Szerző Téma: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?  (Megtekintve 1425385 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2235 Dátum: 2008.08.09 01:53:18 »
Andris: a legközelebbi tali nem a Bükkben lesz?!  :innocent: :ph34r: Persze mehetünk az enyémmel, ha még meglesz  :whistling:

Nemtudom hol lesz, majd megszavazásra kerül biztos... De megyünk! Mondjuk nemszivesen hagynám ki azt a kanyargást, lehet külön megyünk ::)
Amúgy a féket énsem szeretem használni, de láttad a hibáimat... Majd kifejted..... :whistling:
off: kész a hifim, ha erre jársz, csörögj rám, és tesztelgethetsz :tt2:
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2236 Dátum: 2008.08.09 02:07:28 »
Andris: a legközelebbi tali nem a Bükkben lesz?!  :innocent: :ph34r: Persze mehetünk az enyémmel, ha még meglesz  :whistling:

Nemtudom hol lesz, majd megszavazásra kerül biztos... De megyünk! Mondjuk nemszivesen hagynám ki azt a kanyargást, lehet külön megyünk ::)
Amúgy a féket énsem szeretem használni, de láttad a hibáimat... Majd kifejted..... :whistling:
off: kész a hifim, ha erre jársz, csörögj rám, és tesztelgethetsz :tt2:
Hibák nem tűntek fel mikor együtt gurultunk. Hacsak a szlalomozás nem... :D Kicsit több motorfék, talán...De őszinte leszek, ha amúgy nincs hiba a vezetésben, akkor nem figyelek különösebben.  :ph34r:
Hifiügyben meg majd hallgatózunk, ha arra vetődök. OFF: amúgy még szabin vagyok cca 2 hétig, ezalatt összefuthatnánk.
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2237 Dátum: 2008.08.09 02:08:36 »

Azt hittem ezt Palaczknak írtad........Csodálkoztam is, hogy ő Gábor.... :offtopic:

Bocsánat, elrontottam az idézést :yawn: :wacko:
kisa
born to ride

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2238 Dátum: 2008.08.09 02:13:20 »
Hifiügyben meg majd hallgatózunk, ha arra vetődök. OFF: amúgy még szabin vagyok cca 2 hétig, ezalatt összefuthatnánk.


Tehát hívhatlak énis, amennyiben szegeden járok. Vettem. Na hagyjuk abba mert már nagyon  :offtopic: ::)
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2239 Dátum: 2008.08.09 02:15:27 »
Meg ne sértődj! Én spec arra gondoltam, hogy lehet, átugrom... És hogy ne legyen OFF: majd igyekszem az odaúton minél jobb fogyasztást elérni  :ph34r: :sorcerer:
Gabe 254.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2240 Dátum: 2008.08.09 02:46:06 »
Meg ne sértődj! Én spec arra gondoltam, hogy lehet, átugrom... És hogy ne legyen OFF: majd igyekszem az odaúton minél jobb fogyasztást elérni  :ph34r: :sorcerer:


Dehogy sértődtem, olyannak ismersz? Ha kis fogyasztással jössz :clap:, akkor 4-5körül már általába végzek, de az a biztos, ha rámcsörögsz :)
kisa
born to ride

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2241 Dátum: 2008.08.09 15:25:22 »
Hazafelé meg a Balaton fölött tötymörgés, de ahol tudtam előztem (nem sok alkalom, majd egyszer a vezetési stílus topicban is leírom, ha sikerült feldogozni). Simontornyától hazáig pedig eső, eső, eső, néha tötyimötyi ahol lehet, meg a vizes út engedte 100-110. Viszont a titok: a sebességet mindig igyekszem megtartani. Pl faluba érve begurulok, nem sokat lassítok...
Ja, egy érdekesség: a BC 4,4-et mutatott  :whistling:

Vezetési stílus topikban válaszolok!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2242 Dátum: 2008.08.09 21:46:58 »
Legutóbbi tankolás: 1079 km-re ...
Talán egyszer nekem is sikerül ennyit menni egy tanknyi naftával  :innocent: Esetleg ha végig országúton tudnám legyűrni  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

bszemethy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2243 Dátum: 2008.08.09 22:47:42 »
legutóbbi tankolás:
832 km,
46.3 l
------
5.5 l/100km

