Szerző Téma: Toyota Kovács - Monor  (Megtekintve 45447 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #15 Dátum: 2006.09.13 16:51:34 »
Idézetet írta: "uandor"
Meglepõdtek, hogy a zöldkártyám lejárt, mert az új autóknál 3 évre szokták adni.

Már egy ideje sajnos nem. Az enyém is már csak két évet kapott, a mostani kocsik is két évet kapnak.  :|
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #16 Dátum: 2006.09.15 21:24:33 »
Ma ismét Monoron jártam, egy évvel az elsõ kötelezõ szervizem után. Szerencsére az elmúlt két évben semmilyen komoly probléma nem volt az autóval, multkor meg voltam elégedve, hát moist is oda mentem
Szerdán beszéltük meg az idõpontot, nekem volt a péntek kora délután a jó, és Õk alkalmazkodni tudtak hozzám. Át kellett mennem Budapesten, akkora dugó volt, hogy majdnem elkéstem. Az mentett meg, hogy a 4-est átépítették, és az most az M0-ás része. Percre pontosan érkeztem, és szégyeltem magam, mert koszosan tudtam most is átadni a kocsit. :oops:
Türelmesen meghallgatták apróbb gondjaim, feljegyezték, megmutatták, megmagyarázták stb...
Én kis aggódó, megvártam a szerelõt, beszéltem vele, Neki is elmondtam búm és bajom. Elvitte az autót, én végig láthattam, bár nem a váróból.
Sokáig dolgoztak a kocsin, mindent megcsináltak, ami bojom volt.
Mikor kész volt, lemosták, és kitakarították a motorblokkot is. A mosóból erre az idõre kiállt egy kisteherautó, és az enyémet csinálták meg, mert ott vártam rá.
Meg kellett csinálni a zöld kártyát is, azt senki nem tudta, miért csak két évre kapta meg újonnan. Most újabb két évet kapott.
Az elõre megbeszélt árba belefért.  + zöldkártya, annak ellenére, hogy szerintem többet dolgoztak rajta, mint egy átlagos két éves autón.
Vállalták, hogy jövõ hét szerdára lesz javító festék is. Ajánlották az eredeti gyárit is, és felajánlották, hogy kevernek ki szinkód alapján nekem. Én ezt választottam. Remélem jó lesz, és eltüntethetõk lesznek a felpattanó kövek nyomai.
Figyelmezettek, hogy jövõre lejár a garancia. Javasolták, hogy a lejárat elõtt legalább egy héttel hozzam a kocsit, hogy az esetlegesen megrendelendõ alktrész megrendeléséhez legyen idejük.

Annak ellenére, hogy sok pénzt hagytam ott, elégedetten távoztam, és jövõre is ide fogom hozni az autót.

Köszönöm  :toy: Kovács Monor
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #17 Dátum: 2007.04.10 18:15:47 »
Kiprobaltam a 4x4 pályát, ami sztem kjó lett, végre láthatom, hogy mit bir a hilux, landcruiser
gratula :10:

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #18 Dátum: 2007.04.13 20:03:05 »
Be kell jelentkezni, és kész?
Yaris Blue Ice 1.0

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #19 Dátum: 2007.04.15 00:54:09 »
Jelzed szándékod és már mehetsz is

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #20 Dátum: 2007.08.16 15:25:21 »
Ma voltam 30ezresen, minden OK, csak a végén úgy kanyarodtam vissza a pecsétért.  :turelmetlen:
Jövõ héten is megyek valami apróságért, akkor majd kipróbálom az off-roadot.
Yaris Blue Ice 1.0

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #21 Dátum: 2007.08.22 16:24:50 »
Gariban cseréltek vízpumpát a hûtõnél + motortértetõ bovdent. Visszahegesztették a lökös alatti koptatót, amit leszakítottam. Meg vagyok velük elégedve.
Közben kipróbáltam az off-roadot egy Hilux-szal, még ötször ennyit bírna, gyanítom. Közútra is kimentünk, hát teherautó.
Yaris Blue Ice 1.0

gyulagy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 112
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #22 Dátum: 2007.10.18 15:45:58 »
Nagyon elégedett voltam velük, a lökhárítómat fényezték. Nem néztek át az emberen, és a munka is kiváló.
Átadás elõtt lemosták még a motorteret is.
zegény vagyok

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #23 Dátum: 2007.10.18 16:14:20 »
Most járt le a kocsi garanciája, elõtte egy hónappal mentem, hátha be kell szerezni valamit, akkor lgyen rá idõ.
Szóval idén nem voltam elégedett annyira. Egyrészt összecsapták, mert nagyon hamar végeztek. Másrészt azt kértem, hogy nézzék meg, mert hátulról idõnként fékezéskor zaj jön, azt nem nézték meg. Azt a választ kaptam, hogy újszerû az alja.. Ennek örülök, de a zörgés nem szûnt meg.
Nem tudom hová lett a pollenszûrõm, mert a szellõzõ rendszeren át bejött egy száraz falevél.
Egyébként az autó rendben van.
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

KovacsGabor

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #24 Dátum: 2007.11.05 11:31:44 »
Sziasztok!

Mi az Ave-t vettük Monoron. Totál korrekt társaság az értékesítéstõl a szervízig.

