Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Toyota Tsusho

(1/50) > >>

xeri:
Gondoltam, nyitok nekik is egyet...

Mivel új autót még nem vettem, csak a szervizrõl van tapasztalatom.

Régen jártam náluk, de akkor általában korrektek voltak. Sõt eleinte még a mûhelyrészbe is beengedtek és dumálhattam a szerelõkkel, aztán ez késõbb megszûnt (gyanítom, mindenhol  :( ).

gyuribá:
Hali!

Én náluk vettem az autót és nagyon kedvesek voltak velem. Végig ügyesen, kedvesen kezelték a dolgot. Örömmel megyek oda mindig. Még most is beengednek a mühelybe, akármi van az autóval. Szóval elég normálisak. :)

Tamás69:
A kocsit én is ott vettem náluk, a riasztószerelésük egy gányolás volt, apám tolatóradarját is sokadszorra tudták rendesen beállítani, a ködlámpámat a monori kereskedésben állították be rendesen!. Ami nagyon pozitív, hogy az árképzésük nagyon jó volt, sokkal nagyobb kedvezményt adtak, mint bármelyik másik kereskedés, és nagyon rendesek voltak ebből a szempontból.

music:
Apósom itt vette a Corolláját 3 éve, praktikus okokból: útba esett egy OFF céges kocsi szervizelésénél, tehát nem volt "tendereztetés". Mindjárt az elején be is szereltek egy váltózárat, szépen és drágán megcsinálták.
Viszont. Az elso szervizen itt volt a kocsi, a másodikon Szentendrén, a harmadikon a Sakuránál. A negyedik is a Sakuránál lesz. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam...

Xtrem:
Nekem szokás szerint a legjobbkor merült le az elemem a távirányítóban,és élesítve volt a riasztó is... A környező boltokban és az órásnál nem vállalták.Ballagok vissza a kocsihoz,szerencsére most a nem tudom hányadik kísérletre valahogy kinyíltak a zárak,és be tudtam ülni.Irány a legközelebbi Toyota Szalon,ez pedig a Pest volt.Kicserélték rendben,de most a kulcs hátúlján a csavarok környékén egy szép karcolás ékeskedik,biztosan lefeszítették a fedelét...  :evil:
Ilyen apróságért ugye nem ugrik le az ember Kiskőrösre,de hogy ide nem fogok visszamenni,az biztos.
És nyáron ez volt az egyetlen hely,ahol valami papírt is ki kellett töltenem tesztvezetés előtt,hogy ha töröm,akkor én fizetem a kárt...
Hiába van ez a Szalon a legközelebb hozzánk,marad Kiskőrös.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése