AURIS - általános topik
« Válasz #153 Dátum: 2006.11.23 16:18:50 »
Idézetet írta: "Palaczk"
De , állítólag ez jön ide is , legalábbis a magyar médiában megjelent fotók alapján mindenképpen . És stimmel a kinézete is , ez a design Európában is megfelelõ .

Nekem is... :kacsint:  :nagymosoly:
De soha többé nem veszek sedant.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
AURIS - általános topik
« Válasz #154 Dátum: 2006.11.23 16:55:50 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
De , állítólag ez jön ide is , legalábbis a magyar médiában megjelent fotók alapján mindenképpen . És stimmel a kinézete is , ez a design Európában is megfelelõ .

Nekem is... :kacsint:  :nagymosoly:
De soha többé nem veszek sedant.


Hát , nyilván a kombi ábrázata is ilyen lesz :) ... én is azt venném , nem a szedánt . E12 Corollából is a kombi lenne a kedvenc választásom , ha nem olyan kifejezéstelen lenne az arca  :|
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

cZsiga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 297
    • http://szoft95.gportal.hu
AURIS - általános topik
« Válasz #155 Dátum: 2006.11.23 18:05:30 »
Kicsit a Lexus-ra hajaz a feneke. 200 LE-vel spoilerekkel és 17"-os krómfelnivel király lenne :)
Persze úgyis 98LE -s lesz spoiler nélkül és 15"-os acél felnivel...
D: 212

Peti

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #156 Dátum: 2006.11.23 23:32:57 »
Nagyon szép ez a szedán... :szivecske:
E12be is szép...
Feketébe... :tonqe:

Satriani

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #157 Dátum: 2006.11.23 23:45:19 »
Ez a szedán sem csúnya, de igazából egy átlagos Toyota. Nekem még mindig az Auris jön be igazán. Találtam róla még egy menetpróbát, íme: http://www.autoexpress.co.uk/news/motoringpreviews/203699/toyota_auris.html Ebben is vannak összehasonlítgatások, de mennyivel másabb ezeknek az akusztikája... Amúgy bíztató, amit olvastam. Egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy az egyetlen alsóközép autó lesz az Auris, amire lecserélném a Corollám.

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
AURIS - általános topik
« Válasz #158 Dátum: 2006.11.24 11:42:52 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "music"
Nem hivatalos, viszont exkluzív képek az új Corolláról az Általános/képek topicban.
Nekem Palaczkkal ellentétben az a meglátásom, hogy nem akkora a változás az E-12-höz képest, csak nem az európait, hanem az amerikait (meg itt, a Távol-Keleten is ugyanezek a szedanok vannak) kell nézni, mondjuk ezeket a képeket. Nekem fel sem tûnt, hogy ehhez képest az új 15 centivel hosszabb lett...


Rendben , ezekhez képest valóban nem akkora a változás . Node ez minket hol érint :) ? Mi nem ezeket az autókat láttuk/fogjuk látni , hanem az európaiakat . Azokhoz képest a változás jóval nagyobb .

Az mondjuk nyilvánvaló a képek alapján , hogy az új Corolla ábrázatát gyakorlatilag ezekbõl vezették le .

Tényleg ! Mi az új modell kódja ? E13 ? Bár mintha valahol E15-öt olvastam volna ... nem tom , le vagyok maradva ez ügyben .

E15 lesz a kodja. (az Aurisnak es az uj Corollanak is) Es - bar nem tartozik ide szorosan - lesz tekeros futes/szellozteteses verzio is...

Satriani

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #159 Dátum: 2006.11.24 12:22:03 »
Idézetet írta: "szazketto"
... lesz tekeros futes/szellozteteses verzio is...

Bizony.


norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
AURIS - általános topik
« Válasz #160 Dátum: 2006.11.25 13:50:30 »
Idézetet írta: "Peti500"
Nagyon szép ez a szedán... :szivecske:
E12be is szép...
Feketébe... :tonqe:

Azért 5 ajtóval sokkal szebb, föleg ha fekete! :nagymosoly:  Nekem speciál nagyon nem jön be az E12-es kombi és szedán. (Ízlések és pofonok) Viszont ez az új szedán tecccik. :kacsint:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
AURIS - általános topik
« Válasz #161 Dátum: 2006.11.25 13:54:23 »
Még valami: Volt már szedánunk is és bizton állíthatom, hogy hiába a nagy csomagtér, egy 5 ajtóssal sokkal több mindent lehet szállítani. Pl: rakj be egy 82cm-es CRT TV-t dobozostul egy szedánba. Impossible mission! ...de komolyan. :kacsint:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
AURIS - általános topik
« Válasz #162 Dátum: 2006.11.25 15:23:45 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Még valami: Volt már szedánunk is és bizton állíthatom, hogy hiába a nagy csomagtér, egy 5 ajtóssal sokkal több mindent lehet szállítani. Pl: rakj be egy 82cm-es CRT TV-t dobozostul egy szedánba. Impossible mission! ...de komolyan. :kacsint:


-A Kombival mégtöbbet :D

-Egyébként a ferdehátúak tetszenek pont ezért, elegáns forma, nagy nyílással! - Morogtam is, mikor az E12-bõl végülis nem készült Liftback
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
AURIS - általános topik
« Válasz #163 Dátum: 2006.11.25 15:36:27 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Még valami: Volt már szedánunk is és bizton állíthatom, hogy hiába a nagy csomagtér, egy 5 ajtóssal sokkal több mindent lehet szállítani. Pl: rakj be egy 82cm-es CRT TV-t dobozostul egy szedánba. Impossible mission! ...de komolyan. :kacsint:


Nekem kombim van, de tuti nem fogok már crt tv-t venni  :kacsint:
Nem adnam a kombimat oda egy 5 ajtosert :)

Peti

  • Vendég
AURIS - általános topik
« Válasz #164 Dátum: 2006.11.25 16:05:01 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Még valami: Volt már szedánunk is és bizton állíthatom, hogy hiába a nagy csomagtér, egy 5 ajtóssal sokkal több mindent lehet szállítani. Pl: rakj be egy 82cm-es CRT TV-t dobozostul egy szedánba. Impossible mission! ...de komolyan. :kacsint:


Már megint ezek a tv-k... :roll:
Ez a mániátok... :wink:

Hányszor visztek tv-t a kocsival???

Én eddig életembe tán 2x, igaz akkor a szivar Audival és befért a hátsó ülésre azaz 50es Videoton...