Szerző Téma: Mennyit fogyaszt, és hogy megy?  (Megtekintve 1423193 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #255 Dátum: 2006.07.21 13:13:41 »
Idézetet írta: "Georgexy"
Hát lehet hogy megnézetem az enyémet mert nekem nem megy 8 alá még mindig és most eldöntöttem hogy figyelni fogom hogy mennyire nyomom! Ma kicsit megugrott mert 4 személlyel voltam és abból 1 100 kiló fölött a többi átlagban 70!
Szóval 8,6-ot mutat a BC! Tehát nem értem!

Azt azért érdemes figyelembe venni, hogy a motorelektronikénak kell egy kis idõ, míg átszokik egyik vezetési stílusról egy másikra!  :otlet:
Amikor átvettem Misitõl a kocsit, a fedcomp 9 fölötti értéken állt. Utána is mindig több volt az átlagom, mint az elõzõ Corollámmal, akármilyen finoman vezettem. Kb 3 teletank után kezdett beállni a korábbi érték. Ma kell majd tankolnom, mert egész héten világított a jelzõ, jelenleg 6.9-en áll a fedcomp  :kacsint:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #256 Dátum: 2006.07.21 13:50:30 »
Idézetet írta: "whis"
Amikor átvettem Misitõl a kocsit, a fedcomp 9 fölötti értéken állt.
...
 jelenleg 6.9-en áll a fedcomp  :kacsint:

Hûha  :hipnozis:

Misi az autógyilkos, benzinkészlet-apasztó, CO2 eregetõ auditor  :nagymosoly:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Kacsabi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
  • '10 Prius
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #257 Dátum: 2006.07.21 15:36:53 »
Idézetet írta: "Szeke"
Misi az autógyilkos, benzinkészlet-apasztó, CO2 eregetõ auditor  :nagymosoly:

Fiatalság, bolondság... :nagymosoly:

Most, hogy nincs iskola, sokan szabadságon vannak és éppenséggel hideg sincs lement 7,2-re a fogyi.
Ez a két hétvégi reptér látogatást leszámítva csak Bp.,  klímával és nem túl öregurasan, de télen sok dugóval simán több 1,5-2 literrel + 1 liter a kényelem oltárán beáldozva az állófûtéssel.
007

A Csaszi

  • Vendég
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #258 Dátum: 2006.07.21 15:57:14 »
Idézetet írta: "Kacsabi"
+ 1 liter a kényelem oltárán beáldozva az állófûtéssel.
Igaz csak érintõlegesen tartozik ide, de hogyér' adták vala aztat az állófûtést, ha szabad kérdezni? :-)

Georgexy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 246
    • http://www.georgexy.fw.hu
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #259 Dátum: 2006.07.21 22:36:50 »
Idézetet írta: "attila01"
Idézetet írta: "Georgexy"

Hát lehet hogy megnézetem az enyémet mert nekem nem megy 8 alá még mindig és most eldöntöttem hogy figyelni fogom hogy mennyire nyomom! Ma kicsit megugrott mert 4 személlyel voltam és abból 1 100 kiló fölött a többi átlagban 70!
Szóval 8,6-ot mutat a BC!
Tehát nem értem!


Lehet, hogy én vezetek túl nyugdíjas tempóban? Elképzelhetõ. Majd valahogy megpróbálom kipróbálni hogy tudok csinálni 8 fölötti átlagot. A következõ talin el kéne menni egymással egy kicsit kocsikázni, így meglátnánk ki hogy vezet.


Ha tudok megyek mindenféleképpen a következõ talira és most is akartam, mert pont a szülinapomra esett :D de sajna pont aznap kellett 250 katona, rendõr, tûzoltó és nembiztos egyénnek zenét szolgáltatni, tehát kénytelen voltam kihagyni, amiért még mindig fáj a szívem :(
De legközelebb megpróbálok elmenni!
Hali
eorgexy

Toyota Corolla Luna 2006
:szivecske: :toy: :rohog:
http://www.georgexy.fw.hu/gallery

Georgexy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 246
    • http://www.georgexy.fw.hu
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #260 Dátum: 2006.07.21 22:38:07 »
Idézet
Lehet, hogy én vezetek túl nyugdíjas tempóban? Elképzelhetõ. Majd valahogy megpróbálom kipróbálni hogy tudok csinálni 8 fölötti átlagot. A következõ talin el kéne menni egymással egy kicsit kocsikázni, így meglátnánk ki hogy vezet.


