Szerző Téma: T25-ös Avensis  (Megtekintve 593903 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #645 Dátum: 2014.08.16 00:19:21 »
Ennek milyen baráti az ára.
Ráncfelvarrt 2.4-es Wagon, gyári Navival. Mondjuk km nincs írva, illetve a "kitűnő állapot" nálam összeegyeztethetetlen azzal a ténnyel, hogy a jobb oldali fényszóró-mosó hiányzik róla  :eek: , amihez azért minimum egy puff kellett, az magától nem fog csak úgy kiesni.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #646 Dátum: 2014.08.16 08:07:06 »
Ennek milyen baráti az ára.
Ráncfelvarrt 2.4-es Wagon, gyári Navival. Mondjuk km nincs írva, illetve a "kitűnő állapot" nálam összeegyeztethetetlen azzal a ténnyel, hogy a jobb oldali fényszóró-mosó hiányzik róla  :eek: , amihez azért minimum egy puff kellett, az magától nem fog csak úgy kiesni.  :hmmmm:
Lelopni nem lehet? Mert akinek már elege van az autóból és el akarja adni, nem fog már foglalkozni vele. Különben is, legyen min csámcsognia az érdeklődőnek (és nem az esetlegesen lényegesen nagyobb hibáival :D)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #647 Dátum: 2014.08.16 10:16:03 »
Bevallom én még nem feszegettem, de maga a mosó-szerkezet több, mint 10 cm-nyit "előbukkan a lökhárítóból" használat közben. Illetve még egy olyan Xenon lámpás Avensist se láttam, amelynek így hiányzott volna az a része.  :hmmmm:

Persze ahogy szokták mondani mindent el lehet lopni, csak mire menne egy ilyennel bárki is?  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #648 Dátum: 2014.08.16 18:15:21 »
Ennek milyen baráti az ára.
Ráncfelvarrt 2.4-es Wagon, gyári Navival. Mondjuk km nincs írva, illetve a "kitűnő állapot" nálam összeegyeztethetetlen azzal a ténnyel, hogy a jobb oldali fényszóró-mosó hiányzik róla  :eek: , amihez azért minimum egy puff kellett, az magától nem fog csak úgy kiesni.  :hmmmm:

hát izé. az én exem (megint eladó  :wub: ) kormányát meg lehet nézni, alig van kifényesedve, bár nem túl jó a fotó róla.

fényszórómosó: én konkrétan ugyanígy adtam el a magamét. miután kicserélték a xenont, három nap múlva elveszett az egyik. egyébként az nem a mosó, csak a takarólapka.

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10229
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #649 Dátum: 2014.08.16 18:29:30 »
hát izé. az én exem (megint eladó  :wub: ) kormányát meg lehet nézni, alig van kifényesedve, bár nem túl jó a fotó róla.

fényszórómosó: én konkrétan ugyanígy adtam el a magamét. miután kicserélték a xenont, három nap múlva elveszett az egyik. egyébként az nem a mosó, csak a takarólapka.

Mennyire hihető a 151.000 km ?

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #650 Dátum: 2014.08.16 18:32:11 »
hát izé. az én exem (megint eladó  :wub: ) kormányát meg lehet nézni, alig van kifényesedve, bár nem túl jó a fotó róla.

fényszórómosó: én konkrétan ugyanígy adtam el a magamét. miután kicserélték a xenont, három nap múlva elveszett az egyik. egyébként az nem a mosó, csak a takarólapka.
melyik oldali kupak hiányzott?
amugy folyamatosan megy le az ára.
te mennyiért adtad el és hány kmrel? 2012ben,ugye?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #651 Dátum: 2014.08.16 18:51:24 »
2011. októberben 84ezer km-rel adtam el a srácnak. három év alatt 70ezer km elég szép teljesítmény tőle :D a srác teljesen korrekt volt. elvittük egy toyota szervizbe az autót, ott mindenféléket megmondtak a számítógépes nyilvántartásból, a számlákat megmutattam neki az előző két kötelező szervizről, körbemérték stb-stb. aztán ott helyben lefoglalózta az autót augusztusban úgy, hogy én csak két hónap múlva adtam át :D