Az autót 45e km-ig hordtuk toyota szervízbe, utána valami ördögi ötlet alapján az egyik kedves ismerõs szervizelte. 92e km körül valami zúgást vettünk észre a motor felõl, fõleg fordulaton. Az ismerõs szerelõnél megállt a tudomány, mondta hogy vigyem be a márkaszervízbe. Kiderült, hogy váltó nyelestengely csapágy cserére lesz szükség. A munkafelvevõ egy szó nélkül mondta, hogy cseréli garanciában. Pedig szerintem nem lett volna muszály. Rettenetesen szégyellem magam, hogy mutyiztam, hogy spórolhassak egy kicsit a szervízköltségen.

Most Yarisra gyûjtök, jövõre szeretném megvenni. Az már biztos, hogy Monoron. Ja, és Répás Úr tényleg nagyon korrekt. Nála veszem az is biztos.

Boby

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Toyota Kovács - Monor
« Válasz #25 Dátum: 2008.05.05 16:23:11 »
Sziasztok!

2008.04.28-án megkaptam a topicban szereplõ cégtõl az új autómat. (Corolla Sedan Executive 2.0 Diesel).
Gondoltam írok a fórumba, merthogy maximálisan meg voltam elégedve. Jártam sok más szalonban is még a nézelõdés idõszakában (Nyíregyházán, Pesten, Debrecenben stb.). A legtöbb helyen tehernek éreztem magam, a hitelajánlat általában 1-2 sor volt tollal felfirkálva 1 papírra, seholsem ajánlottak tesztvezetést, 1 kumma szót sem mondtak a rendelhetõ dolgokról, sõt a legtöbb helyen magát az autót és a motort sem mutatták meg, mondták nézzem meg magam, valamint horribilis részletösszegeket kaptam.

Mivel csak jókat hallottam a Toyota autókról 1 ismerõsnek elpanaszoltam a dolgot. Õ küldött Debrecenbõl a Kovács autóházba. Azt kell mondanom jó hogy hallgattam rá. Elmesélem röviden miért is:

Megérkezésemet követõen rögtön megkérdezték miben segíthetnek, kínáltak kávéval is. (Legtöbb helyen sajnos nekem kellett valakit vadászni akitõl kérdezhetek.) Felajánlották a tesztvezetést, korrektül bemutatták az autót.
Írásban készítettek ajánlatot, beleértve a hitelajánlatokat is, több konstrukcióban. (Különbözõ kezdõbefizetések, casco, kötelezõ, stb.) Soksok ezressel olcsóbb volt a többi cégnél, pedig kínosan ügyeltem rá, hogy mindenhol pontosan ugyanazt kérdezzem!
Elmutogatták az autó dolgait, az összes rendelhetõ dolgot, korrektül tájékoztatva mit miért éri meg, mi a különbség a csomagok/felszereltségek között.
Udvariasan, végig azt éreztetve hogy õk vannak értem tájékoztattak a dolgokról, segítettek a rendelésmódosításban is (Utólag kértem vonóhorgot, Ipod csatlakozást, váltózárat, riasztócsomagot..stb).
A fent említett napon átvehettem tõlük a megrendelt, s végül megérkezett autót. Maga az átadás és a pénzügyi rész lerendezése is nagyon korrekt, alapos, informatív volt.

Ezennel is szeretném nekik megköszönni!

Mindenkinek csak ajánlani tudom õket.

(Ui: Kajli Gábor volt az üzletkötõ akivel a kapcsolatot tartottam, s aki mindvégig a segítségemre volt.)
Corolla Sedan Executive 2.0 D-4D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Toyota Kovács - Monor
« Válasz #26 Dátum: 2009.02.14 16:32:40 »
Ma voltunk itt Keriékkel egy Yaris nézni dr. Gáz előzetes ajánlása alapján tabyéknak.  :D :D :D :D

Szóval a yaris jónak tűnt, a kereskedésben mi voltunk érkezésünkkor, a személyzet teljesen udvarias és segítőkész volt, kicsit szemükben a csodálkozást véltem felfedezni, hogy négy elszánt vásárlónak igazán nem tűnő személy betódul a szalonba és határozott igényei vannak... :D :D

De tisztázván a dolgokat kimentünk a metsző szélbe és áttapperoltuk a Yarist.

Aztán a szalon melegébe kiértékeltük az Ave kombit és a szedánt is, én még a Varso-ba is betettem a fenekemet, majd közösen megállapítottuk, hogy aki egyszer már letette a voksát az egyterűknél, az nem igazán akarja a térérzetet alábbadni... :no: :no:

Szóval nekük a COV a bejövős.

Mindenesetre az eltöltött idő kellemesen telt, megkaptunk minden felvilágosítást, és még ügyfeleket is bevonzottunk a szalonba!

Hajrá Kovács Monor!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Toyota Kovács - Monor
« Válasz #27 Dátum: 2011.11.09 11:53:43 »
Èn is itt vásároltam a Corollámat, nagyon korrekt ügyintézés, és barátságos kiszolgálás fogadott!

Csak ajánlani tudom!!!  :hug:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

dzsin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Toyota Kovács - Monor
« Válasz #28 Dátum: 2018.09.18 20:39:33 »
Én már 25 éve járok Monorra Budapestről, és soha nem csalódtam bennük. Még Pestről is megéri kijárni hozzájuk. Ez idő alatt mindig volt egy vagy két Toyota a családban. Jó kiszolgálás és korrekt árak! Mindenkinek csak ajánlani tudom.