Szerző Téma: Új Toyota vásárlás  (Megtekintve 137530 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Új Toyota vásárlás
« Válasz #105 Dátum: 2005.10.21 04:10:46 »
Idézetet írta: "uandor"
Idézetet írta: "music"
Na, ez elég reményteljesen szól, és végul is ilyenkor elég rendes árengedmény szokott járni.
400e Ft. + ez meg az bele :P

Az testérek kozt is tobb, mint 10%... :wink:
music     

Papp András

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Új Toyota vásárlás
« Válasz #106 Dátum: 2005.11.17 13:03:04 »
Holnap érkezik az autóm / Corolla Wagon 1,4 Sol platinaszürke/ az országba. Plusz öt nap Debrecen, plusz a szükséges 3-4 nap cicó. Mi a tapasztalat tartani tudják ? Hányat kell még aludni ? :roll:
app András

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Új Toyota vásárlás
« Válasz #107 Dátum: 2005.11.18 01:44:09 »
Idézetet írta: "Papp András"
Holnap érkezik az autóm / Corolla Wagon 1,4 Sol platinaszürke/ az országba. Plusz öt nap Debrecen, plusz a szükséges 3-4 nap cicó. Mi a tapasztalat tartani tudják ? Hányat kell még aludni ? :roll:

Ha holnap tényleg az országban lesz - és szállítás közben nem sérült meg - akkor igen.
music     

jofe

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Új Toyota vásárlás
« Válasz #108 Dátum: 2005.11.18 10:15:00 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "uandor"
Idézetet írta: "music"
Na, ez elég reményteljesen szól, és végul is ilyenkor elég rendes árengedmény szokott járni.
400e Ft. + ez meg az bele :P

Az testérek kozt is tobb, mint 10%... :wink:

Tüzér, vizér, testér...
--- /48 ----

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Új Toyota vásárlás
« Válasz #109 Dátum: 2005.11.18 10:32:31 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Papp András"
Holnap érkezik az autóm / Corolla Wagon 1,4 Sol platinaszürke/ az országba. Plusz öt nap Debrecen, plusz a szükséges 3-4 nap cicó. Mi a tapasztalat tartani tudják ? Hányat kell még aludni ? :roll:

Ha holnap tényleg az országban lesz - és szállítás közben nem sérült meg - akkor igen.

Nem biztos az. Nekünk is már rég itt volt a Corollánk, és mégis késett egy hetet az átadás, mert állítólag az okmányirodában volt valami baj, és nem haladtak a papírok intézése  :?
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Új Toyota vásárlás
« Válasz #110 Dátum: 2005.11.18 15:07:10 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Papp András"
Holnap érkezik az autóm / Corolla Wagon 1,4 Sol platinaszürke/ az országba. Plusz öt nap Debrecen, plusz a szükséges 3-4 nap cicó. Mi a tapasztalat tartani tudják ? Hányat kell még aludni ? :roll:

Ha holnap tényleg az országban lesz - és szállítás közben nem sérült meg - akkor igen.

Nem biztos az. Nekünk is már rég itt volt a Corollánk, és mégis késett egy hetet az átadás, mert állítólag az okmányirodában volt valami baj, és nem haladtak a papírok intézése  :?

Ilyenkor bár udvariasan de gyakran kell a kereskedőt "rúgdosni", ez általában gördülékenyebbé teszi az ügymenetet.
Éreztetni kell, hogy milyen fontos hogy minél hamarabb meglegyen az autó és ekkor, ha olyan szitu van jó eséllyel a tiedet veszik előre...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Új Toyota vásárlás
« Válasz #111 Dátum: 2005.11.19 12:28:30 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Nem biztos az. Nekünk is már rég itt volt a Corollánk, és mégis késett egy hetet az átadás, mert állítólag az okmányirodában volt valami baj, és nem haladtak a papírok intézése  :?

Jaj, ne frusztráld már szegényt, hadd örüljön már az új kocsinak... :wink:
music     

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Új Toyota vásárlás
« Válasz #112 Dátum: 2005.11.29 00:55:23 »
Nekem anno az Opelnél nem mondták ám meg, hogy szalonautót kapok. Mikor mentem átvenni gynús volt, hogy már egy másik színű áll a szalonban, de nem foglalkoztam vele. Aztán rájöttem, de akkor már késő volt. Egy csomó apró hülyeség volt vele a legelején (zárlatos rádió, szétesett ablaktörlőlapát, akadozó központizár, stb.) Mindent megcsináltak gariban, de hatalmas szemétségnek tartom, mert és mindjárt a szerződéskötéskor kikötöttem, hogy szalonautót nem kérek, inkább várok pár hetet....
O.K., az az Opel volt, ez meg a Toyota! Áttekertem! Itt még nem volt ilyen gondom! :pofa:
oyota rulez

