Típusok - TOYOTA > Corolla & Auris

AURIS - általános topik

(1/1470) > >>

Tamás69:
Miután körvonalazódtak a dolgok az új verzió körül, ideje különálló rovatot nyitni neki.

Satriani:
Igennel szavaztam, nekem egyelõre tetszik. Igaz, míg az E12-ben abszolút vállalható és jó az 1,4-es, ebben az már büntetés lesz. Viszont 1,6-os benzines, vagy kétliteres dízel motorral kimondottan kéne. Természetesen csak akkor tudunk végleges ítéletet mondani, ha kipróbáljuk az autót, látjuk az árlistákat, tudjuk, mekkora a csomagtartó, mennyi a szervízperiódus, milyen érzés vezetni, mennyi hely van benne, és a többi - nekem egyelõre bejön.

Kgabe:
Szintén igen. A realitások talaján: egy 2.0 D4D jöhetne, egy Luna-szerû felszereltséggel. Vagy a vágyak egében: 2.2 D-CAT és Sol+ :D
Tudjátok mirõl nem esett még szó? Hogy vajon az Auris hozza-e majd az 5 csillagot a Euro-NCAP teszten? Ugyebár a többi 5csillagos mellé igazán hozhatná!

fekosz:
Nemmel szavaztam, nekem nem tetszik, olyan Yarisos a formája, többet vártam a Toyotától, ha már lecseréli a jól bevált E12-es kasznit.

djibril:
Én nemmel szavaztam. 1.4 D-4D lenne a választás ott is anyagi okokból, az E12 tetszik kívül-belül az Auris viszont kívülrõl csúnya. Egy 2.0 D-4D v méginkább egy 2.2 D-CAT billentené a mérleg nyelvét, de annyi pénzért inkább Mazda3 2.0 CD (2007 márciustól kapható, 143 lovas dízel)-t vennék. Ez van.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése