Szerző Téma: Toyota Tsusho  (Megtekintve 160226 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

avanember

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Toyota Tsusho
« Válasz #195 Dátum: 2011.05.27 20:58:34 »
Helyszín: Gyáli út

Én nem tudom, de amikor innen kijövök, akkor mindig árverve érzem magam. Amikor bevizsgálják az autót, akkor mindig olyan hibája van, hogy ha kitolatok szétesik és csak trélert javasolnak. :) Ez kész, ezt mondta ma a szervíz vezető uraság.
Ma voltam, első kerekeknél nyikorgás, de csak néha, erősen és, ha a fékre lépek elhallgat. Akkor is, ha csak 1mm-t nyomom meg a pedált. Szervízes úr rögvest kalkulált is: 79eFt első tárcsák, csúszka, fékbetét. Baaazzzz....
Autó idő közben eladva, de még át kell adnom. Ma viszem, hogy olcsósítsunk valamit... Nem lehet, nyikorogni fog. Az ember szerintem nem is volt tudatában a nyikorgásnak, biztosra veszem, hogy arra gondolt, hogy amikor fékezek, akkor nyikorog. Nem értette a problémát.
Én szenvedtem, Ő sokkolt, adott 10% kedvezményt, csak fogjam már be a pofámat. 30 perc munka, huszonrongyos munkadíj, alkatrészek... Az autó nyikorog továbbra is. Mellesleg 120as is megvolt már 3 hónapja, bár még csak 112 van benne.
Soha többet nem megyek ide, ez volt az utolsó. Belépek az épületbe és már látom is magam kívülről, hogy jön a szánalmas tógerköcsög, jól lehúzzuk. Szétk.r az ideg.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
Toyota Tsusho
« Válasz #196 Dátum: 2011.08.08 14:33:57 »
Ma kellemes tapasztalatokkal jöttem el tőlük, igaz nem a Szállás utcában voltam :hmmmm:, hanem a Gyáli útiban.
A jobb első helyzetjelzőm égett ki pár nappal ezelőtt. Éppen foglaltak voltak a szerelők, erre pár perc után kijött velem a munkafelvevő, hogy akkor majd ő kicseréli.
Közben egy szerelő is megjelent valahonnan, és végül ő végezte el a műveletet ott helyben a parkolóban. Csak az izzót számították fel (150 Ft volt, ha jól emlékszem), semmi munkadíj vagy egyéb költség, ahogy pl a Szállás utcában ez lenni szokott...

Köszönet érte, srácok!  :clap:

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re: Toyota Tsusho
« Válasz #197 Dátum: 2011.08.08 16:33:37 »
Ez korrekt! Így kellene működnie alapból mindenhol.
Fery

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #198 Dátum: 2011.10.25 18:34:34 »
Sziasztok!

Sajnálatos módon el kellett búcsúznom a családi Yaristól, a sors így akarta. A szerencse és a család pedig mellénk szegődött és megvettük életünk első igazi "nagy" autóját, egy új Aurist a Tsushonál, a Szállás utcában.

Csak jót tudok mondani, bomba jó ajánlat, bomba jó hozzáállás és kiszolgálás. Igaz, régi Toyotások vagyunk, de megint meggyőzött mind az autó, mind a márkaszervíz, hogy ismét jól döntöttem és "Toyo, minden úton jó!"
oyota rulez

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
Toyota Tsusho
« Válasz #199 Dátum: 2012.08.31 14:59:28 »
A mai nap hozott a postás egy levélkét, amit ha jól értelmeztem Szeptember 1.-jei nappal megszűnik a Szállás utcai telep, a levélben mellékelt térkép szerint az új helyszín ahova "átköltöztek" a Gyáli úton van a Metróval szemben. Eddig is volt ott már egy Tsusho, szóval gondolom ez annyit jelent, hogy akkor egy bp-i Toyota kereskedés becsukta kapuit.  :hmmmm:

Ha nem így lenne majd valaki kijavít, de nekem a levélből ez jött le.  :szemez:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #200 Dátum: 2012.08.31 15:01:38 »
Jól értelmezted.

Hege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
  • 1.4D-4D 2007
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #201 Dátum: 2012.08.31 16:20:55 »
Túlzottan nem is csodálkozom, főleg ha a szervíz nem igazán állt a helyzet magaslatán úgy mint amikor én is voltam náluk....

