Szerző Téma: Légterelõ  (Megtekintve 9926 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sey

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Légterelõ
« Dátum: 2006.09.11 10:56:53 »
Sziasztok!

Mivel lassan beszereznék légterelõt a kocsimhoz. Azonban mielõtt vásárolnék ilyet, kiváncsi lennék a tapasztalatotokra is.  :hmm:
Illetve témaindítónak esetleg nem lenne rossz, mert nem találtam ilyet. :roll:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Légterelõ
« Válasz #1 Dátum: 2006.09.11 11:25:34 »
Persze hogy nem találtál ilyet , mert nehogymár minden egyes cuccnak külön topik legyen  :turelmetlen: ... ez a kérdés belefér valamelyik , már meglévõ topikba .

Jó lenne , ha valamelyik itt jogsult moderátor ezt a topikot le is zárná . Esetleg , ha mások is egyetértenek vele , lehetne csinálni egy "tartozékok" topikot , bár szerintem nem muszáj .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Légterelõ
« Válasz #2 Dátum: 2006.09.11 11:27:26 »
Esetleg a Tuning :arrow: Karosszériatuning topicban tökéletesen elfért volna.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Sey

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Légterelõ
« Válasz #3 Dátum: 2006.09.11 11:33:55 »
Felõlem át lehet helyezni ezt a témát, de ne zárjuk le - legalábbis egyelõre.
Bevallom, lusta voltam és nincs sok idõm az egyik 250-300 oldalas témát átrágni és utána kerestem is külön topicot erre, ami nem volt még meg.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Légterelõ
« Válasz #4 Dátum: 2006.09.11 11:41:49 »
Mondjuk a "minden ami a Corollával kapcsolatos" topicba bõven elfért volna. A Corolla fórumon az egész fórumot tekintve a legtöbb az altopic, valljuk be átfedésekkel. Én is azt javallanám, hogy a honos modi zárja le, vagy tegye át a helyére.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Légterelõ
« Válasz #5 Dátum: 2006.09.11 11:48:11 »
Idézetet írta: "Sey"
Felõlem át lehet helyezni ezt a témát, de ne zárjuk le - legalábbis egyelõre.
Bevallom, lusta voltam és nincs sok idõm az egyik 250-300 oldalas témát átrágni és utána kerestem is külön topicot erre, ami nem volt még meg.


Bocsáss meg , de ez a lustaság nem érv arra , hogy a fórumot szanaszét szabdaljuk 500 topikra , hogy minden egyes alkatrésznek meg tartozéknak meglegyen a maga sajátja . Így is egy csomó felesleges topik van (melyek ugyanilyen hozzáállásból születtek) , ne gyarapítsuk õket .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Sey

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Légterelõ
« Válasz #6 Dátum: 2006.09.11 12:00:58 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Sey"
Felõlem át lehet helyezni ezt a témát, de ne zárjuk le - legalábbis egyelõre.
Bevallom, lusta voltam és nincs sok idõm az egyik 250-300 oldalas témát átrágni és utána kerestem is külön topicot erre, ami nem volt még meg.


Bocsáss meg , de ez a lustaság nem érv arra , hogy a fórumot szanaszét szabdaljuk 500 topikra , hogy minden egyes alkatrésznek meg tartozéknak meglegyen a maga sajátja . Így is egy csomó felesleges topik van (melyek ugyanilyen hozzáállásból születtek) , ne gyarapítsuk õket .


Eszembe sem jutott kritizálni a fórumot, de ha már szóbahoztad a kategórizálást,akkor szerintem mégiscsak jó lett volna.Így könnyebben találhatja meg az infót ember a neten. Szerintem így ömlesztve az infót mégiscsak nehéz számára hasznosat találni. Amúgy elég körülnézni a neten, hát bizony a "kategórizálás" idõszakát éljük.

Sajnos úgy látom,hogy ez a topic már a személyeskedés irányába megy,amibe nem szeretnék belemenni, úgyhogy zárjuk is le ezt a topicot.

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
Légterelõ
« Válasz #7 Dátum: 2006.09.11 13:46:22 »
Idézetet írta: "Sey"
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Sey"
Felõlem át lehet helyezni ezt a témát, de ne zárjuk le - legalábbis egyelõre.
Bevallom, lusta voltam és nincs sok idõm az egyik 250-300 oldalas témát átrágni és utána kerestem is külön topicot erre, ami nem volt még meg.