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #113 Dátum: 2005.11.29 07:36:22 »
Idézetet írta: "Andris"
Nekem anno az Opelnél nem mondták ám meg, hogy szalonautót kapok. Mikor mentem átvenni gynús volt, hogy már egy másik színű áll a szalonban, de nem foglalkoztam vele. Aztán rájöttem, de akkor már késő volt. Egy csomó apró hülyeség volt vele a legelején (zárlatos rádió, szétesett ablaktörlőlapát, akadozó központizár, stb.) Mindent megcsináltak gariban, de hatalmas szemétségnek tartom, mert és mindjárt a szerződéskötéskor kikötöttem, hogy szalonautót nem kérek, inkább várok pár hetet....
O.K., az az Opel volt, ez meg a Toyota! Áttekertem! Itt még nem volt ilyen gondom! :pofa:


OFF OFF OFF!

De tanulságos. :kacsint:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

milan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Új Toyota vásárlás
« Válasz #114 Dátum: 2005.12.29 18:33:09 »
Sziasztok,

Toyota vásárlás előtt állok. Tippeket szeretnék kérni mire érdemes figyelni egy 100e km körüli használt diesel Picnic esetében. Köszi előre is!

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Új Toyota vásárlás
« Válasz #115 Dátum: 2005.12.30 01:41:19 »
Idézetet írta: "milan"
Toyota vásárlás előtt állok. Tippeket szeretnék kérni mire érdemes figyelni egy 100e km körüli használt diesel Picnic esetében. Köszi előre is!

NoGunnak van ilyenje, tavaly vette. Írj neki egy privit, biztosan tud segíteni! (A taglistában megtalálod.)
music     

megaa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Új Toyota vásárlás
« Válasz #116 Dátum: 2006.02.10 09:18:28 »
Sziasztok!
Leíerom az eddigi tapasztalaimat egy új corolla vásárlásával kapcsolatban, hátha másnak is hasznos lehet. Szóval elhatároztuk, hogy veszünk egy új corolla wagon 1.6 terra gk-t.  Jelenleg egy 2001-es 1.6-os avensisem van, amit szerettem volna beszámíttatni a vételárba (természetesen minél jobb áron). Első lépésben kértem emailban árajánlatot a következő kereskedőktől:

- Toyota Super
- Mayer Toyota
- Sakura
- Reálszisztéma

Gyakorlatilag mindegyik kereskedő válaszolt, mondjuk volt amelyik csak egy hét csúszással. Mindegyiknél lett volns lehetőség beszámíttatni a régi autómat, állapotfelmérés után. Az új autóra a legjobb ajánlatot a super-től kaptam, a második a Mayer lett. Elvittem a superhez az autót állpotfelmérésre, és sajnos ott igen negatív meglepetés ért. Az avensisért mindössze 1.450.000 Ft-ot ajánlottak (!). Kissé csalódottan távoztam, és másnap elvittem az autót a budakeszi Mayer-hez. Az ottani állapotfelmérés után ők 1.900.000 Ft (!) -ot ajánlottak beszámítási árnak az autóért. Ez 450.000 Ft különbség! Az Ő ajánlatuk a Corollára minössze 45.000 Ft-al volt rosszabb mint a superék ajánlata.
Az új corolla listaára egyébként 4.105.000 Ft, a super ajánlata 3.900.000 + kresz készlet + szőnyeg volt, míg a Mayer 3.945.000 Ft + szőnyeg + kreszkészlet.
Ezek után természetesen a Mayernél rendeltem meg az autót, a szállítási határídő elvileg március 25. Eddig nagyon elégedett volatm velük (Zelei Róbert Úr az értékesítő), remélem a szállítással, és az átadással sem lesz semmilyen probléma.

Folyt. köv.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Új Toyota vásárlás
« Válasz #117 Dátum: 2006.02.10 13:37:21 »
Sajnos Superéknél külön van teljesen a használtbeszámítást. (Schiller Opel) Így aztán...
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Új Toyota vásárlás
« Válasz #118 Dátum: 2006.02.12 00:23:57 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Sajnos Superéknél külön van teljesen a használtbeszámítást. (Schiller Opel) Így aztán...



...Irány Kiskőrös  :nagymosoly:
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

megaa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Új Toyota vásárlás
« Válasz #119 Dátum: 2006.02.12 15:24:29 »
Végül  is a Mayer-ék korrekt áron veszik be, azért döntöttem mellettük. Remélem nem bánom meg....