Szerző Téma: Új Toyota vásárlás  (Megtekintve 137987 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Új Toyota vásárlás
« Válasz #240 Dátum: 2007.01.24 15:01:30 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Hát errõl beszélek :) ! Azaz: errõl is. Amúgy szívem szerint én is boldogan járnék egy olyan Chevy Suburbannel, amirõl Trotter Ritter betette a képet :szivecske: ... Anno '90-ben Norvégiában egy csomó ilyet láttam, lenyûgözõ nagy gépek, és azokban aztán tényleg van komfort meg hely. Viszont ezek a kocsik a mi városainkba már egyértelmûen túl nagyok , valahol nyilván meg kell húzni egy határt.

Õsszel a Pekingi autószalonon beültem egy Previába, azaz behuppantam, és kiterültem a második üléssor egyik foteljében, mert akkora hely van benne :kacsint: Csak ne kerülne 12 millióba...


Igen , a nagy egyterûekben is jó sok hely van . Csak , nem tehetek róla , nekem ez az autóforma nem érinti meg a szívemet - talán túl fiatal vagyok hozzá , vagy túl konzervatív , vagy mit tudom én . Roppant praktikus jószágok , nem is néznek ki rosszul , de magamnak egyelõre biztosan nem vennék ilyet .

A Suburban , az más , az irdatlan tekintélyes egy jószág  :vag2: ... és annak a helykínálatához képest minden más eltörpül : 9 személyes , és mögötte még ott van egy óriási csomagtartó is  :o ... szóval az amerikaiak elképzelése a megfelelõ méretû családi kombiról , na  :wink:  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

A Csaszi

  • Vendég
Új Toyota vásárlás
« Válasz #241 Dátum: 2007.01.24 16:02:41 »
Idézetet írta: "Palaczk"
A Suburban , az más , az irdatlan tekintélyes egy jószág  :vag2: ... és annak a helykínálatához képest minden más eltörpül : 9 személyes , és mögötte még ott van egy óriási csomagtartó is  :o ... szóval az amerikaiak elképzelése a megfelelõ méretû családi kombiról , na  :wink:  :D
Elkószáltam a chevi.com, Suburban részére, hát igen!  :nagymosoly: Kicsit belezavarodtam a Cubic Feet meg hasonlókba, de mintha azt sikerült volna olvasnom, hogy a második sor mögött 90 cub. feet hely lenne ami 2548 liter. Jajj! :-) De ha még csak a fele igaz akkor is tetszik, ide vele!  :vag2:  :nagymosoly: Eddig egy Previáról álmodtam, mint nagyon nagy ótó, de most már rezeg a léc.

Összekonfigoltam amúgy egy 'half-ton' nevezetû cuccost, 4x4es verzióban, a legjobb felszereltséggel kb. 50.000 dollár lett csak, igaz valamiért csak az 5.3s motort tuttam választani...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Új Toyota vásárlás
« Válasz #242 Dátum: 2007.01.24 16:18:03 »
Csak parkolni ne akarj majd a Suburbannel erre mifelénk ;) ... 5.6 méter hosszú , 2 méter széles (tükrök nélkül) . Ja , üresen 2.4 tonnáról indul az alapváltozat , dehát ugye súlyadó már nincs  :D ... a csomagtérrõl azt írja az AutoKatalog , hogy 1295-2550-3795 liter  :szemez: ... és a legkisebb 5.3-as fölött van egy 6.0-ás , meg egy 8.1-es motor is  :szivecske:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #243 Dátum: 2007.01.24 19:11:40 »
Nem is gondoltam, hogy a suburbannal  :szivecske:  ilyen lavinát indítok el... Úgylátszik más is szereti az oldscool ótókat... :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Új Toyota vásárlás
« Válasz #244 Dátum: 2007.01.24 19:17:48 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Nem is gondoltam, hogy a suburbannal  :szivecske:  ilyen lavinát indítok el... Úgylátszik más is szereti az oldscool ótókat... :nagymosoly:


Trotter! Te nem nagyon olvasgatod az egyéb autók topikot mi??? :nagymosoly:
Akkor tudhatnád, hogy van itt egy-két :vag2:  hard USA autó rajongó...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #245 Dátum: 2007.01.24 19:34:42 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Trotter66"
Nem is gondoltam, hogy a suburbannal  :szivecske:  ilyen lavinát indítok el... Úgylátszik más is szereti az oldscool ótókat... :nagymosoly:


Trotter! Te nem nagyon olvasgatod az egyéb autók topikot mi??? :nagymosoly:
Akkor tudhatnád, hogy van itt egy-két :vag2:  hard USA autó rajongó...

De szoktam, csak nagy a fórum, és kevés az idõ. :faradt:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Új Toyota vásárlás
« Válasz #246 Dátum: 2007.01.24 22:24:04 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Trotter66"
Nem is gondoltam, hogy a suburbannal  :szivecske:  ilyen lavinát indítok el... Úgylátszik más is szereti az oldscool ótókat... :nagymosoly:
Trotter! Te nem nagyon olvasgatod az egyéb autók topikot mi??? :nagymosoly: Akkor tudhatnád, hogy van itt egy-két :vag2:  hard USA autó rajongó...

De szoktam, csak nagy a fórum, és kevés az idõ. :faradt:

Hogy visszakanyarodjunk a témához :kacsint: , a Nubira kombi sem egy térbajnok, én azt is kihúznám a listáról :nagymosoly:  :hmm:
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #247 Dátum: 2007.01.25 07:50:21 »
Idézetet írta: "music"
Hogy visszakanyarodjunk a témához :kacsint: , a Nubira kombi sem egy térbajnok, én azt is kihúznám a listáról :nagymosoly:  :hmm:

Te most viccelsz??? :hmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Új Toyota vásárlás
« Válasz #248 Dátum: 2007.01.25 08:27:04 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Trotter66"
Nem is gondoltam, hogy a suburbannal  :szivecske:  ilyen lavinát indítok el... Úgylátszik más is szereti az oldscool ótókat... :nagymosoly:


Trotter! Te nem nagyon olvasgatod az egyéb autók topikot mi??? :nagymosoly:
Akkor tudhatnád, hogy van itt egy-két :vag2:  hard USA autó rajongó...


bizony! én tavaly még USA autóstalin is voltam komáromban!  jó messze áltam meg a kocsimmal  :oops:  :oops:
de beszélgettem egy chevy nemtommilyen legenda tulajjal aki bevallotta h melóba toyotával jár.. :nana:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #249 Dátum: 2007.01.25 15:39:28 »
Na egyszerûsödött a felállás: Cori combi kiesett, ugyanis már nem gyártják, és momentán már készleten sincsen Mo.-n. Maradt a használt Ave kombi. Aurisban meg idén biztosan nem lesz combi. Viszont vezettem az új Corit executive felszereltséggel. Zsír a gép.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Új Toyota vásárlás
« Válasz #250 Dátum: 2007.01.25 22:08:19 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Na egyszerûsödött a felállás: Cori combi kiesett, ugyanis már nem gyártják, és momentán már készleten sincsen Mo.-n. Maradt a használt Ave kombi. Aurisban meg idén biztosan nem lesz combi. Viszont vezettem az új Corit executive felszereltséggel. Zsír a gép.


Nekem  aztat mondták ( Ma a Tsusonál) hogy még tud adni a mostaniból kombit, de az újból nem is lesz ( amit azért kétlek).

Egyébként valóban tetszetõs darab lett, fõleg azzal a fekete / világos belsõ összeállítással, amivel meg lehetett náluk tekinteni.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #251 Dátum: 2007.01.26 07:53:38 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Trotter66"
Na egyszerûsödött a felállás: Cori combi kiesett, ugyanis már nem gyártják, és momentán már készleten sincsen Mo.-n. Maradt a használt Ave kombi. Aurisban meg idén biztosan nem lesz combi. Viszont vezettem az új Corit executive felszereltséggel. Zsír a gép.


Nekem  aztat mondták ( Ma a Tsusonál) hogy még tud adni a mostaniból kombit, de az újból nem is lesz ( amit azért kétlek).

Egyébként valóban tetszetõs darab lett, fõleg azzal a fekete / világos belsõ összeállítással, amivel meg lehetett náluk tekinteni.


Én is voltam ugyanott és ugyanakkor (01.25.), nekem meg azt mondták, hogy NINCS. Megnézte az értékesítõ még az országos listát is. Na most kinek mondtak igazat????

Nézzed az A :kacsint: uris topicot is!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Új Toyota vásárlás
« Válasz #252 Dátum: 2007.01.26 23:41:55 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Trotter66"
Na egyszerûsödött a felállás: Cori combi kiesett, ugyanis már nem gyártják, és momentán már készleten sincsen Mo.-n. Maradt a használt Ave kombi. Aurisban meg idén biztosan nem lesz combi. Viszont vezettem az új Corit executive felszereltséggel. Zsír a gép.


Nekem  aztat mondták ( Ma a Tsusonál) hogy még tud adni a mostaniból kombit, de az újból nem is lesz ( amit azért kétlek).

Egyébként valóban tetszetõs darab lett, fõleg azzal a fekete / világos belsõ összeállítással, amivel meg lehetett náluk tekinteni.


Én is voltam ugyanott és ugyanakkor (01.25.), nekem meg azt mondták, hogy NINCS. Megnézte az értékesítõ még az országos listát is. Na most kinek mondtak igazat????

Nézzed az A :kacsint: uris topicot is!


Ezen csodálkozok én is!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Új Toyota vásárlás
« Válasz #253 Dátum: 2007.01.31 12:58:53 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "music"
Hogy visszakanyarodjunk a témához :kacsint: , a Nubira kombi sem egy térbajnok, én azt is kihúznám a listáról :nagymosoly:  :hmm:
Te most viccelsz??? :hmm:

Kérdés, melyik Nubirára gondolsz. Én azt hittem, hogy újban gondolkodsz, márpedig a Lacettire keresztelt Nubira wagon tényleg nem nagy. A régi az igen, de az a mostani kocsiddal egykorú, azt minek cserélnéd le egy Daewoora? :roll:  :shock:
music     

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #254 Dátum: 2007.01.31 18:29:57 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "music"
Hogy visszakanyarodjunk a témához :kacsint: , a Nubira kombi sem egy térbajnok, én azt is kihúznám a listáról :nagymosoly:  :hmm:
Te most viccelsz??? :hmm:

Kérdés, melyik Nubirára gondolsz. Én azt hittem, hogy újban gondolkodsz, márpedig a Lacettire keresztelt Nubira wagon tényleg nem nagy. A régi az igen, de az a mostani kocsiddal egykorú, azt minek cserélnéd le egy Daewoora? :roll:  :shock:

Oppsz, ez itt nagyon OFF volt, az egyéb autókba áttettem.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.