Szerző Téma: Kerékpárok, rollerek, segway  (Megtekintve 96076 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9376
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #255 Dátum: 2018.02.21 18:41:14 »
MI EZ  FEHÉR AUTÓ ITT BALRA, mikor cseréltél?
Ha lesz több tapasztalat - nem 200 km, ami nálam azért hamar összejön majd - írok egy kis szösszenetet.
Addig is ott van minden a kép alatt ;) 

Ja hogy válaszoljak is: pénteken, de nem csere, hanem plusz :)

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #256 Dátum: 2019.03.26 00:43:20 »
2019.03.25 - től kapható a Lidl -ben bicikli szerelő állvány, az Aldi -ban egy szerszámkészlet 2 db kontrakulccsal.
Az aldis műhelypumpa is nagyon korrekt, de aki nem nagynyomású gumikat használ annak a Lidl-ben kapható is jó lesz.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #257 Dátum: 2019.03.26 10:29:58 »
Ez melyik műhelypumpa? Én a kisméretű kompresszorukat várom, a kocsiban lévő homasitás kínai cucc kinyiffant. Nem bírta az autóban tartást, a lecsapódó téli párától elrozsdásodott belül.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9505
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #258 Dátum: 2019.03.26 11:52:57 »
Nálam ilyenből van vagy 3 darab össze-vissza...
- egyet adtak a Verso-hoz gyárlag (a defektjavító részeként), bár vettem rendes pótkereket, bent hagytam ezt is, sose lehet tudni alapon
- anyám Chevy-jéhez is adtak egyet gyárilag ugyanígy, abba is került rendes pótkerék, aztán el lett adva a kocsi de a pumpa maradt
- egy kínai bóvlit hagyott rám a ház előző tulaja, találtam a garázsba

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Kerékpár kicsiknek és nagyoknak
« Válasz #259 Dátum: 2019.03.30 22:03:22 »
Ez melyik műhelypumpa?
Sima mechanikus. A mérete miatt hivják műhelypumpának mert ekkorát egy elvetemült biciklis sem cipel magával.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Kerékpárok, rollerek, segway
« Válasz #260 Dátum: 2020.04.04 14:29:45 »
Elektromos rollerrel van valakinek tapasztalata? Nem katalógusadatok érdekelnek, hanem a hétköznapi használhatóság.
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Kerékpárok, rollerek, segway
« Válasz #261 Dátum: 2020.04.05 08:36:37 »
Elektromos rollerrel van valakinek tapasztalata? Nem katalógusadatok érdekelnek, hanem a hétköznapi használhatóság.

Van bizony!! Szabálytalanul (szabály ellenesen) és fölöttébb veszélyes módon közlekednek, mind a gyalogosokra mind az autósokra és legutoljára számítóan önmagukra, hogy a bőr hűlne rá mindre!!!!!!!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8090
Re:Kerékpárok, rollerek, segway
« Válasz #262 Dátum: 2020.04.06 14:17:19 »
Leporoltuk a bringákat.
Anyósomnak szereztünk 1 triciklit, mert rossz az egyensúlyérzéke, viszont a lábának rehabilitációs szempontból jót tenne.
Nem tudom próbáltátok-e a triciklit, de teljesen más feeling. 30 perc kellett, mire sikerült kitapasztalni. De utána alig akartam odaadni, annyira megtetszett. Persze csak jó minőségű úton lehet használni.
Szombaton sík talajon tekertem 6 kilométert, ma meg 3-at dombnak fel a saját montimmal. Aszittem kiköpöm a tüdőmet, de a lábaim is alig működtek utána. Nagyon elszoktam én a 2kerék és manuális hajtástól.
Laco 73 :D