De ha legközelebb Egerben jársz szólj elõtte mert én itt lakom! ;)
Hali
eorgexy

Toyota Corolla Luna 2006
:szivecske: :toy: :rohog:
http://www.georgexy.fw.hu/gallery

attila01

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 280
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #261 Dátum: 2006.07.22 18:53:56 »
Idézetet írta: "Georgexy"

De ha legközelebb Egerben jársz szólj elõtte mert én itt lakom! ;)
Hali


 :nagymosoly:  Akkor jó elõtte szólok, mert jövõ hétvégén mind a két nap ott leszek valahol a környéken ( :D elfelejtettem mi a falu neve ahova megyünk). Ja, ezt lehet hogy privát kellett volna küldenem  :nagymosoly: , akkor egy kis fogyasztás téma is: 3 száz valahány km után 6,2 a fedcomp adatom. Ma volt az elsõ alkalom, hogy egy 1,4-es Opel Astra lámpa után keménykedni akart és én azt mondtam ne mááá. De nem kellett megszakítanom magam vele  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
ttila01 190
 :toy:  Corolla 1,4 Luna 2006
Suzuki Ignis 1,3 2006

Georgexy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 246
    • http://www.georgexy.fw.hu
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #262 Dátum: 2006.07.22 23:22:54 »
Idézetet írta: "attila01"
Idézetet írta: "Georgexy"

De ha legközelebb Egerben jársz szólj elõtte mert én itt lakom! ;)
Hali


 :nagymosoly:  Akkor jó elõtte szólok, mert jövõ hétvégén mind a két nap ott leszek valahol a környéken ( :D elfelejtettem mi a falu neve ahova megyünk). Ja, ezt lehet hogy privát kellett volna küldenem  :nagymosoly: , akkor egy kis fogyasztás téma is: 3 száz valahány km után 6,2 a fedcomp adatom. Ma volt az elsõ alkalom, hogy egy 1,4-es Opel Astra lámpa után keménykedni akart és én azt mondtam ne mááá. De nem kellett megszakítanom magam vele  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:


Nem gond ha más is akar jönni rittyentünk egy rögtönzött talit :D :nagymosoly:
Láttam ma itt Egerben egy nagyon szép Corit! Feket és fekete-piros felnikkel! Tetõszárnyal és a sport kötényekkel! baba volt nagyon! Asszem egri lehet mert nagyon otthonosan mozgott4 Majd lefülelem egyszer:D Érdekel a felni :D
Na hali
eorgexy

Toyota Corolla Luna 2006
:szivecske: :toy: :rohog:
http://www.georgexy.fw.hu/gallery

.pont

  • Vendég
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #263 Dátum: 2006.07.23 21:30:05 »
Gyõr - Balatonfüred - Gyõr 7.94 L
190 Km-en!

Peti

  • Vendég
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #264 Dátum: 2006.07.23 23:03:00 »
Ma Szolnokra mentünk, reggel már kapásból 1órát elvesztettem, mert elaludtam...:alszok:
Úgyhogy padlógáz, 2utas, klíma, 140alatt nem nagyon járt a mutató, :oops:  nem vagyok büszke rá de ez van, mentségemre legyen mondva: hihetetlenül kihalt volt az országút! :shock:  
Így nagyon élveztem, van az 2x2 sávos rész, ott 200ig (óra szerint) kipörgött, gondolom a valóságba az olyan 180lehet. :hmm:
Amúgy 180 felett egy örökkévalóság még gyorsul a kocsi, de az már úgy is "felejtõs-sebesség", csak megnéztem mit bír a kocsi.
Sehol nem okozott gondot az elõzés, 80-90él vissza3 és tök jól húz.
Sztem nagyon megállja a helyét a kis 1.4es! :szivecske:  :10:  
A fogyasztást inkább hagyjuk, sztem valami brutális lesz, :rolleyes:  de ez az út most nem is arról szólt... :arrow:  (hogy fogyasszunk jól...)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #265 Dátum: 2006.07.23 23:28:10 »
Idézetet írta: ".pont"
Gyõr - Balatonfüred - Gyõr 7.94 L
190 Km-en!

Uff! Azért ehhez kellett tempó a dízellel! Vagy ez 4.1-es átlagnak értendõ? Mert ahhoz is kellett, csak jó visszafogott...
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #266 Dátum: 2006.07.23 23:45:06 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: ".pont"
Gyõr - Balatonfüred - Gyõr 7.94 L
190 Km-en!

Uff! Azért ehhez kellett tempó a dízellel! Vagy ez 4.1-es átlagnak értendõ? Mert ahhoz is kellett, csak jó visszafogott...


Az elõzõ hsz-om jól eltûnt?! :hmm:  Na mindegy...
 :arrow:
Gondolom ennyit zabált meg a 190km alatt, szerinted van olyan szitu ahol 8lityit100on bekajál egy 1.4es dízel??? :nagymosoly:

.pont

  • Vendég
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #267 Dátum: 2006.07.24 06:28:19 »
Ez 2 személlyel, klimával volt. Az átlagsebesség 65 Km/h
5.6-nál még nem sikerûlt többet megetetnem vele (télen városban).
üdv:
Gondolom ennyit zabált meg a 190km alatt, szerinted van olyan szitu ahol 8lityit100on bekajál egy 1.4es dízel??? :nagymosoly:[/quote]

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #268 Dátum: 2006.07.24 13:45:26 »
Hát nézd, ha a 190 km lemegy 1óra 5 perc alatt...
Gabe 254.

.pont

  • Vendég
Mennyit fogyaszt, és hogy megy?
« Válasz #269 Dátum: 2006.07.24 15:23:51 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Hát nézd, ha a 190 km lemegy 1óra 5 perc alatt...

Persze hogy nem megy le!
kellet vagy 2* ennyi!