E12-es 1.4 VVTi wagontól ez nem rossz.
A jó része az útnak főút volt, egy kevés várossal.
'04.Corolla Wagon Terra 1,4VVTI 4ZZ-FE

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2244 Dátum: 2008.08.10 18:35:43 »
Nemrégiben vásároltam egy szép zöld Corollát. Ma tankoltam vele először úgy, hogy ebben már csak normál használat volt. Kicsit rosszabbra számítottam, majdnem kereken 7 liter jött ki úgy, hogy szinte csak a városban jártam vele. Igaz, eléggé visszafogottan vezetek, általában a sebességkorlátozást úgy tartom be, hogy tudom, hogy az óra csal kb. 10%-ot, szóval annyival feljebb tolom a mutatót, de jobban nem.
Mondjuk nyár van, nem voltak nagy dugók, és elég sok benne a hétvége, mert naponta munkába nem ezzel járok.

Hú, megdobogtattad a szívem. Nekem korábban pontosan ilyen színű Corolla sedanom volt, nagyon szerettem a kritikán aluli felszereltsége (Harmony) ellenére. Amit a Te hozzászólásod előtt néhánnyal leírtam az 1332 cm-es Corollákra vonatkoztatva, az ezé az autóé volt, szóval a 7 literes nyári városi fogyi az ennyi, talán még egy kicsit jobb is lesz, ha majd kellően kitanulod az autót. Sok sikert hozzá, és ne add el a kocsit, amíg nem muszáj, nagyon jó autó!!!
music     

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2245 Dátum: 2008.08.10 19:12:13 »
Viszont a titok: a sebességet mindig igyekszem megtartani. Pl faluba érve begurulok, nem sokat lassítok...
jah egy ideig énis így nyomtam aztán múltkor almádiba érve is begurultam, ráadásul lejtőn lefele és kanyarból kijövet, hát nem ott állt egy fáma3as rendőrautó? azt még nemtom mért e a jószág, nem ült benne senki, de ettől még automatán mérhetett. remélem nem szívtam meg :(
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2246 Dátum: 2008.08.10 19:15:32 »
Viszont a titok: a sebességet mindig igyekszem megtartani. Pl faluba érve begurulok, nem sokat lassítok...
jah egy ideig énis így nyomtam aztán múltkor almádiba érve is begurultam, ráadásul lejtőn lefele és kanyarból kijövet, hát nem ott állt egy fáma3as rendőrautó? azt még nemtom mért e a jószág, nem ült benne senki, de ettől még automatán mérhetett. remélem nem szívtam meg :(
Hat igen en is pont emiatt igyekszem valtoztatni ezen a szokasomon. Ha 100 korul begurul az ember es ott a szerv az mar nagyon sok tank benzin

ferke

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 461
    • http://www.ferke.hu
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2247 Dátum: 2008.08.10 19:25:33 »
Hat igen en is pont emiatt igyekszem valtoztatni ezen a szokasomon. Ha 100 korul begurul az ember es ott a szerv az mar nagyon sok tank benzin
Naja... kb egy honappal azelott meg fehervarra a 8ason befele palota felol gurultam be, erre vagy 1 km-el arrebb ottis fáma3. de ez még májusban volt ugyhogy azt megusztam :)
pedig siman merhettek volna a varoshatar tablatol a sebesseget.
Carina, a több mint 10 éve tartó szerelem:)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2248 Dátum: 2008.08.14 14:13:07 »
No az új fogyim csak és kizárólag városban, pályára se merészkedve, sőt, autóúton se voltam vele, 6,4l/100km. (azért jobbat vártam)
         

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #2249 Dátum: 2008.08.15 11:24:32 »
Legutóbbi tankolás: 1079 km-re ...
Talán egyszer nekem is sikerül ennyit menni egy tanknyi naftával  :innocent: Esetleg ha végig országúton tudnám legyűrni  ::)

Vagy toltsd puposra a tankot  :tt2: :ph34r: :1eye:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX