Szerző Téma: Hurrá! Nyaralunk!  (Megtekintve 188005 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #75 Dátum: 2007.05.09 07:41:01 »
Viamichelinen nézve ~1.110 km az út. Ha hajnalban indulnánk akár délután/esetfelé oda is lehetne érni. Meggondolandó, pláne úgy, hogy ha repülõvel mennénk, akkor vagy elõzõ nap fel kéne mennünk Bp-re, vagy az indulás napja "veszne kárba" a pesti felutazás miatt.

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #76 Dátum: 2007.05.09 22:17:07 »
Pestrõl indultunk korán reggel, megnéztük a Neuschwainstein vagy hogy a fenébe írják várat, és késõ délután/kora este értünk oda.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #77 Dátum: 2007.05.09 22:31:35 »
Nagyon nehéz megsaccolni 1 út hosszát, pláne 1000km felett. Én azt tudom, hogy Riminibe 10-re értünk le, és este 8kor indultunk, de gyakran megálltunk, és az A2 építés miatt sokat mentünk országúton, ami sokat lassított.
A forgalomtól is sok függ, meg hogy mennyire tartod be a sebikorlátozást/mennyire sietsz  :kacsint: Én magamról el tudnám képzelni, hogy 130-as átlagot menjek, persze ha nincs dugó, és nem számít a fogyi. 4szeri megállás egyenként 20 perc.
Laco 73 :D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #78 Dátum: 2007.05.09 22:36:05 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én azt tudom, hogy Riminibe 10-re értünk le, és este 8kor indultunk, de gyakran megálltunk, és az A2 építés miatt sokat mentünk országúton, ami sokat lassított.

Azért nem semmi, hogy így is 2 óra alatt leértetek!  :10:  :nagymosoly:
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #79 Dátum: 2007.05.09 22:45:39 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "KLaco"
Én azt tudom, hogy Riminibe 10-re értünk le, és este 8kor indultunk, de gyakran megálltunk, és az A2 építés miatt sokat mentünk országúton, ami sokat lassított.

Azért nem semmi, hogy így is 2 óra alatt leértetek!  :10:  :nagymosoly:
Na látod, ezt tudja a 2 literes aut Carina + 1 teleport  :kacsint:  :nagymosoly:
Laco 73 :D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #80 Dátum: 2007.05.09 22:49:42 »
Kell nekem is egy ilyen gép! :D OFF: Azért eljuthatnánk már arra a pontra, hogy mondjuk egy 100km-es táv legyûrése gond nélkül legyen mondjuk 2-3óra... :szemforgat: ON
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #81 Dátum: 2007.05.09 23:15:35 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Azért eljuthatnánk már arra a pontra, hogy mondjuk egy 100 km-es táv legyûrése gond nélkül legyen mondjuk 2-3óra... :szemforgat: ON
Most csak visszadobtad a labdát, vagy ennyire lassan közlekedsz?  :nagymosoly:
Laco 73 :D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #82 Dátum: 2007.05.09 23:18:23 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Kgabe"
Azért eljuthatnánk már arra a pontra, hogy mondjuk egy 100 km-es táv legyûrése gond nélkül legyen mondjuk 2-3óra... :szemforgat: ON
Most csak visszadobtad a labdát, vagy ennyire lassan közlekedsz?  :nagymosoly:

Most muszáj volt így kiemelni?!? :robbanfej: :D Egyébként gyalogosan gondoltam...
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #83 Dátum: 2007.05.10 07:11:54 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Most muszáj volt így kiemelni?!? :robbanfej: :D Egyébként gyalogosan gondoltam...
"Gyalog bizony, legföllebb, ha ominbuszon"
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #84 Dátum: 2007.07.05 11:25:38 »
Mostanában 5letszegény vagyok. Nincs valami tippetek, hova lehetne elmenni 3 napra nyaralni belföldön, ahol van valami fürdési lehetõség (esetleg még rossz idõ esetén is). Illetve lehetne a természetbe is kimenni fotózni. Köszi elõre is a tippeket.
Laco 73 :D

A Csaszi

  • Vendég
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #85 Dátum: 2007.07.05 11:52:27 »
Idézetet írta: "KLaco"
Mostanában 5letszegény vagyok. Nincs valami tippetek, hova lehetne elmenni 3 napra nyaralni belföldön, ahol van valami fürdési lehetõség (esetleg még rossz idõ esetén is). Illetve lehetne a természetbe is kimenni fotózni. Köszi elõre is a tippeket.
Mi itt voltunk 3 napra, több mint remek volt. Mondjuk természeti fotózást nem próbáltam, de onnét nincs messze a vadon. Keszthely is közel van, de akár a Balaton is, vagy nem tudom :-)

Lényegében bármerre lehet menni, csak pénz kérdése ugye...

De konkrétan nem írtad ám, hogy miféle helyre vágyol. Kemping vagy motel-hotel, akármi?

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #86 Dátum: 2007.07.05 12:13:01 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Mi itt voltunk 3 napra, több mint remek volt. Mondjuk természeti fotózást nem próbáltam, de onnét nincs messze a vadon. Keszthely is közel van, de akár a Balaton is, vagy nem tudom :-)

Lényegében bármerre lehet menni, csak pénz kérdése ugye...

De konkrétan nem írtad ám, hogy miféle helyre vágyol. Kemping vagy motel-hotel, akármi?
Utoljára 10 éve voltam Hévizen, már akkor is zsufi volt nekem. Az a németeknek való, közel a határhoz... Kicsit drága is. Még nem tom mennyi pénz van rá, de apartman, vagy panzió, ami inkább szóbajöhet. Én szívesen mennék Balcsi környékére, azzal sose lehet betellni, csak a család is kérdõjeles, öcsém nem akar jönni sehova, õ inkább itthonmaradna, de azért el szokott jönni, negatív hangulatot kelteni, anyuék pihenni akarnak, nem akarnak 3 napot fürödni. Én se, csak 2õt, 1 nap meg természetjárás mondjuk.
Én a magam részérõl 3 alternatívát állítottam fel,
1. Sopron és tág környéke (Balf, Bükk, Szombathely)
2. Harkány, Siklós, Pécs
3. Balaton, lehetõleg a Pesthez közelebbi vége.
Laco 73 :D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #87 Dátum: 2007.07.05 12:56:22 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "A Csaszi"
Mi itt voltunk 3 napra, több mint remek volt. Mondjuk természeti fotózást nem próbáltam, de onnét nincs messze a vadon. Keszthely is közel van, de akár a Balaton is, vagy nem tudom :-)

Lényegében bármerre lehet menni, csak pénz kérdése ugye...

De konkrétan nem írtad ám, hogy miféle helyre vágyol. Kemping vagy motel-hotel, akármi?
Utoljára 10 éve voltam Hévizen, már akkor is zsufi volt nekem. Az a németeknek való, közel a határhoz... Kicsit drága is. Még nem tom mennyi pénz van rá, de apartman, vagy panzió, ami inkább szóbajöhet. Én szívesen mennék Balcsi környékére, azzal sose lehet betellni, csak a család is kérdõjeles, öcsém nem akar jönni sehova, õ inkább itthonmaradna, de azért el szokott jönni, negatív hangulatot kelteni, anyuék pihenni akarnak, nem akarnak 3 napot fürödni. Én se, csak 2õt, 1 nap meg természetjárás mondjuk.
Én a magam részérõl 3 alternatívát állítottam fel,
1. Sopron és tág környéke (Balf, Bükk, Szombathely)
2. Harkány, Siklós, Pécs
3. Balaton, lehetõleg a Pesthez közelebbi vége.


múlt évben Aszófõn voltunk 5 napot, nem túl drága, kellemes, minden közel van.
Tavasszal meg a bakonyban 3 nap, bár ott nincs fürdési lehetõség.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #88 Dátum: 2007.07.05 14:20:49 »
KLaco:
Zalakarosra nem gondoltál? Én a tavasszal voltam ott egy 7végére és nagyon kellemes kikapcsolódós hely (fõleg Bp után) tiszta pihi az egész. No és persze közel a Kis-Balaton, lehet fotózgatni rendesen.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Hurrá! Nyaralunk!
« Válasz #89 Dátum: 2007.07.05 15:59:49 »
Idézetet írta: "squiddy"
KLaco:
Zalakarosra nem gondoltál? Én a tavasszal voltam ott egy 7végére és nagyon kellemes kikapcsolódós hely (fõleg Bp után) tiszta pihi az egész. No és persze közel a Kis-Balaton, lehet fotózgatni rendesen.
Ott még nem voltam az tény, majd nézelõdök, köszi a tippet.
Laco 73 :D