a képek alapján úgy tűnik, vigyáz a kocsira, még a bőrt is szépen karbantartja. én simán visszavásárolnám  tőle. csak nem ennyiért ;)

nem emlékszem már, az enyémről melyik lapka hiányzott

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #652 Dátum: 2014.08.16 19:43:25 »


a képek alapján úgy tűnik, vigyáz a kocsira, még a bőrt is szépen karbantartja. én simán visszavásárolnám  tőle. csak nem ennyiért ;)

nem emlékszem már, az enyémről melyik lapka hiányzott
És mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét ;)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #653 Dátum: 2014.08.16 20:11:33 »

És mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét ;)
Ez komoly kérdés egy nyílt fórumon?!

"Micimackó, gondooolj, gondooolj, gondoooooooolj!"
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #654 Dátum: 2014.08.16 20:15:48 »
És mennyiért, ha nem vagyok indiszkrét ;)
hát amennyit nekem megérne  :hug:  ;)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #655 Dátum: 2014.08.16 20:17:46 »
Ez komoly kérdés egy nyílt fórumon?!

"Micimackó, gondooolj, gondooolj, gondoooooooolj!"
OK szerinted akkor indiszkrét vagyok. Sebaj.
De egyébként se ő, se a többi forumolvasó nem érintett és nem kötelez senkit semmire. Max. egy kis érdekesség lenne.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #656 Dátum: 2014.08.16 20:57:35 »
fényszórómosó: én konkrétan ugyanígy adtam el a magamét. miután kicserélték a xenont, három nap múlva elveszett az egyik. egyébként az nem a mosó, csak a takarólapka.

Akkor az új tulaj pótolta, mert a képeken már rajta van.  :yes: Gondolom nem 10 Ft-s tétel, Toyota esetében az ilyen kis apróságoknak szép ára szokott lenni.  :innocent:
Egyébként az valóban a takaró rész, de az együtt szokott mozogni a komplett szerkezettel. A tiéd meg volt bontva, és gondolom utána nem jól rögzítették vissza. De a hirdetés nem említ Xenon lámpa-cserét (ami azért külön értéknövelő is lenne), szóval vagy meg volt bontva a lökős valami miatt (amit ugyebár nem szed szét az ember csak úgy, mert unatkozik  :devil: ), vagy tényleg egy vandál lefeszítette a takaróelemet róla.  :hmmmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Corollás Gergő

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1206
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #657 Dátum: 2014.08.16 20:59:08 »
hát amennyit nekem megérne  :hug:  ;)
Gyönyörű verda, le a kalappal. Elfogadnám... :)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #658 Dátum: 2014.08.16 21:52:06 »

OK szerinted akkor indiszkrét vagyok. Sebaj.
De egyébként se ő, se a többi forumolvasó nem érintett és nem kötelez senkit semmire. Max. egy kis érdekesség lenne.
Azt nem értem, ilyen infokat miért nem privatban kérdezel meg?
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Ráncfelvarrott Avensis II
« Válasz #659 Dátum: 2014.08.19 11:14:30 »
Ennek milyen baráti az ára.
Ráncfelvarrt 2.4-es Wagon, gyári Navival. Mondjuk km nincs írva, illetve a "kitűnő állapot" nálam összeegyeztethetetlen azzal a ténnyel, hogy a jobb oldali fényszóró-mosó hiányzik róla  :eek: , amihez azért minimum egy puff kellett, az magától nem fog csak úgy kiesni.  :hmmmm:

Nekem úgy tűnik, hogy a hátsó lökhárító a jobb alsó sarokban le van verve.  :hmmmm: