Szerző Téma: Toyota Tsusho  (Megtekintve 160191 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

xeri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 250
Toyota Tsusho
« Dátum: 2004.03.18 12:36:53 »
Gondoltam, nyitok nekik is egyet...

Mivel új autót még nem vettem, csak a szervizrõl van tapasztalatom.

Régen jártam náluk, de akkor általában korrektek voltak. Sõt eleinte még a mûhelyrészbe is beengedtek és dumálhattam a szerelõkkel, aztán ez késõbb megszûnt (gyanítom, mindenhol  :( ).

gyuribá

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 150
Toyota Tsusho
« Válasz #1 Dátum: 2004.03.18 15:08:54 »
Hali!

Én náluk vettem az autót és nagyon kedvesek voltak velem. Végig ügyesen, kedvesen kezelték a dolgot. Örömmel megyek oda mindig. Még most is beengednek a mühelybe, akármi van az autóval. Szóval elég normálisak. :)
yuribá Corolla HB Terra

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Tsusho
« Válasz #2 Dátum: 2004.03.18 22:03:59 »
A kocsit én is ott vettem náluk, a riasztószerelésük egy gányolás volt, apám tolatóradarját is sokadszorra tudták rendesen beállítani, a ködlámpámat a monori kereskedésben állították be rendesen!. Ami nagyon pozitív, hogy az árképzésük nagyon jó volt, sokkal nagyobb kedvezményt adtak, mint bármelyik másik kereskedés, és nagyon rendesek voltak ebből a szempontból.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Tsusho
« Válasz #3 Dátum: 2004.03.18 23:18:48 »
Apósom itt vette a Corolláját 3 éve, praktikus okokból: útba esett egy OFF céges kocsi szervizelésénél, tehát nem volt "tendereztetés". Mindjárt az elején be is szereltek egy váltózárat, szépen és drágán megcsinálták.
Viszont. Az elso szervizen itt volt a kocsi, a másodikon Szentendrén, a harmadikon a Sakuránál. A negyedik is a Sakuránál lesz. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam...
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
Toyota Tsusho
« Válasz #4 Dátum: 2004.03.21 22:46:46 »
Nekem szokás szerint a legjobbkor merült le az elemem a távirányítóban,és élesítve volt a riasztó is... A környező boltokban és az órásnál nem vállalták.Ballagok vissza a kocsihoz,szerencsére most a nem tudom hányadik kísérletre valahogy kinyíltak a zárak,és be tudtam ülni.Irány a legközelebbi Toyota Szalon,ez pedig a Pest volt.Kicserélték rendben,de most a kulcs hátúlján a csavarok környékén egy szép karcolás ékeskedik,biztosan lefeszítették a fedelét...  :evil:
Ilyen apróságért ugye nem ugrik le az ember Kiskőrösre,de hogy ide nem fogok visszamenni,az biztos.
És nyáron ez volt az egyetlen hely,ahol valami papírt is ki kellett töltenem tesztvezetés előtt,hogy ha töröm,akkor én fizetem a kárt...
Hiába van ez a Szalon a legközelebb hozzánk,marad Kiskőrös.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

LockSniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Toyota Tsusho
« Válasz #5 Dátum: 2005.06.28 22:44:52 »
Beengednek a szervízbe de nem pofáznak fölöslegesen, tárgyilagosak, gyorsak, korrektek, nem drágák.

Igaz, hogy szorul egy kis modernizálásra, előbb utóbb csak dobnak pár forintot az épületre.
-------------------------------------
Ha TELE van, akkor nem ÜRES
--------------------------------------

senye

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Toyota Tsusho
« Válasz #6 Dátum: 2006.08.11 10:41:46 »
Én itt vettem két autómat is, nagyon korrekt kedvezményt kaptam. Szervízbe is ide hordom mind a kettõt, meg vagyok velük elégedve,  már úgy fogadnak mint valami törzsvendéget. Egyszóval kedvesek is és segítõkészek is. Eddig semmi negatívumot nem tapasztaltam.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Tsusho
« Válasz #7 Dátum: 2006.08.12 19:26:25 »
Én is itt vettem a Carina E-met annó... De régen is volt..... :hmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Tsusho
« Válasz #8 Dátum: 2006.08.13 21:53:33 »
Idézetet írta: "England"
ha valaki erre jár akkor szivesen látom az alkatrész osztályon.egyébként mióta az eurolizing tagja nagyot változott minden.nem csak a kinézet hanem az itt dolgozók hozzáállása


Annó náluk vettem a gépet, és édesapám is ugyanakkor.
-A riasztót szarul kötötték be - még szerencse, hogy villamosmérnökként konyítok valamit hozzá, és ki tudtam iktatni a riasztó indításgátló rendszerét! - 3x mentem vissza hozzájuk, a harmadik alkalommal kihívtam a szerelõt ( mert a mûhelybe nem engedtek be) és megmutattam neki a hibás vezetéket. - A végén kiderült, hogy nem szakadt volt a vezeték, csak nem csavarozták le a földelést :(

-Azóta nem nagyon jártam feléjük!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

atesz066

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Toyota Tsusho
« Válasz #9 Dátum: 2006.08.21 07:43:37 »
Idõhiány miatt sajnos a 30000 szervizt itt kellet megejtenem de már nagyon megbántam. Olajat, olajszûrõt, vittem azt mondták csak az kell. A számlán azért szerepelt 5000.-Ft-ér egy pollenszûrõ amit nem sikerült kicserélni. Reklamálásnál finoman közölték hogy én vagyok a hülye. Hát lehet, de csak azért mert bementem hozzájuk. Zöldkártyára már a Reálszisztémába viszem Halásztelekre. Õk nagyon korrektek.
tesz
Corolla 1.4 VVTi

Random_

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 442
    • http://borbelyj.spaces.live.com
Toyota Tsusho
« Válasz #10 Dátum: 2006.08.29 10:20:19 »
Idézetet írta: "England"
megirnád a rendszámodat hogy meg tudjam nézni mi is történt igazából?

köszi


Hali látom te benfentes vagy! Ma reggel vittem oda egy törött Corollát.
Azt meg tudod nekem mondani miért kell a törzskönyv másolata?
Casco-s a cucc és most a fél család keresi a törzskönyvet, de lehet, hogy
csak Szegeden kerül elõ mert onnan költöztem.
Corolla 1.4 Terra --> Focus 1.6 Ghia [155]

atesz066

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Toyota Tsusho
« Válasz #11 Dátum: 2006.08.29 22:31:45 »
Nem titkos, de nem szeretném kiadni. Bent voltam a szervizvezetõnél de nem sok értelme volt. Õ állítja azt hogy ki lett cserélve én meg tudom hogy nem. Egyértelmû miután vittem az olajat, olajszûrõt valamit el kellet adni jó drágán ami a raktárba marad. Én se tudom bizonyítíni az igazamat Õ sem. Ezért nem mentem a fogyasztóvédelmisekhez és a TMH-hoz. Csak egy javaslat aki ide viszi az autót: minden cserére váró alkatrészt meg kell jelölni úgy hogy csak a tulaj tudja. Átvételkor ellenõrizni kell. Az olajat meg a szinérõl meg kell nézni. Ha tudom hogy a pollenszûrõt is cserélik akkor azt is megjelölöm.
tesz
Corolla 1.4 VVTi

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
Toyota Tsusho
« Válasz #12 Dátum: 2006.08.30 08:00:47 »
Idézetet írta: "atesz066"
Nem titkos, de nem szeretném kiadni. Bent voltam a szervizvezetõnél de nem sok értelme volt. Õ állítja azt hogy ki lett cserélve én meg tudom hogy nem. Egyértelmû miután vittem az olajat, olajszûrõt valamit el kellet adni jó drágán ami a raktárba marad. Én se tudom bizonyítíni az igazamat Õ sem. Ezért nem mentem a fogyasztóvédelmisekhez és a TMH-hoz. Csak egy javaslat aki ide viszi az autót: minden cserére váró alkatrészt meg kell jelölni úgy hogy csak a tulaj tudja. Átvételkor ellenõrizni kell. Az olajat meg a szinérõl meg kell nézni. Ha tudom hogy a pollenszûrõt is cserélik akkor azt is megjelölöm.


A legnagyobb bizalom is ellenörzésen alapul. Ott kell állni mellette. :hmm:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Random_

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 442
    • http://borbelyj.spaces.live.com
Toyota Tsusho
« Válasz #13 Dátum: 2006.08.30 08:03:41 »
Nem akarok beleszólni a vitába, de a pollenszûrõt nem lehetne megnézni az autóban, hogy milyen tisztaságú?
Amúgy nekem is voltak Szegeden rossz érzéseim mikor elõjöttek azzal, hogy fékbetét csere meg pollenszûrõ
és megmutatták mit vettek ki a kocsiból. Most vagy elhiszem, hogy az enyimbõl vették ki vagy nem. Én alapvetõen
pozitív vagyok és elhiszem, hogy az a saját autómból került ki.

England: Riasztókkal is foglalkoztok? Mert van egy gyári riasztóm ami elég bénán mûködik elejétõl kezdve és meg
szeretném nézetni majd. Amúgy az én autóm tegnap került oda ILC-234 ha véletlen rálátsz a felépülésére akkor
örömmel venném ha értesítenél mi mindent kellett cserélni és hogy halad az ügye. Az Union biztosítóval kapcsolatban
milyenek a tapasztalatok?
Corolla 1.4 Terra --> Focus 1.6 Ghia [155]

czoki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 152
  • TC Wagon 1,4 vvti, 2005.
Toyota Tsusho
« Válasz #14 Dátum: 2006.10.24 08:44:25 »
Sziasztok!

Néhány napja voltam az elsõ éves szervizen. Csak jót tapasztaltam. Az elõre egyeztetett idõpontnál elöbb
értem oda, azonnal fogadtak és máris vitték a kocsit a mûhelybe. Ott lehettem az autóm mellett, kérdéseimre
korrekt válaszokat kaptam.  Az ár elfogadható.
Remélem mások is ilyen kellemes tapasztalokat fognak szerezni.
Üdv. Czoki.  :tonqe:  :vezetes:  :toy:
mit szeretnétek,hogy veletek tegyék az emberek, Ti is azt tegyétek velük!!