Szerző Téma: Emil Frey - Budapest  (Megtekintve 132505 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #105 Dátum: 2011.01.07 20:38:57 »
Általában azt el szokták mondani mindenütt, hogy a fényezést nem helyben csinálják, ebből nem kéne ekkora gondot csinálni.
Ha meg jön egy fotó, vagy bármi büntetést maga után vonó dolog, akkor a munkalappal és a számlával tudod igazolni, hogy az inkriminált időszakban a szerviznél volt az autód :otlet:

Nem problémázok rajta, csak váratlanul ért, mert alaphelyzetben nem hozzájuk járok.
Amúgy Karácsony előtt megtaláltak hátulról egy kereszteződésben, éppen ma kaptam vissza az autót paradésan szépen, pont mintha új lenne!
Nagy pirospont az Emil Frey-nek ezért! :clap: :clap:
oyota rulez

dikri

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #106 Dátum: 2011.04.29 12:41:09 »
Én nekem garba cseréltek navit mert beszart, persze hogy ne ingen legyen teljesen még állítolag kellett utánatölteni 1/2liter olajat is aranyárban! Miután elhoztam az autot a navi nem müködött, folyamatosan hülyeségeket mutatott. Ezek után az antenna kábelét kell cserélni de ezt már fizetős volt, mert ha jol emlékszem pont 3 év határán volt a dolog. Kifizettem. Minap szétbombáztam a középkonzolt és mit látok a gyári kábel helyett amit kifizettem egy összebarkácsolttal van összerakva.....
Én tuti nem megyek hozzájuk többet.

Egyébként jo megoldás tud lenni ha a cserélt cucokat az ember mind félreteteti, nehogy kidobják, mert akkor látszik legalább, hogy cserélték-e!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #107 Dátum: 2011.04.29 12:51:20 »
Egyébként jo megoldás tud lenni ha a cserélt cucokat az ember mind félreteteti, nehogy kidobják, mert akkor látszik legalább, hogy cserélték-e!
ha gyakori alkatrészről van szó, akkor ez sem megoldás, mert odaadnak egy valaki mástól kivett darabot. Mondjuk pont a navi kábel talán nem mindennapos cucc, ott lett volna esélyed.
music     

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Emil Frey - Budapest
« Válasz #108 Dátum: 2017.11.20 09:29:37 »
12 éve járok oda, ismernek, ismerem őket, tudják rigolyáim, tudom mit lehet és mit nem. Kb mint a Családom.  :)