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #202 Dátum: 2012.10.01 16:30:11 »
Én nagyon sajnálom, a Szállás utcai szalonban vettem tavaly az autót és tökéletes volt minden....
Ráadásul egy jó pár ember került utcára...gondolom. Nem lehet könnyű! :nono:
oyota rulez

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #203 Dátum: 2012.10.01 19:24:24 »
Mondhatom azt, hogy megszoktam. A szervizzel semmi bajom sem volt, soha.
Kezdettől fogva oda vittem az autót és remélem a másik helyen találkozom azokkal
akikre gondolok  ::)
Fery

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #204 Dátum: 2012.10.01 23:15:05 »
Nekem mondjuk nem volt ennyire jó tapasztalatom, bár lassan 9 éve, hogy ott vettem a Corollát ( deqrvarégvolt) - a szervizesek nem álltak a helyzet magaslatán. az értékesítők viszont korrektek voltak.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9505
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #205 Dátum: 2013.06.15 13:26:19 »
Ma voltunk ott Yaris ügyben - egészen korrekt volt az értékesítő srác.

1.8 VVTL-i Compressor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #206 Dátum: 2016.01.30 07:42:45 »
NEKEM NAGYON NEM TETSZIK, HOGY A Toyota Tsusho CÉG, OLAJ CSERÉNÉL NEM A KIFORROTT GYÁRI TOYOTA OLAJAT HASZNÁLJÁK, HA NEM A FRANCIA TOTAL OLAJAT!
MEGLEHET HOGY AZ OTTANI DOLGOZÓK KORREKTEK ÉS MINDEN MEGTESZNEK AZ ÜGYFÉL ÉRDEKÉBE, DE ÉN RÉSZEMRŐL SOHA NEM MENNÉK ODA HOGY MEGCSINÁLJÁK A SZERVIZ PERIÓDUST. 
BIZTOS MEGFELEL A TOTAL OLAJ IS AZ ELŐÍRÁSOKNAK, DE HÁT NA FRANCIA VS. JAPAN EZT MINDENKI MAGA DÖNTSE EL.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #207 Dátum: 2016.01.30 09:16:29 »
NEKEM NAGYON NEM TETSZIK, HOGY A Toyota Tsusho CÉG, OLAJ CSERÉNÉL NEM A KIFORROTT GYÁRI TOYOTA OLAJAT HASZNÁLJÁK, HA NEM A FRANCIA TOTAL OLAJAT!
MEGLEHET HOGY AZ OTTANI DOLGOZÓK KORREKTEK ÉS MINDEN MEGTESZNEK AZ ÜGYFÉL ÉRDEKÉBE, DE ÉN RÉSZEMRŐL SOHA NEM MENNÉK ODA HOGY MEGCSINÁLJÁK A SZERVIZ PERIÓDUST. 
BIZTOS MEGFELEL A TOTAL OLAJ IS AZ ELŐÍRÁSOKNAK, DE HÁT NA FRANCIA VS. JAPAN EZT MINDENKI MAGA DÖNTSE EL.

Köszönjük a kiabálós hozzászólást.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #208 Dátum: 2016.01.30 13:10:35 »
NEKEM NAGYON NEM TETSZIK, HOGY A Toyota Tsusho CÉG, OLAJ CSERÉNÉL NEM A KIFORROTT GYÁRI TOYOTA OLAJAT HASZNÁLJÁK, HA NEM A FRANCIA TOTAL OLAJAT!
MEGLEHET HOGY AZ OTTANI DOLGOZÓK KORREKTEK ÉS MINDEN MEGTESZNEK AZ ÜGYFÉL ÉRDEKÉBE, DE ÉN RÉSZEMRŐL SOHA NEM MENNÉK ODA HOGY MEGCSINÁLJÁK A SZERVIZ PERIÓDUST. 
BIZTOS MEGFELEL A TOTAL OLAJ IS AZ ELŐÍRÁSOKNAK, DE HÁT NA FRANCIA VS. JAPAN EZT MINDENKI MAGA DÖNTSE EL.

Beragadt a Caps Lock !

Viszel magaddal olajat, azt ott beletöltik, nem problémáznak ezzel. Jelzed előre mit szeretnél, ennyi.
Fery

1.8 VVTL-i Compressor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Toyota Tsusho
« Válasz #209 Dátum: 2016.02.14 09:27:19 »
Köszönjük a kiabálós hozzászólást.

Elnézést a ha megsértettem lelki világodat, de szerintem elvárná az ügyfél hogy mielőtt leszervizelik az autóját, tájékoztassák afelől hogy milyen olajat vagy szűrőt alkatrészt raknak az bele az autóba. Ezek után mindenki döntse el hogy gyári vagy után gyártott semmire való alkatrészek kerülnek felszámolásra a szeríz elvégzése után.