Bocsáss meg , de ez a lustaság nem érv arra , hogy a fórumot szanaszét szabdaljuk 500 topikra , hogy minden egyes alkatrésznek meg tartozéknak meglegyen a maga sajátja . Így is egy csomó felesleges topik van (melyek ugyanilyen hozzáállásból születtek) , ne gyarapítsuk õket .


Eszembe sem jutott kritizálni a fórumot, de ha már szóbahoztad a kategórizálást,akkor szerintem mégiscsak jó lett volna.Így könnyebben találhatja meg az infót ember a neten. Szerintem így ömlesztve az infót mégiscsak nehéz számára hasznosat találni. Amúgy elég körülnézni a neten, hát bizony a "kategórizálás" idõszakát éljük.

Sajnos úgy látom,hogy ez a topic már a személyeskedés irányába megy,amibe nem szeretnék belemenni, úgyhogy zárjuk is le ezt a topicot.


Én egyetértek Veled, ez nem lustaság kérdése, az idõ az ami néha a legkevesebb.
Jobb, ha minden fontosabb területnek/alkatrésznek külön topikja van.
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Légterelõ
« Válasz #8 Dátum: 2006.09.11 14:50:55 »
Igen, ez így van sok-sok más fórumon. De itt nem. És egyáltalán nem személyeskedés szerintem. Egyikünk se írt modiszínnel, hogy nem jó ez így, csak jeleztük a véleményünket. Ha ezzel megbántottalak volna, elnézést érte, nem állt szándékomban. De hdd el nem jó a 10000 topic. Külön az anyacsavarnak, rugóelõfeszítõnek, típusonként ugyanennyiszer.
Javasolom a keresõ használatát, modernizálták, úgyhogy nagyon jól lehet használni, jóllehet valóban idõigényesebb, mint mindennek külön topicot nyitni.

Kérlek nézz át a Camry, vagy a Carina topicba és hasonlítsd össze a topicok számát. Láthatod, hogy a Corolla fórumban van a legtöbb topic. (Abban gondolom egyetértünk, hogy a Carina sem nagyon ritka típus)

Légterelõ ügyben, ha pesti, vagy környéki vagy, ha érdekel tudok címet adni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

aved

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 52
Légterelõ
« Válasz #9 Dátum: 2006.09.11 15:15:32 »
Kezd eldurvulni már ez a toyotaclub.hu-s forum is. Van akinek mindent lehet, és generálja a többezer értelmetlen hozzászólást (hát persze, hogy nincs kedve az embernek végigbogarászni az összes hozzászólást mikor ott van a rengeteg "szemét" is közte) és van akinek tényleg információra/segítségre lenne szüksége erre elveszik az embernek a kedvét attól is, hogy legközelebb kérdezzen valamit. Bezzeg a "én tegnap mostam le a kocsimat és persze, hogy egy órán belül esett is az esõ  :banging: " típusú hozzászólásokat be lehet pöttyinteni minden további nélkül. Az ilyenek nem fórumba való hozzászólások...

Miért nincs egy topic a "Minden ami toyotával kapcsolatos azt hajrá!!!" ebbe minden belefér ami toyota.

Van egy kis kör aki arra hajt, hogy minél több hozzászólást generáljon. És ez már k..ra unalmas. Régebben még voltak érdekes hozzászólások mára már csak "a meghuzattam verdát azt kettesben is nyikkant" típusúakkal van tele.

Azért még szeretem a TOYOTA-t. :szomoru:

u.i.:
Akinek nem inge ne vegye magára.
OYOTA corolla 2004 HB 1.4 3d

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Légterelõ
« Válasz #10 Dátum: 2006.09.11 16:47:17 »
A témát lezárom, a hozzászólás érdemi részét ( az eredeti kérdést ) átteszem a Corolla/Tuning témába

Egyébként nekem lengyel gyártmányú HEKKO van fönn teljesen korrekt, 3 éve 5000 pénz volt.
Bõvebben itt

130 fölött kicsit zajosabb a gép mint nélküle, de nem vészes!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!